The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Diskuze: Obecná diskuze

Kristie

#2100 LCEM: Já si to taky myslela, ale kdyby to tak bylo, nezúčastnila by se Anya konkláve s Lexou a Lunou? Žádný jiný temnokrevný dospělák tam přece nebyl, ne?

#2102 Kristie
24.4.2017 | 20:38:17
Kristie

#2101 Kristie: Tak nic, já teď dohledávala, jakou barvu má její krev. :D Dík za ujasnění.

24.4.2017 | 20:43:11
IAmNoHater

Vypadá to na nový páreček v podobě Jacksona a Millera… pro mne veliké překvapení, vždycky jsem si myslel, že Jackson pálí za Abby… jaký máte vy pocit z Millsona? =D

#2104 Kristie
29.4.2017 | 0:24:39
Kristie

#2103 IAmNoHater: Mně teda vždycky přišlo, že Jackson bere Abby spíš jako mámu. A ten pár se mi líbí, trochu jsem si to o Jacksonovi myslela od začátku. :)

29.4.2017 | 15:13:50
Kristie

Tak já mám teda ještě jeden dotaz. V 2. řadě říkal prezident Wallace, že poprvé viděli lidi na zemi před necelými šedesáti lety (a mysleli si, že je Země obyvatelná, tak otevřeli dveře a několik lidí umřelo, bla bla). Takže do té doby nejspíš Grounders žili v tom bunkru, ne? Jak je teda možný, že jejich tělo se přizpůsobilo novým podmínkám a lidem v Mount Weather ne?

7.5.2017 | 23:51:14
Bakys

Ahoj lidi, začal jsem tenhle seriál sledovat včera a měl bych několik dotazů.

Na začátku říkají, že uběhlo 97 let. Ale kde? Na té jejich stanici nebo na Zemi? Protože rozhodně na obou místech neběží čas stejně. Pokud to bylo na stanici, pak na Zemi uběhlo mnohem víc času za tu dobu. Proč tedy první lidi neposlali už dřív? Tj. v době, kdy na Zemi uběhlo těch 100 let? A pokud by to bylo 97 na Zemi, pak na stanici by uběhlo mnohem méně, tj. nestihly by tam být ty 3 generace o kterých mluví. Nebo to jako neuvažují dilataci času? A obecně lidi na stanici nestárnou rychleji, než by měli.. dost to kazí dojem, protože je to dost do očí bijcí.

A další věc.. Když zabili těch 300 lidí (v Sektoru 17) proč je raději neposlali na Zem? Pokud by Zem nebyla obyvatelná, pak by zemřeli tak jako tak.. A pokud by byla (což nevědí), tak by mohlo přežít těch 300 lidí. To jim to vůbec nemyslí? Stejně s tou lodí nebudou moci projít atmosférou, takže musejí mít nějaké pody navíc.

Díky za odpovědi, které mi pomůžou pochopit ten seriál :D

#2107 Arlos
20.8.2017 | 19:05:53
Arlos

#2106 Bakys: tam je viac také, nezmysli alebo jak to nazvať

#2109 Bakys
21.8.2017 | 23:29:55
Arlos

To len mne je jedno, že kto s kým je, nemám svoj obľúbený vzťah a vždy keď prečítam „Clexa“, „Bellarke“, „Kabby“, alebo iné zlučovanie mien, tak mi je z toho zle?

21.8.2017 | 23:34:24
Bakys

#2107 Arlos: To teda :D a ještě komunikace s vesmírnou lodí bez zpoždění :D

22.8.2017 | 12:12:48
FiskusCZ

Kvůli doporučení jsem viděl prvních asi 8 dílů. Námět je fajn,ale u toho to tak končí. Postavy stupidní, jednání stupidní (většinou teda jednají tak 3–4 ostatní jsou ovce a jen čumí, případně stačí zařvat krleš a všichni jako na povel něco provedou), koupání zásadně v oblečení protože běhat v mokrém je přece žůžo, nachlazení nehrozí :). Technicky hrozné triky a animace (kočka, mlha v lese která teda vypadá zpočátku jako malé tornádo a funguje asi jen na lidi, protože rostlinám to evidentně neva). Co mne praštilo do hlavy úplně – jak zjistit jestli je země obyvatelná, pošlem tam lidi, kteří mají náramky, které bez problému vysílají až na oběžnou dráhu všechny údaje včetně hladiny cukru v krvi, ale radioaktivitu nezměří? WTF? Dozimetr asi v seriálu neznají a přes to mají velkou orbitální stanici s umělou gravitací. Děcka na zemi najednou umí vše potřebné k přežití, umí lovit, stahovat zvířata, vydělávat kůže (a to rychlostí blesku, po 10dnech už s kožešiny běžně šijí oblečení :D) Když děcka přežijou na zemi 10 dní rozhodne se zbytek že je země obyvatelná, protože přece nemoc z ozáření zabíjí lidi hrozně rychle. Holka která strávila většinu života na jedné cimře najednou běhá kilometry jako nic, borka se v přistávacím modulu který má přístroje jak z 60tých let bezpečně trefí při přistání přesně na místo kam chce, ato vlastně ani přesně neví kam se má trefit protože ten původní modul skončil jinde, atd atd. Těch nesmyslů je tam prostě tolik že je nejde přehlížet, prostě vadí. Kdyby ten seriál scucli do jednoho 2h max filmu tak by to bylo koukatelné, takhle jen jako pozadí k jiné činnosti se sledováním občas toho něčeho zajímavého k čemu se občas postavy dokopou a to musím zapomenout na všechny ty do očí bijící nesmysly kolem…

#2111 Bakys
31.8.2017 | 9:43:21
Bakys

#2110 FiskusCZ: Se vším souhlasím. Mně už ty hlavní charaktery začínají lézt na nervy a jen kvůli nim se mi nechce koukat na další díly.. Navíc všichni tam jsou strašně naivní, věří všemu co jim kdo nakecá.. Navíc přistanu na Zemi, o který se nic neví a hned skočím do vody :D To s těma dozimetrama mi taky přišlo dost divný.. proč tam už dřív neposlali nějakou malou sondu s měřícíma přístrojema a museli tam poslat 100 lidí? :D Přeci mohli poslat sondu se základním vybavením – dozimetr, teploměr, tlakoměr, anenometr apod.

4.9.2017 | 23:33:27
mavic

Murphy je jasne najlepší a už len kvoli nemu sa oplatí pozerať ostatní sú do počtu.

Inak už od konca prvej série čakám a dúfam že konečne zomrie Clarkina mama a ona stále žije a žije :(

4.9.2017 | 23:57:39
Mundsterla

Tý jo. po netu už lítají první fotky z natáčení, už byl zveřejněn i poster k 5. sérii a tady ani zmínka…

#2114 wee_n
18.11.2017 | 13:51:12
wee_n

#2113 Mundsterla: Poster ještě není, to co běhá po netu jsou pouze fanouškovské plakáty.

23.11.2017 | 15:01:04
wee_n

https://twitter.com/…498433343488 Další fotka z traileru, byla přidána i do článku. :)

24.11.2017 | 8:11:57
TVDandTO

proc zmizelo odpočítávání 5. série na hlavní stránce?

#2117 wee_n
2.12.2017 | 18:47:35
wee_n

#2116 TVDandTO: Protože nikde ještě nebylo oficiálně potvrzeno, kdy se The 100 vrátí a nahodila nám to tam zřejmě jiná redaktorka, takže jsme se rozhodli, že to prozatím dáme pryč, dokud to nebude oficiální.

2.12.2017 | 23:53:48
Engeneer

Tak už je to oficiální. Pátá série bude mít premiéru až 24. dubna :-(

7.1.2018 | 18:45:12
Hild

Seriál byl právě prodloužen pro 6. sezónu

8.5.2018 | 9:26:39
dexter27

Super 6. serie :-) Jen by mě zajímalo o čem ten děj bude, poslední díl 5 serie je za týden. Jedna zápletka bude vyřešeno ale co dál … na zemi poslední rokle a zatím žádné nebezpečí. Jen jeden směr děje mě napadá a to ta „tajná“ loď která byla několikrát zmíněna. Ani bych se nedivil kdyby i tu poslední část na zemi zničili a tou lodí se přesunuli na nějakou úplně jinou planetu, kde bude žít už úplně jiná lidská kolonie. Tím by si udělali minimálně další 3 serie :-)

2.8.2018 | 21:58:37


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama