Game of Thrones (Hra o trůny) Herecké novinky pro druhou sérii

Herecké novinky pro druhou sérii

Herecké novinky pro druhou sérii

Jak se ukazuje tak natáčení je v plném proudu a na internet se o něm skoro každý den dostane nějaká informace. O tom svědčí i počet nových herců s kterými se ve druhé sérii potkáme.


1 0
7.8.2011

Prvním z nových herců je Roy Dotrice, který si zahraje pyromancera Hallyna, vůdce cechu alchymistů.

Roye můžete znát například z filmu Kráska a zvíře, kde hrál otce. Později se účastnil nahrávání prvních tří audiobooků Písně ledu a ohně.


GRRM o něm prohlásil, že je to jeden z nejpříjemnějších herců, s kterým měl tu čest pracovat a je prý rád, že ho v seriálu má.

Obsazena byla také postava Jaqena H’ghara. Toho ztvární německý herec Tom Wlaschiha. Wlaschiha se objevil ve spoustě německých filmů a seriálů. Několik malých rolí měl i v několika Hollywoodských filmech jako Nepřítel před branami, Mnichov a Valkýra.

Jaqen H’ghar patří do skupiny kriminálníků, kteří jsou společně s Aryou odváděni na Zeď. Podle knih by jeho vzhled opravdu zajímavý. Polovina jeho vlasů by měla být zrzavá a druhá světlá. Jaqen by měl být cizinec ze Svobodných měst a měl by mluvit lámanou angličtinou. Měl by být svůdný, okouzlující a velmi nebezpečný.

Další postavou bude Qartheenský princ, Xaro Xhoan Daxos, který poskytne Daenerys a jejímu novému khalasaru úkryt a podporu ve starobylém městě Qarth.

Xara bude hrát britský herec Nonso Anozie, známý divadelník, který je nejmladším mladým hercem, který v profesionálním divadelnictví hrál ve hře Král Lear. Nonso se také objeví v nadcházejícím 3D snímku Barbar Conan, ve kterém si zahraje společně s Jasonem Momoou, který ve Hře o Trůny hrál Khala Droga.

Po předchozích spekulacích o seru Davosu Seaworthovi, bylo potvrzeno, že jeho syna Matthose Seawortha bude hrát Kerr Logan.

Bylo potvrzeno, že postava Ashy Greyjoy se v seriálu bude jmenovat Yara. Hrát ji pravděpodobně bude Gemma Whelan, kterou můžete znát z filmu Gulliverovy cesty nebo Vlkodlak. Asha (Yara) je starší sestrou Theona Greyjoye. Yara vzdoruje všem rodinným tradicím, tím že velí své vlastní lodi, vede své muže do bitev a s lehkostí vládne sekerou.

Ashino jméno bylo změněno pravděpodobně proto, že zní podobně se jménem Oshy, která se již v seriálu vyskytuje. Během první série bylo podobně změněno i jméno mladého lorda z Eyrie. V knižní předloze se jmenuje Robert, ale pro seriál mu bylo dáno jméno Robin, aby se jeho jméno nepletlo se jménem krále Roberta Baratheona

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E06: Beyond the Wall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @hlawoun, @Katherine16 a @kaailik
Korekce: @OlafDark
Časování: @Xavik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze Game of Thrones:

  • … S07E06 1080p HDTV LEAKED-SiT
  • … S07E06.HDTV.x264-FLEET
  • … S07E06.720p.HDTV­.x264-FLEET
  • … S07E06.PROPER­.HDTV.x264-SVA
  • … S07E06.PROPER­.720p.HDTV.x264-AVS
  • … S07E06.720p.WEB­.h264-TBS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Podpořte nás

Mnoho z vás nám psalo, že by nás za naši práci na seriálu Game of Thrones rádo podpořilo, proto jsme si zřídili PayPal účet, na kterém nás můžete podpořit. Moc děkujeme za podporu!

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás