Star Trek: Discovery
0/100 - 0×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise. Nový seriál Star Trek: Discovery uvede v USA CBS All Acces 25. září.

USA | 2017 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 43 minut


Jak začne seriál Star Trek: Discovery?

Jak začne seriál Star Trek: Discovery?

Pakliže už se nemůžete dočkat nového Star Trek seriálu, zkraťte si čekání přečtením následujícího článku, ve kterém se dozvíte, jak zhruba seriál začne. Dle tvrzení tvůrců nás čeká pekelná jízda a jedinečný seriálový zážitek, který nemá v seriálové historii obdoby.


16 0
17.7.2017

Už letos na podzim si budeme moci užít očekávaný seriál Star Trek: Discovery. První trailer nadchl fanoušky po celém světě a tvůrci přirovnávají seriálový zážitek například k veledílu typu Game of Thrones. Než budeme umět toto tvrzení posoudit a zhodnotit, přečtěte si, co řekli o začátku seriálu tvůrci Gretchen J. Berg a Aaron Harberts:

Hlavní postavou je Michael Burnhamová, která strávila spoustu času na Vulcanu, i když je člověk. Sarek, Spockův otec, hraje velice důležitou roli v jejím životě, vše se změní, dokud Michael neudělá jedno velké rozhodnutí, které ji pošle na zcela odlišnou cestu. Když se s ní setkáme poprvé, je prvním důstojníkem lodi Shenzou, kterou vede kapitán Philippa Georgiou. Michael následně udělá jedno ze svých nejtěžších rozhodnutí ve svém životě, což ovlivní nejen její život, ale i celou flotilu, Federaci a prakticky celý vesmír. Cesty ji zavedou na loď USS Discovery, jejímž kapitánem je Lorca.


(Noví hrdinové Star Treku. Foto: CBS All Access)

Tvůrci ještě před vznikem seriálu dlouho přemýšleli, jakou postavu chtějí mít ve středu dění. A když už vymysleli základní charakteristiku hlavní postavy, bylo důležité stanovit si, jaký post na vesmírné lodi bude nová postava mít. V drtivé většině seriálů o Star Treku jsme se setkávali s vysoce postavenými představiteli jednotlivých lodí. Tentokrát bude ve středu dění pouhý první důstojník. Na toto téma tvůrci řekli:

Máme ze všeho velkou radost. Výhodou je, že Michael je hlavní postavou a není kapitánkou, takže není nutné, abychom vyprávěli další příběh, který se bude odehrávat převážně na můstku lodi. Budeme tedy vyprávět příběh z jiného úhlu pohledu. Michael je prvním důstojníkem, což nás zavede i do jiných zákoutí lodi.

Samotná představitelka Michael, Sonequa Martin-Green, která se přesunula z The Walking Dead do seriálu Star Trek: Discovery, má z nového seriálu radost. Nejvíce ji těší různorodost celého světa a především jednotlivých ras. Je ráda, že hlavní postavou je právě černoška a podle Martin-Green dělají tvůrci další krok do nového světa.

Těšíte se na nový seriál? Dáte mu šanci?

Diskuze /3

Angi

,,jedinečný seriálový zážitek, který nemá v seriálové historii obdoby.,,

Tak určitě.. =))

#2 tom99
17.7.2017 | 22:29:39
tom99

#1 Angi: Znáš tvůrce, ty vždy vynáší svůj seriál do nebes :-)

webmaster
18.7.2017 | 14:27:25
Matěj z Czechie

Nakonec z toho bude úplná zhovadilost, jako poslední ST filmy. Kdyby se raději na to vykašlali a nekazili by nám Star trek. Ale prachy jsou prachy…

19.7.2017 | 15:54:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !