Star Trek: Discovery
70/100 - 143×

Sledovat

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Jett Reno

Jett Reno

Přeživší z USS Hiawatha, kterou najde Michael v troskách lodi.

Sezóny 2
2019 - 2020

Jett Reno má za sebou velice zajímavý život. Reno žila šťastné chvíle, dokud její manželka nezemřela během Klingonské války mezi lety 2256–2257. Jako připomínku její neskomírající lásky k ženě stále nosí prsten na své pravé ruce. Jett následně sloužila jako důstojník na lodi USS Hiawatha, která se během války zřítila a poměrně drsně přistála na neznámé planetě.

Právě k ní dovede Rudý anděl posádku Discovery, která sleduje každičký signál, který někdo neznámý začal šířit celou galaxií. Michael Burnham tak narazí na Jett Reno, která se neuvěřitelných deset měsíců starala o přeživší lodi USS Hiawatha, která zažila prudký náraz. Následně je ovšem Jett Reno zachráněna a je nucena tak opustit svou mateřskou loď.

Jakmile se Jett Reno vzpamatuje z šoku, přidává se oficiálně k USS Discovery jako cenný inženýr. Reno rychle zapadne k místní posádce, je obecně známá svým sarkasmem, kdy se nebojí (vhodně) urazit kohokoliv na palubě. Když dojde na lámání chleba, Reno zůstane na Discovery, i když se loď vydá do budoucnosti a není možná cesta návratu. Jelikož se nemá Reno k čemu vrátit, je její volba jasná.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sarusanda99

Jett je úplně boží i když ve třetí sérii skoro nevyužitá postava a to je velká škoda.

12.1.2021 | 16:10:21
massx

Tak po třetí sérii nechápu nevyužitou tuhle postavu, v podstatě je tam jen aby utrousila nějaký rejpavý vtípek (většinou na Stametse) a zase šla. Škoda.

11.1.2021 | 6:30:32
ori

Tak toto je parádna držka ktorá ma vždy pobaví, milujem jej scény so Stametsom :D

webmaster
10.1.2021 | 22:16:46
Kothy

Trosku od rany.

30.10.2020 | 22:49:55
tom99

Obecně mi humor herečky nesedí, i když dokážu pochopit, že někomu zase ano. Pro mě zbytečná a nevýrazná postava pro posádku.

webmaster, grafik
25.10.2020 | 18:39:23

Reklama

Zajímavosti

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?

Nejlepší postavy

Novinky

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama