Star Trek: Discovery Jett Reno

Jett Reno

Jett Reno

Přeživší z USS Hiawatha, kterou najde Michael v troskách lodi.

Sezóny 2
2019 - 2020

Jett Reno má za sebou velice zajímavý život. Reno žila šťastné chvíle, dokud její manželka nezemřela během Klingonské války mezi lety 2256–2257. Jako připomínku její neskomírající lásky k ženě stále nosí prsten na své pravé ruce. Jett následně sloužila jako důstojník na lodi USS Hiawatha, která se během války zřítila a poměrně drsně přistála na neznámé planetě.

Právě k ní dovede Rudý anděl posádku Discovery, která sleduje každičký signál, který někdo neznámý začal šířit celou galaxií. Michael Burnham tak narazí na Jett Reno, která se neuvěřitelných deset měsíců starala o přeživší lodi USS Hiawatha, která zažila prudký náraz. Následně je ovšem Jett Reno zachráněna a je nucena tak opustit svou mateřskou loď.


Jakmile se Jett Reno vzpamatuje z šoku, přidává se oficiálně k USS Discovery jako cenný inženýr. Reno rychle zapadne k místní posádce, je obecně známá svým sarkasmem, kdy se nebojí (vhodně) urazit kohokoliv na palubě. Když dojde na lámání chleba, Reno zůstane na Discovery, i když se loď vydá do budoucnosti a není možná cesta návratu. Jelikož se nemá Reno k čemu vrátit, je její volba jasná.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sarusanda99

Jett je úplně boží i když ve třetí sérii skoro nevyužitá postava a to je velká škoda.

12.1.2021 | 16:10:21
massx

Tak po třetí sérii nechápu nevyužitou tuhle postavu, v podstatě je tam jen aby utrousila nějaký rejpavý vtípek (většinou na Stametse) a zase šla. Škoda.

11.1.2021 | 6:30:32
ori

Tak toto je parádna držka ktorá ma vždy pobaví, milujem jej scény so Stametsom :D

webmaster
10.1.2021 | 22:16:46
Kothy

Trosku od rany.

30.10.2020 | 22:49:55
tom99

Obecně mi humor herečky nesedí, i když dokážu pochopit, že někomu zase ano. Pro mě zbytečná a nevýrazná postava pro posádku.

webmaster, grafik
25.10.2020 | 18:39:23

Stav titulků

Epizoda S04E03: Choose to Live

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie