Star Trek: Discovery
70/100 - 140×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Jett Reno

Jett Reno

Přeživší z USS Hiawatha, kterou najde Michael v troskách lodi.

Sezóny 2
2019 - 2020

Jett Reno má za sebou velice zajímavý život. Reno žila šťastné chvíle, dokud její manželka nezemřela během Klingonské války mezi lety 2256–2257. Jako připomínku její neskomírající lásky k ženě stále nosí prsten na své pravé ruce. Jett následně sloužila jako důstojník na lodi USS Hiawatha, která se během války zřítila a poměrně drsně přistála na neznámé planetě.

Právě k ní dovede Rudý anděl posádku Discovery, která sleduje každičký signál, který někdo neznámý začal šířit celou galaxií. Michael Burnham tak narazí na Jett Reno, která se neuvěřitelných deset měsíců starala o přeživší lodi USS Hiawatha, která zažila prudký náraz. Následně je ovšem Jett Reno zachráněna a je nucena tak opustit svou mateřskou loď.


Jakmile se Jett Reno vzpamatuje z šoku, přidává se oficiálně k USS Discovery jako cenný inženýr. Reno rychle zapadne k místní posádce, je obecně známá svým sarkasmem, kdy se nebojí (vhodně) urazit kohokoliv na palubě. Když dojde na lámání chleba, Reno zůstane na Discovery, i když se loď vydá do budoucnosti a není možná cesta návratu. Jelikož se nemá Reno k čemu vrátit, je její volba jasná.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sarusanda99

Jett je úplně boží i když ve třetí sérii skoro nevyužitá postava a to je velká škoda.

12.1.2021 | 16:10:21
massx

Tak po třetí sérii nechápu nevyužitou tuhle postavu, v podstatě je tam jen aby utrousila nějaký rejpavý vtípek (většinou na Stametse) a zase šla. Škoda.

11.1.2021 | 6:30:32
ori

Tak toto je parádna držka ktorá ma vždy pobaví, milujem jej scény so Stametsom :D

webmaster
10.1.2021 | 22:16:46
Kothy

Trosku od rany.

30.10.2020 | 22:49:55
tom99

Obecně mi humor herečky nesedí, i když dokážu pochopit, že někomu zase ano. Pro mě zbytečná a nevýrazná postava pro posádku.

webmaster, grafik
25.10.2020 | 18:39:23

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů








Reklama