Star Trek: Discovery
70/100 - 142×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Ash Tyler

Ash Tyler

Bývalý zajatec, který odolával Klingonům přes sedm měsíců.

Sezóny 2
2017 - 2019

Ash Tyler se narodil 24 kilometrů od Seattlu. Vyrůstal pouze ze svou matkou, svého otce nikdy nepoznal. Dle slov její matky se nikdy o ní a o Ashe ani nezajímal. Následně se Ash Tyler přihlásil do Hvězdné flotily a posléze začal sloužit na lodi USS Yeager pod kapitánem Stevenem Maranvillem. Když ale začala válka mezi Klingony, celá loď padla. Ash Tyler byl zajat.

Tam dokázal přežít přes sedm měsíců, kde byl neustále mlácen a mučen. Když byl zajat kapitán lodi USS Discovery Gabriel Lorca, získal Ash Tyler opět naději. Aniž by se nějak domluvili, dokázali rozpoznat tu správnou chvíli, kdy mají spolu začít spolupracovat. Společnými silami se dokážou dostat z celi, porazit hned několik Klingonů a uprchnout z jejich lodi.

Následně se oba dostanou bezpečně na loď USS Discovery. Gabriel Lorca posléze nabídne Ash Tylerovi místo na lodi. Z poručíka Tylera se tak stane šéf bezpečnosti a to především díky tomu, že dokázal porazit šest Klingonů. Tato zpráva se na lodi rychle rozšíří a všichni k Ashovi vzhlíží jako k hrdinovi. Ash se také dostane do křížku s Michael Burnhamovou, se kterou si padnou do oka.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Sympatická postava s veľmi zaujímavým príbehom.

webmaster
10.1.2021 | 22:07:50
juuja

Díl s časovou smyčkou mě bohužel zklamal stejně jako výkon tohoto (mně) nesympatického her­ce.

19.11.2020 | 14:41:54
pavel.hangman

Dle mého jej scénáristi nevyužili tak dobře, jak mohli. Škoda. Herec byl fajn.

31.10.2020 | 21:53:50
Xyll

Nejméně oblíbená postava. Nemůžu se rozhodnout, jestli je to špatným scénářem pro herce, nebo špatnou kvalitou hereckých schopností jedince.

9.6.2020 | 20:08:28
qwiff

vekch-DUDŽ och DUDŽ-lidž-E

30.5.2019 | 23:25:21
captain

Herec je sympaťák a umí hrát. Postava je hodně komplikovaná a dočkali jsme se už nejednoho překvapení. Potenciál tam však je veliký. 60%+

31.3.2019 | 19:58:52
Hudson

také mne nepřesvědčil

28.2.2019 | 21:40:54
Lonni

Sympaťák,který měl krušný osud. Ovšem jeho potenciál se tím jen zvýšil. Snad se z děje nevytratí a vymyslí mu nějako hodně zajímavou dějovou linku.

31.1.2019 | 19:20:26
Godrick

Jen at nechaji puvodni zneni, preci jen jde o to, aby sme nedavali spoiler novym fanouskum tohodle serialu. Za mne jedna z tech lepsich a uveritelnejsich postav jako je Paul Stamets a Saru. Lorka byl svuj a splnil sen kazdyho scifi fanouska s tema neskutecnyma 100+ skokama.

19.2.2018 | 19:43:07
bobouš

nepřesvědčil mne

5.2.2018 | 16:02:56
1

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama