Star Trek: Discovery Ash Tyler

Ash Tyler

Ash Tyler

Bývalý zajatec, který odolával Klingonům přes sedm měsíců.

Sezóny 2
2017 - 2019

Ash Tyler se narodil 24 kilometrů od Seattlu. Vyrůstal pouze ze svou matkou, svého otce nikdy nepoznal. Dle slov její matky se nikdy o ní a o Ashe ani nezajímal. Následně se Ash Tyler přihlásil do Hvězdné flotily a posléze začal sloužit na lodi USS Yeager pod kapitánem Stevenem Maranvillem. Když ale začala válka mezi Klingony, celá loď padla. Ash Tyler byl zajat.

Tam dokázal přežít přes sedm měsíců, kde byl neustále mlácen a mučen. Když byl zajat kapitán lodi USS Discovery Gabriel Lorca, získal Ash Tyler opět naději. Aniž by se nějak domluvili, dokázali rozpoznat tu správnou chvíli, kdy mají spolu začít spolupracovat. Společnými silami se dokážou dostat z celi, porazit hned několik Klingonů a uprchnout z jejich lodi.


Následně se oba dostanou bezpečně na loď USS Discovery. Gabriel Lorca posléze nabídne Ash Tylerovi místo na lodi. Z poručíka Tylera se tak stane šéf bezpečnosti a to především díky tomu, že dokázal porazit šest Klingonů. Tato zpráva se na lodi rychle rozšíří a všichni k Ashovi vzhlíží jako k hrdinovi. Ash se také dostane do křížku s Michael Burnhamovou, se kterou si padnou do oka.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Xyll

Nejméně oblíbená postava. Nemůžu se rozhodnout, jestli je to špatným scénářem pro herce, nebo špatnou kvalitou hereckých schopností jedince.

9.6.2020 | 20:08:28
qwiff

vekch-DUDŽ och DUDŽ-lidž-E

30.5.2019 | 23:25:21
pavel.hangman

Námět i herec jsou OK, to se povedlo. Postavu ale dost drží zpátky scénář. Nevyužitý potenciál.

18.4.2019 | 18:08:12
captain

Herec je sympaťák a umí hrát. Postava je hodně komplikovaná a dočkali jsme se už nejednoho překvapení. Potenciál tam však je veliký. 60%+

31.3.2019 | 19:58:52
Hudson

také mne nepřesvědčil

28.2.2019 | 21:40:54
Lonni

Sympaťák,který měl krušný osud. Ovšem jeho potenciál se tím jen zvýšil. Snad se z děje nevytratí a vymyslí mu nějako hodně zajímavou dějovou linku.

31.1.2019 | 19:20:26
Godrick

Jen at nechaji puvodni zneni, preci jen jde o to, aby sme nedavali spoiler novym fanouskum tohodle serialu. Za mne jedna z tech lepsich a uveritelnejsich postav jako je Paul Stamets a Saru. Lorka byl svuj a splnil sen kazdyho scifi fanouska s tema neskutecnyma 100+ skokama.

19.2.2018 | 19:43:07
bobouš

nepřesvědčil mne

5.2.2018 | 16:02:56
massx

Klasickej sympaťák, kterej nesmí chybět v žádnym seriálu podobnýho ražení. Při akčních scénách vypadá mnohem uvěřitelněji než Burnham. Doufám, že scénáristi s nim mají pro nás připraveno jedno pořádný překvapení. ----- Tak po desátym díle zvedám na plno. Sympaťák je pryč, místo něho schizofrenik. Dobrej vývoj, parádní postava. Ale ten titulek k němu můžete změnit, teď už víme že Tyler není „Bývalý zajatec, který odolával Klingonům přes sedm měsíců.“ Tak maximálně odolával váze L'Rell, když na něm jezdila :D

10.1.2018 | 8:41:31
Kothy

Sympaticky sef bezpecnosti.

22.11.2017 | 18:25:57
1

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie