Star Trek: Discovery
70/100 - 141×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

S04E12: Species Ten-C

S04E12: Species Ten-C

Posádka Discovery konečně navazuje kontakt s Anomálií C-10, jenže komunikace s nimi není úplně nejjednodušší. Michael se snaží porozumět, jak C-10 komunikuje a vyjadřuje své emoce. Vše se ale zkomplikuje, když Booker odhalí plán jedné postavy, která si jde opět za svým cílem.

cz sk
10.3.2022
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Zápletka na dva díly roztáhnutá na celou sezónu. Toto mělo nastat už šest epizod nazpět. I když to rozhodně nebyla nejhorší epizoda, je to hrozně utahané…

webmaster, grafik
10.4.2022 | 21:41:33
captain

Lepší než minule, dokonce zajímavý nápad, jak komunikovat s druhem 10-C, ale zase ty hodně rozporuplné až slabé herecké výkony, dialogy, no hlavní je, že se Tarka vybarvil, Book s Reno budou muset něco rychle vymyslet…

2.4.2022 | 12:41:49
Marethyu2000

mně osobně se díl líbil. Dějová linka zajímavá, domluva s Ten-C taky, způsob komunikace dost nebvyklý.

Co se týká emocí, ST:D má za cíl ukázat nám, že je normální prožívat emoce a cítit je, je o empatii a lidskosti. To je poslání ST:D a i když to občas přehání, jde jim to dobře.

31.3.2022 | 0:40:10
obycajnytn

Toto je Damsky klub a nie Star Trek.

24.3.2022 | 10:51:31
Jamis

Tento díl se celkem povedl, líbila se mi idea té cizí rasy.

18.3.2022 | 19:00:19
massx

Vyloženě slabý předchozí výplňový díl střídá celkem chvalitebný. Mimozemšťani tentokrát neumí anglicky jako obvykle, takže je domluva složitá. Jo, podobá se to na Arrival, jen místo cákanců na nás vytáhnou periodickou tabulku prvků. Ale trošku jinak zpracované a docela dobře, řekl bych. Bohužel se nedá hodnotit na výbornou, postavy si zase neodpustí vylévaní srdíček. Je to jako kdyby ste koukali na kvalitní sci-fi, třeba právě na ten Arrival a sem tam byste přepli na Nebezpečné vztahy s otravným všeználkem Musilem a hroznými „herci“.

13.3.2022 | 7:50:34
Leksa

Tahle kulturní ,,obohacení" ,která se v tomto seriálu dějí.....to si mohli nechat…to nesahá ani po kotníky raised by wolves 2020 .Startrek?Tohle se startrekem nikdy nemělo co dočinění.Humus.Už se těším až tahle sračka skončí a netfix publikuje třeba další sezonu stranger things

12.3.2022 | 20:46:44
Rolb

Našli společnou řeč,chtěli komunikovat, a zase se našel zmr… ,který to zkazil. Žádné překvapení. Díky absenci titulků jsem byl uchráněn o homo,trans a bezpohlavního vyprávění,který byl opět pro děj vedlejší.

12.3.2022 | 13:38:55
Lex Luthor

Kdyby tam nebylo tolik ubrečených dialogů a více se soustředili na akci a aktuální problém bylo by to hned lepší nepotřebuji každý díl poslouchat, jak tam někdo bulí. Důstojníci flotily mají být navíc odolní psychicky i fyzicky vůči stresu nebo snad ne.

11.3.2022 | 18:22:01
martin2

Už aby byl konec, zase díl o ničem, dokoukávám jelikož mám rád startreky jinak nic .. ty uvědomnělé pohledy prezidentky a kapitánky by vydali na několik zlatých malin

11.3.2022 | 8:49:34
1

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama