Star Trek: Discovery
70/100 - 141×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

S04E05: The Examples

S04E05: The Examples

Paul Stamets zjistí, že Anomálie není biologického původu, ale zřejmě ji někdo vytvořil a ovládá ji. Michael se vydává na záchrannou misi planety, která je těsně před nárazem Anomálie. Stamets a Saru se musí potýkat s novým členem vědeckého týmu.

cz sk
16.12.2021
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
espreso

hnus nuda

25.2.2022 | 23:20:38
captain

Mírně horší než minule, hodně až zbytečně se mluvilo, kolem doktora pořád to samé, genius budoucí Federace R.T., no možná zajímavá postava, ale dost namyšlený panák teda. Pořád doufám, že Anomálie nebude stejná hovadina jako Vyhoření… ještě že jsem si pod stromeček NaJežil STP: Temný závoj, dobrodružství USS Titan před začátkem děje Picarda… Ps. Doufám, že Q ani Ochránce tady nebudou, to by bylo dost trapné i na DSC!

25.12.2021 | 20:25:23
massx

Skvělá nová postava namyšleného vědce Ruona Tarky, i můj oblíbený Kovich se na chvíli ukázal. Prison break s vybuchujícimi brouky ale trochu levný (jedna velká místnost s klecovými lůžky) a už to chvíli vypadalo, že třetí důstojník na lodi Rhys dostane aspoň trochu prostoru, ale zase ne. Iconiani zodpovědní za gravity well, že by Star Trek Online byl uznán jako kánon? Jinak ty dvě další supermocné rasy jsou Metroni, ti co během chvilky teraformovali planetu pro Kirka a Gorna, aby si tam vyřešili problémy „na férovku“ a Nacene, jejíž jeden člen známý jako Caretaker přenesl Voyager na druhou stranu galaxie.

25.12.2021 | 12:38:57
tom99

Rozhodně znatelné zlepšení oproti pár předchozím dílům. Jak scénáristicky, tak obrazově. I dialogy byly lepší a dokonce to mělo nějaký příběh. Nemůžu se ale ubránit, že se neustále vedou nekonečné debaty, které nikam nevedou. A taktéž mám strach, že předchozí (hodně špatné) epizody znechutily diváky natolik, že už teď se na seriál dívají přes prsty…

webmaster, grafik
21.12.2021 | 23:30:30
Horus8

Miluji Star Trek: Discovery ♡ ❥ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ❃ ❊ ❋ ✣ ✤

21.12.2021 | 14:08:59
Rolb

Telenovela. Dříve na to stačil jeden díl. Dneska celá série.

20.12.2021 | 20:51:44
rigix

20 % pořád jsme se ještě nedozvěděl jestli se kočička toho típka necítít třeba jako kůň než kočka a jestli třeba nemá špatné svědomí za své předky co pojídali myšky a samozřejmě s tím spojené deprese.. No a vlastně co saru ten se nerozhodl přejít na rozmnožování pomocí buněčného dělení ? Telenovela

20.12.2021 | 8:39:56
Kasom

Fajn, jsem rád, že můžu dát 100, konečně.

20.12.2021 | 6:42:03
Michal7

Poprvé u 4. série dávám 100 %, i když převážně kvůli tomu, že první díl ode mě dostal 80 % a tento byl o něco málo lepší. Už si i trochu začínám zvykat, že se příběh netočí kolem bridge crew jako takové, ale hlavně kolem skupinky Burhnam, Book, Saru, Colbert, Stammets a občas se k tomu někdo nachomýtne aby prohodil tři věty. Přijde mi to ale jako strašně málo hlubších postav.

Tarka vypadá jako hodně zajímavá postava, snad tu s námi nějakou dobu zůstane.

19.12.2021 | 22:37:47
Jamis

Pro mě byl tohle zatím nejlepší díl této sezóny.

19.12.2021 | 10:12:17
1

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama