Star Trek: Discovery Hugh Culber

Hugh Culber

Hugh Culber

Zdravotník na USS Discovery, který chodí s Paulem Stametsem.

Sezóny 2
2017 - 2019

Hugh Culber pracuje na lodi USS Discovery pod kapitánem Gabrielem Lorcou jako vedoucí zdravotník. Ten je odlišen od ostatních členů posádky svou jasně bílou uniformou. Hugh Culber je gayem, který vede nepravidelný vztah s Paulem Stametsem, který je k Hughovi trochu odtažitý. Zvlášť před ostatními. Culber by chtěl něco víc, ale Paul nedává city najevo, je kariéristou, který si jde tvrdě za svým a před ničím se nezastaví.

Do většího konfliktu se oba dostanou kvůli Rozparovači, který pohání spórový pohon lodi, což je jedna z velkých výhod lodi USS Discovery v celé Federaci. Michael Burnhamová chce Rozparovače udržet živého, protože si uvědomuje, že spórový pohon ho vysiluje. Hugh Culber s ní souhlasí, ale razantně je proti Paul Stamets, který se drží slov zastupujícího kapitána Saru, který vede loď za nepřítomnosti Gabriela Lorcy, který v jednu chvíli padl do rukou Klingonů.


Paul Staments následně ale udělá heroický čin a on je vlastně ten, který zachrání Rozparovače před jistou smrtí. Tím si zajistí respekt u Hugha, který pochyboval o jeho lidskosti. Paulovo sebeobětování bude mít ovšem vedlejší účinky. Když Michael Burnhamová zkolabuje a ucítí, že se něco děje s jejím nevlastním otcem Sarekem, Hugh Culber je první, kdo se o ní stará. Hughovi záleží na všech členech posádky Discovery.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
theplanetoftheapes

Pamatujete si na tu scénu z Doby Ledové 3 s lasičkou Buckem? Vypráví příběh:Byl jsi zabit? Bohužel ano, ale pak jsem žil :D :D https://www.youtube.com/watch?…

31.5.2019 | 7:21:53
qwiff

Ten návrat jsem absolutně nepochopil.

30.5.2019 | 23:27:56
pavel.hangman

Kostrou, Doktorem z Voyageru a Phloxem je laťka nastavená hodně vysoko. Postava Hugha však zdaleka nedosahuje ani kvalit Bashira a Crusherové, a v konkurenci trekovských doktorů tak celkově působí jako nějaký chudý příbuzný. Ač by byl jinak v pohodě.

Měl zůstat pod kytkama.

18.4.2019 | 18:06:21
captain

Doktor, sympaťák, proč ne. Jeho smrt a vstaní z mrtvých, to už je jiná. Celkem podivné, nepravděpodobné…

31.3.2019 | 20:03:51
Xyll

Nevýrazná postava, což bylo dané scénářem. Jinak ok maník.

18.2.2018 | 3:54:14
Kothy

Hlavni lekar a pritel Stametse.

22.11.2017 | 18:29:43
massx

Tak na Doktora a na Phloxe nemá, zatím mi přijde asi jako dr. Crusher , navíc je to hroznej klaďas, co by ani želvě neublížil.

1.11.2017 | 13:49:06
tom99

Je mi celkem sympatický. Mohl by se objevovat častěji :-)

webmaster, grafik
26.10.2017 | 19:00:24

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie