Star Trek: Discovery Hugh Culber

Hugh Culber

Hugh Culber

Zdravotník na USS Discovery, který chodí s Paulem Stametsem.

Sezóny 3
2017 - 2020

Hugh Culber pracuje na lodi USS Discovery pod kapitánem Gabrielem Lorcou jako vedoucí zdravotník. Ten je odlišen od ostatních členů posádky svou jasně bílou uniformou. Hugh Culber je gayem, který vede nepravidelný vztah s Paulem Stametsem, který je k Hughovi trochu odtažitý. Zvlášť před ostatními. Culber by chtěl něco víc, ale Paul nedává city najevo, je kariéristou, který si jde tvrdě za svým a před ničím se nezastaví.

Do většího konfliktu se oba dostanou kvůli Rozparovači, který pohání spórový pohon lodi, což je jedna z velkých výhod lodi USS Discovery v celé Federaci. Michael Burnhamová chce Rozparovače udržet živého, protože si uvědomuje, že spórový pohon ho vysiluje. Hugh Culber s ní souhlasí, ale razantně je proti Paul Stamets, který se drží slov zastupujícího kapitána Saru, který vede loď za nepřítomnosti Gabriela Lorcy, který v jednu chvíli padl do rukou Klingonů.


Paul Staments následně ale udělá heroický čin a on je vlastně ten, který zachrání Rozparovače před jistou smrtí. Tím si zajistí respekt u Hugha, který pochyboval o jeho lidskosti. Paulovo sebeobětování bude mít ovšem vedlejší účinky. Když Michael Burnhamová zkolabuje a ucítí, že se něco děje s jejím nevlastním otcem Sarekem, Hugh Culber je první, kdo se o ní stará. Hughovi záleží na všech členech posádky Discovery.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Priemerná postava.

redaktor
10.1.2021 | 22:14:11
pavel.hangman

Kostrou, Doktorem z Voyageru a Phloxem je laťka nastavená hodně vysoko. Zajímavější než Culber jsou však i Bashir a Crusherová (i Pulaská), a Hugh tak v konkurenci všech trekovských doktorů působí jako nějaký chudý příbuzný. Je mi líto.

Měl zůstat pod kytkama.

31.10.2020 | 22:11:35
theplanetoftheapes

Pamatujete si na tu scénu z Doby Ledové 3 s lasičkou Buckem? Vypráví příběh:Byl jsi zabit? Bohužel ano, ale pak jsem žil :D :D https://www.youtube.com/watch?…

31.5.2019 | 7:21:53
qwiff

Ten návrat jsem absolutně nepochopil.

30.5.2019 | 23:27:56
captain

Doktor, sympaťák, proč ne. Jeho smrt a vstaní z mrtvých, to už je jiná. Celkem podivné, nepravděpodobné…

31.3.2019 | 20:03:51
Xyll

Nevýrazná postava, což bylo dané scénářem. Jinak ok maník.

18.2.2018 | 3:54:14
Kothy

Hlavni lekar a pritel Stametse.

22.11.2017 | 18:29:43
massx

Tak na Doktora a na Phloxe nemá, zatím mi přijde asi jako dr. Crusher , navíc je to hroznej klaďas, co by ani želvě neublížil.

1.11.2017 | 13:49:06
tom99

Je mi celkem sympatický. Mohl by se objevovat častěji :-)

webmaster, grafik
26.10.2017 | 19:00:24

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie