Star Trek: Discovery
70/100 - 143×

Sledovat

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

S05E04: Face the Strange

S05E04: Face the Strange

Discovery se potýká s neobvyklým problémem a na palubě mají časobrouka. Michael Rayner se tak dostávají do důležitých milníků Discovery v minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Michael se tak setkává se svým mladším já a i s někým, kdo je již dávno po smrti.

sk
18.4.2024
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
default

njn, vata. Vdycky me fascinuje, co doktor dokaze uzdravit na pockani a co uz ne. Potesili me ty ucesy, jak sly dobou. :D

30.4.2024 | 0:07:03
tom99

„Když už nevíte co, nacpěte tam cestování v čase“. Naštěstí tahle dějová linka u Discovery funguje a vlastně tahle epizoda patří k jedněm z nejlepších dílů za posledních pár let. Není to nic převratného, ale sedíte u obrazovky a konečně se po delší době bavíte. Jen je škoda, že jsme se nedočkali nějakého většího camea.

webmaster, grafik
29.4.2024 | 21:40:08
Filuta

Hloupoučké, nic pro intelignetního diváka.

23.4.2024 | 21:34:04
massx

Asi první epizoda pátý řady, která měla zajímavou a originální zápletku. Bohužel to otravný šeptání Burnhamky je tam pořád, toho se asi nezbavíme. Vynikající Rok pekla Voyageru je kvalitou mnohem výš, ale ani tehle kousek s cestováním čase není špatný. A souhlasím s Luthorem, na to že Airiam byla třetí nejvyšší důstojník na palubě v první sérii, tak nedostala vůbec prostor a to že byla kyborg vůbec nehrálo žádnou roli (proč se s tím vůbec dělali) a když postava umřela, tak si toho snad ani nikdo nevšiml a snaha scénaristů na poslední chvíli vyvolat emoce vyšla stejně naprázdno, jak 90% ostatních dílů, kde se nad něčím brečelo.

22.4.2024 | 23:39:51
ori

Hmmm tak toto bol veľmi zaujímavý diel.

webmaster
20.4.2024 | 20:20:26
captain

Časové skoky jako „možnost“ ochromení nepřítele. hmm… toš to je nápad. Krenimský časový brouk, pozůstatek časových válek. Dá se sehnat na černém trhu. No potěš koště! Jinak, samozřejmě zjevná narážka na VOY Rok pekla (ve kterém byste fakt být nechtěli!) a také na ENT, časové války. Pěkné. Dojemné. Dokonce o trochu méně ubrečené, než jindy. Také souhlas s předřečníky, že podobnost i s dalším dílem VOY, konkrétně 7×11 – Shattered, je čistě náhodná…

20.4.2024 | 18:50:35
Lex Luthor

Časové skoky celkem fajn, ale byl jsem stejně zmatený, jako první důstojník, když zmínili jméno robo holky co to s nimi nezvládla do budoucnosti tady je vidět, jak málo známe posádku Discovery

20.4.2024 | 16:02:11
Horus8

:-)

20.4.2024 | 10:19:49
mathush

Tohle byla fakt zábava. Epizoda má až dokonalou podobnost s jedním Voyagerovským dílem, kdy byla loď roztříštěná v různých časových údobích a Chakotay se snažil loď zachránit. Pak tam byl další odkaz na Voyagera a to v Krenimské technologii. Nový první důstojník se mi začíná líbit.

19.4.2024 | 13:39:49
erpe78

Aha, takže Stamets se v čase vrací do své staré kůže, ale Burnhamová ne? Opět jeden časovej díl, kde se na paradoxy nehledí, jen ať to dobře vypadá a příběh jde tam, kam potřebujem :-( Tenhle Star Trek pro novou generaci diváků mi fakt nesedí :-( Jistě, i staré seriály mají prostinký díly a laciný zápletky, ale dneska už bych prostě čekal víc.

19.4.2024 | 10:40:53
1

Reklama

Zajímavosti

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?

Nejlepší postavy

Novinky

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama