Star Trek: Discovery Katrina Cornwell

Katrina Cornwell

Katrina Cornwell

Viceadmirálka, která vedla tajný vztah s Gabrielem Lorcou.

Sezóny 1
2017 - 2018

Viceadmirálka Katrina Cornwell je vysoce postavenou ženou v Hvězdné flotile. V mládí udržovala vztah s kapitánem lodi Discovery Gabrielem Lorcou, ale jejich vztah neměl dlouhého trvání. Když Lorca ustavičně porušuje pravidla Hvězdné flotily a vydá se na misi na záchranu Sareka, Katrina navštěvuje loď, aby Lorcovi promluvila do duše.

Sdělí mu, že jeho neposlušnost je ve Hvězdné flotile dobře známá a bohužel to bude mít následky na jeho budoucnost a kariéru kapitána. Lorca ovšem chytře svede pozornost k jinému tématu a pár skončí následně v posteli. Lorca to ovšem udělá jen z toho důvodu, aby Michael, Ash a Sylvia mohli dokončit záchrannou misi Sareka, což se nakonec úspěšně podaří.


Katrina Cornwell není příliš nadšená, že jí takto někdo oblbnul. Následně se ale dozvídá, že Sarek měl v úmyslu se vydat za Klingony a pokusit se vyjednávat o míru. To Katrinu začne zajímat a jelikož ví, že Sarek není schopen se schůzky zúčastnit, vydá se na setkání sama. Tam je ale zajata Klingonem Kolem, který chce z Katriny získat důležité informace o Hvězdné flotile.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
theplanetoftheapes

Za ten stupidní nápad odstřelit se s torpédem do Vesmíru protože hodnoty Vesmírné flotily a bla bla.. bych ji na pohřbu slavnostně dehonestoval a ponížil na vojína. To mohli udělat jakkoliv, mechanicky, propojit to z vnějšku, mohla si dojít pro skafandr, prostě tisíc možností ale ne, ja umřu jako hrdinka, on asi ten admirálský důchod stejně za moc nestojí a navíc jsem spala se zrcadlovým Lorcou což by mi KGB centrála jistě nepřičetla ke prémiím.

31.5.2019 | 8:31:30
pavel.hangman

Další z řady admirálů. Celkem v pohodě.

18.4.2019 | 18:21:19
captain

Celkem fajn. Nevadila mi, na rozdíl od jiných není otravná ani rušivá, nešaškuje, sehraje brilantně vždy svůj part. Nic víc, nic míň, prostě zná tu hru, ví jak se hraje. Proto je admirál. Ps. Je i ve druhé sezóně!

31.3.2019 | 20:02:33
Kothy

Tvrda admiralka.

22.11.2017 | 18:30:05
tom99

Myslel jsem, že bude horší, nakonec je to celkem fajn ženská :-)

webmaster, grafik
18.11.2017 | 9:33:42

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie