Star Trek: Discovery Katrina Cornwell

Katrina Cornwell

Katrina Cornwell

Viceadmirálka, která vedla tajný vztah s Gabrielem Lorcou.

Sezóny 2
2017 - 2019

Viceadmirálka Katrina Cornwell je vysoce postavenou ženou v Hvězdné flotile. V mládí udržovala vztah s kapitánem lodi Discovery Gabrielem Lorcou, ale jejich vztah neměl dlouhého trvání. Když Lorca ustavičně porušuje pravidla Hvězdné flotily a vydá se na misi na záchranu Sareka, Katrina navštěvuje loď, aby Lorcovi promluvila do duše.

Sdělí mu, že jeho neposlušnost je ve Hvězdné flotile dobře známá a bohužel to bude mít následky na jeho budoucnost a kariéru kapitána. Lorca ovšem chytře svede pozornost k jinému tématu a pár skončí následně v posteli. Lorca to ovšem udělá jen z toho důvodu, aby Michael, Ash a Sylvia mohli dokončit záchrannou misi Sareka, což se nakonec úspěšně podaří.


Katrina Cornwell není příliš nadšená, že jí takto někdo oblbnul. Následně se ale dozvídá, že Sarek měl v úmyslu se vydat za Klingony a pokusit se vyjednávat o míru. To Katrinu začne zajímat a jelikož ví, že Sarek není schopen se schůzky zúčastnit, vydá se na setkání sama. Tam je ale zajata Klingonem Kolem, který chce z Katriny získat důležité informace o Hvězdné flotile.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Rozumná teta.

redaktor
10.1.2021 | 22:08:42
theplanetoftheapes

Za ten stupidní nápad odstřelit se s torpédem do Vesmíru protože hodnoty Vesmírné flotily a bla bla.. bych ji na pohřbu slavnostně dehonestoval a ponížil na vojína. To mohli udělat jakkoliv, mechanicky, propojit to z vnějšku, mohla si dojít pro skafandr, prostě tisíc možností ale ne, ja umřu jako hrdinka, on asi ten admirálský důchod stejně za moc nestojí a navíc jsem spala se zrcadlovým Lorcou což by mi KGB centrála jistě nepřičetla ke prémiím.

31.5.2019 | 8:31:30
pavel.hangman

Další z řady admirálů. Celkem v pohodě.

18.4.2019 | 18:21:19
captain

Celkem fajn. Nevadila mi, na rozdíl od jiných není otravná ani rušivá, nešaškuje, sehraje brilantně vždy svůj part. Nic víc, nic míň, prostě zná tu hru, ví jak se hraje. Proto je admirál. Ps. Je i ve druhé sezóně!

31.3.2019 | 20:02:33
Kothy

Tvrda admiralka.

22.11.2017 | 18:30:05
tom99

Myslel jsem, že bude horší, nakonec je to celkem fajn ženská :-)

webmaster, grafik
18.11.2017 | 9:33:42

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie