Star Trek: Discovery Videa

Videa

 • Jak by vypadal crossover mezi Star Trekem a Star Wars?

  Jsou fanoušci, kteří mají rádi jen Star Trek, druzí jen zase Star Wars. Ale jou i tací, kteří mají rádi obě vesmírné opery. A právě přesně pro ně je určen tento trailer, který krásně kombinuje to nejlepší dění z obou ság. V komentářích nám dejte vědět, zda byste tento nemožný crossover uvítali.

  6 0
  14.12.2017 | 17:51tom99Diskuze (3)
 • Trailer k desáté epizodě

  Devátá epizoda seriálu Star Trek: Discovery skončila pořádným cliffhangerem, ale dalšího pokračování se dočkáme až v lednu po přestávce. Už teď nás tvůrci chtějí nalákat na další díl krátkým trailerem. Jste zvědaví, jak to dopadne?

  7 0
  18.11.2017 | 15:28spockedscullyDiskuze (6)
 • Trailer ke třetí epizodě

  První dvě epizody Star Trek: Discovery byly úspěšně představeny, ale nyní nás čeká o něco temnější pokračování. Do děje třetí epizody Context is for Kings nás uvede nový trailer. Jak se vám líbí?

  16 0
  28.9.2017 | 13:17spockedscullyDiskuze (6)
 • Poslechněte si úvodní hudbu k seriálu Star Trek: Discovery

  Tvůrci si pochopitelně nechali záležet i na hudbě k seriálu Discovery. Nyní si můžete poslechnout úvodní znělku, kterou uslyšíme každou epizodu. O hudbu se postaral Jeff Russo a Alexander Courage. V komentářích nám dejte vědět, jak se vám intro líbí oproti ostatním z jiných Star Trek seriálů.

  13 0
  21.9.2017 | 18:12tom99Diskuze (11)
 • Druhý trailer k seriálu Star Trek: Discovery

  V San Diegu právě probíhá Comic-Con, na kterém nemohl chybět ani panel nadcházejícího seriálu Star Trek: Discovery, a při té příležitosti byl včera fanouškům představen druhý trailer. K traileru jsme pro vás přeložili české titulky. Jak se vám nový trailer líbí?

  15 0
  23.7.2017 | 15:35spockedscullyDiskuze (13)
 • První trailer k seriálu

  Premiéra seriálu Star Trek: Discovery byla původně naplánována na leden 2017, ale tvůrci ji přesunuli a podle posledních zpráv bychom se seriálu měli dočkat letos na podzim. Nalákat nás má první pořádná upoutávka, ve které uvidíme nejen hlavní postavy, ale třeba i vzhled uniforem a Klingonů.

  18 0

Stav titulků

Epizoda S01E09: Into the Forest I Go

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad pro verzi:

 • S01E09 540p CBS WEB-DL AAC2 0 x264
 • S01E09 1080p CBS WEB-DL AAC2 0 x264
 • S01E09 webrip x264-tbs mkv
 • S01E09 720p NF WEB-DL DD5 1 x264-NTb

Překlad: @KlárkaP a @Marethyu2000
Korekce: @eodeon a @spockedscully
Časování: @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Je postava SPOILER opravdu mrtvá?

Je postava SPOILER opravdu mrtvá?

Zatím v poslední epizodě s názvem Si Vis Pacem, Para Bellum se jedna postava dostala do úzkých a my z poslední scény, ve které jsme ji viděli, nevíme, zda je mrtvá, nebo je naživu. Nyní si trochu rozebereme, co se stalo a k jaké variantě se dle dostupných informací přikláníme my.

Teorie

Teorie: Je Ash Tyler ve skutečnosti SPOILER?

Teorie: Je Ash Tyler ve skutečnosti SPOILER?

Fanouškovské teorie byly vždy ve Star Trek světě oblíbené a většině z nich se u nás na webu nevěnujeme. My všichni čekáme na nějaký pořádný zvrat, který v seriálu nastane. A fanouškovská teorie, že Ash Tyler je ve zcela někdo jiný nás zaujala natolik, že se s ní s vámi musíme podělit.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný