Zdroj: CBS All Access
Tvůrci se tentokrát vytasili s poměrně dobře působící ukázkou k nové řadě. Když si odmyslíme pár typických momentů pro seriál, zůstává nám tady poměrně zajímavá zápletka v podobě neznámé anomálie, která by diváky opět mohla upoutat. Jak moc se vám trailer líbí?
Zdroj: CBS All Access
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?
Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.
USA | 2017 | Ukončeno
3 sezóny
| CBS All Access
| 43 minut
Amazon Video
| SkyShowtime
Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.
Obsazení:Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)
(více)
Diskuze /10
Horus8
Jupí :-) těším se ! ! ! ♥ ♡ ❤ ❥
Negan_Grimes
Vyzerá to zaujímavo. Tak verme, že táto séria bude lepšia ako tá tretia.
Martrix
v pětce nejlepších postav tady na Edně nefiguruje ani jeden afroameričan, nebo homosexuální postava…čím to asi je? Na poslední řadu už jsem se ani nedíval a podle ukázky je mi jasné, že na tuto se dívat nebudu taky. Bohatě mi stačí anomálie, která teď ovládla Hollywood.
#7 Jaqen66 #9 uranmorteElian44
Vyzerá to celkom dobre aj keď ako som si všimla zase sa budú riešiť aj blbosti. Dúfam že to zase nezaberie zbytočne veľa času.
-Skinner-
Vyzerá to lepšie než predchádzajúca séria ale prečo musí vždy ísť o osud celého vesmíru. To nevedia vymyslieť nič iné?
SunshineFlame
Ešte, že máme Lower Decks!
#8 KayleeJaqen66
#3 Martrix: Tak to je bohužel pravda
Kaylee
#6 SunshineFlame: Zhodnocení a easter eggy epizod IV – VI ;) https://www.startrekknihy.cz/…pizod-iv-vi/
uranmorte
#3 Martrix: To bereš moc vážně. Nevíš co bude za 500+ let normální. Občas jsou to zajímavé koncepty a hlavně je to fikce! :D
dvl
Po zhliadnutí traileru môžem povedať len jedno … neviem sa dočkať ďalšej rady Orvillu