Star Trek: Discovery
70/100 - 142×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

S04E09: Rubicon

S04E09: Rubicon

Zatímco se Book vydává zničit Anomálii jednou provždy, Michael je pověřena jeho zastavením. Jelikož ale Federace ví o jejím citovém poutu k Bookerovi, vysílá na misi i neutrálního člena – Nhan. Michael se snaží Bookera naposledy přesvědčit, nicméně osud Anomálie má v rukou zcela jiný člověk.

cz sk
17.2.2022
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Oproti animovaným seriálům, co byly, a oproti druhé řadě Picarda, oproti další řadě Orvillu, na kterou si ještě musíme počkat, tohle je fakt hodně hodně slabé…

9.3.2022 | 14:32:17
espreso

odpad -hnus strata casu

25.2.2022 | 23:18:29
Amigo65

Nevím co je na tom startrekového, telenovela je výstižnější. Koukám na to en ze setrvačnosti. Palec dolů neumím, ale dávám.

24.2.2022 | 10:42:26
Jamis

Zajímavé napojení na Voyager, jsem zvědavý co se z toho vyvine dál.

23.2.2022 | 19:13:14
BorgLocutus

Tohle už vážně není možné, Hvězdná flotila pošle chytit Majklina nabíječe samotnou Majklu a k tomu jí dá hlídacího psíka, který ji má zbavit velení v případě že nebude chtít zabít nabíječe a hlídací psík je zázrakem Nana Nan , která svůj úkol nedokáže splnit protože ji Majkla obměkčí! Ve hvězdné flotile 32 století jsou vážně jen samé memory a všichni jsou nakonec happy že se nic nepovedlo!Nata­hována telenovela, která by se že 13 dílů dala smrsknout do 90 minutového fil­mu!

22.2.2022 | 8:54:28
massx

No co si budeme povídat, zápletka moc originální není, je obšlehnutá z Generations, ze Sorana je Tarka, z Nexu(su) je DMA. Ale je to celkem pěkně zpracované, jen teda nemusím šeptající Mary Sue kapitánku a ty věčné hádky. Zlatý Lorca a Pike. Jinak dobré, konečně i souboj lodí. Aspoň že hostující Nhan sympatická. Re: tom99 Flotila poslala Burnham, protože je kapitánka lodi se sporedrive, jediná, která dokáže chytit tu druhou loď se sporedrive. Na druhou stranu nerozumím, proč u DMA nehlídkuje víc federačních lodí. Ale to byl nešvar i v Generations, kde nedostavěná Ent-B byla jediná loď v okruhu 6 LY od Slunce.

21.2.2022 | 22:28:14
Michal7

Nevím, moc mě to nebavilo.

21.2.2022 | 21:41:55
igwar

Epizóda bola fajn, ale čakal som, že vzťahy medzi Michael a Bookerom trochu viac vyhrotia. Až moc očividne sa tvorcovia snažili, aby ani jedna strana konfliktu neurobila príliš veľkú škodu. Keby napr. to poškodenie raketoplánu niekoho zranilo, bolo by to oveľa napínavejšie a pre Michael o dosť ťažšie rozhodnutie. Re: Xube: Nedával si pozor, to už nie sú iba Vulkánci ale spojili sa naspäť s Romulánmi. Emócie už nutne nepotláčajú. Taktiež v seriáloch ST nájdeme veľa príkladov keď malá loď dokázala ohroziť veľkú Enterprise.

20.2.2022 | 8:51:12
xube

Od kedy sú Vulkánci citlivky, ktoré oceňujú zdieľanie jedla a rozhovory s priateľmi? Troi sa môže učiť od Vulkáncov. Očividne Vulkánci nahradili Betazoidov. Nehovoriac o tom, že Vulkánec dáva rady o emóciach, ktoré v zásade potláčajú?! Heh, a aby to nestačilo, tak cítia všetko na diaľku :D Všetko v jednej minúte. Tento seriál si robí srandu zo všetkého čím Star Trek bol… citový dojáčik… kde asi 10× menšia loď dá tromi strelami štíty na 50%. Po takto spackanej misii by viacero ľudí skončilo kariéru! Čím to preboha kŕmia ďalšiu generáciu?!

19.2.2022 | 23:13:51
tom99

Hra mezi Michael a Bookerem se mi líbila, ale naprosto rozumím, že to někomu může vadit. Nechápu ale, proč Federace na misi posílá zainteresovaného člověka, který je do operace citově založen. Nhan byla skvělá, ale měla více tlačit na pilu, její přítomnost byla takřka zbytečná. Uvidíme, co teď Anomálie předvede.

webmaster, grafik
19.2.2022 | 23:07:34
1

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama