Star Trek: Discovery Sylvia Tilly

Sylvia Tilly

Sylvia Tilly

Upovídaná kadetka na lodi USS Discovery.

Sezóny 2
2017 - 2019

Sylvia Tilly je kadetem na lodi USS Discovery, kterou má na starost kapitán Gabriel Lorca. Když vezme Lorca pod svá křídla problémovou Michael Burnhamovou, Michael sdílí pokoj právě se Sylvií. Obě si zpočátku nerozumí. Tilly je nadšená do práce, zatímco Michael prožívá jedno ze svých nejhorších období v životě. Sylvia tedy často mluví a Michael ji ignoruje.

Sylvia následně Michael přinese poslední vůli kapitánky USS Shenzhou Philippou Georgiou. Od té doby se vztah mezi spolubydlícími změní. Michael Sylvii začne respektovat a uvědomí si, že je nadějným kadetem, který může být velice cenným přínosem pro Hvězdnou flotilu. Michael tedy následně dává Sylvii rady, jak se stát lepší kadetkou a jak povyšovat v rámci struktury Hvězdné flotily.


Michael začne věřit Sylvii natolik, že jí dokonce vezme na misi, když je v ohrožení její nevlastní otec Sarek. Celá mise ovšem stojí pouze na Michael, která je svou mysl nechá splynout s tou Sarekovou. Sylvia má jasné rozkazy Michael neprobouzet, ale šéf bezpečnosti Ash Tyler má jiné příkazy od kapitána Lorcy. Naštěstí vše dobře dopadne a Michael Sareka zachrání. Sylvia má tak za sebou první a velkou úspěšnou misi za sebou.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
theplanetoftheapes

Jak již pode mnou znalec píše: vlezlý Jar Jar Binks, aneb každý seriál či film má svou ztřeštěnou postavičku,která je tam pro pobavení mentálně zaostalého publika, takový mimoň, oslík ze Shreka, vačice z Doby ledové, Timon a Pumba z Lvího krále nebo Dory z Nema, asi chápete kam tím mířím. Ještě, že tam nechodí v sukni jinak bych ty její sadelnatě celuitidní nohy a tělo tuleního mláděte nejspíš nepřežil. Některé ženy dokáží být i při své postavě krásné, ale tohle je vyloženě oteklý vorvaň !

30.7.2019 | 13:28:43
pavel.hangman

Kterak Star Trek našel svého jar jara binkse.

18.4.2019 | 18:21:45
captain

V první sérii jako kadet se mi docela líbila, ve druhé horší spíš. Asi jí povýšení na praporčíka moc vlezlo do hlavy.

31.3.2019 | 19:52:11
Lan

A to jsem myslel ze nikdo nemuze byt otravnejsi nez Neelix, mno, Tilly to zvladla, doufam ze brzo zarve…

19.3.2019 | 23:56:18
Hudson

Ale jo :-)

28.2.2019 | 21:42:49
pidalin

Dávam pár procent navíc jenom za to že každej seriál potřebuje ňákýho otravnýho trapáka, ale nemusela by bejt v každym díle S tim jak furt histerčí by jí snad do flotily ani nemohli vzít, celá ta parta na Disovery je jak ze školky.

1.2.2019 | 20:44:54
Radmila67

ta má kam růst

5.3.2018 | 18:53:59
PRINC180

Sympatická…

18.2.2018 | 23:14:18
mathush

Tilly je snad jediná nejsympatičtější postava z celého seriálu. Věřím, že to brzo dotáhne až k velení :-)

3.2.2018 | 17:02:39
Lex Luthor

Mám radši její alter ego ze zrcadlového vesmíru

18.1.2018 | 19:58:45
1

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie