Star Trek: Discovery Sylvia Tilly

Sylvia Tilly

Sylvia Tilly

Upovídaná kadetka na lodi USS Discovery.

Sezóny 3
2017 - 2020

Sylvia Tilly je kadetem na lodi USS Discovery, kterou má na starost kapitán Gabriel Lorca. Když vezme Lorca pod svá křídla problémovou Michael Burnhamovou, Michael sdílí pokoj právě se Sylvií. Obě si zpočátku nerozumí. Tilly je nadšená do práce, zatímco Michael prožívá jedno ze svých nejhorších období v životě. Sylvia tedy často mluví a Michael ji ignoruje.

Sylvia následně Michael přinese poslední vůli kapitánky USS Shenzhou Philippou Georgiou. Od té doby se vztah mezi spolubydlícími změní. Michael Sylvii začne respektovat a uvědomí si, že je nadějným kadetem, který může být velice cenným přínosem pro Hvězdnou flotilu. Michael tedy následně dává Sylvii rady, jak se stát lepší kadetkou a jak povyšovat v rámci struktury Hvězdné flotily.


Michael začne věřit Sylvii natolik, že jí dokonce vezme na misi, když je v ohrožení její nevlastní otec Sarek. Celá mise ovšem stojí pouze na Michael, která je svou mysl nechá splynout s tou Sarekovou. Sylvia má jasné rozkazy Michael neprobouzet, ale šéf bezpečnosti Ash Tyler má jiné příkazy od kapitána Lorcy. Naštěstí vše dobře dopadne a Michael Sareka zachrání. Sylvia má tak za sebou první a velkou úspěšnou misi za sebou.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Orchoose

nc

24.1.2021 | 21:23:22
ori

Občas je vtipná ale inak mi lezie na nervy.

redaktor
10.1.2021 | 22:04:53
Ne-On

Čím dál horší.

10.12.2020 | 12:36:18
theplanetoftheapes

Jak již pode mnou znalec píše: vlezlý Jar Jar Binks, aneb každý seriál či film má svou ztřeštěnou postavičku,která je tam pro pobavení mentálně zaostalého publika, takový mimoň, oslík ze Shreka, vačice z Doby ledové, Timon a Pumba z Lvího krále nebo Dory z Nema, asi chápete kam tím mířím. Ještě, že tam nechodí v sukni jinak bych ty její sadelnatě celuitidní nohy a tělo tuleního mláděte nejspíš nepřežil. Některé ženy dokáží být i při své postavě krásné, ale tohle je vyloženě oteklý vorvaň !

30.7.2019 | 13:28:43
pavel.hangman

Kterak Star Trek našel svého jar jara binkse.

18.4.2019 | 18:21:45
captain

V první sérii jako kadet se mi docela líbila, ve druhé horší spíš. Asi jí povýšení na praporčíka moc vlezlo do hlavy.

31.3.2019 | 19:52:11
Lan

A to jsem myslel ze nikdo nemuze byt otravnejsi nez Neelix, mno, Tilly to zvladla, doufam ze brzo zarve…

19.3.2019 | 23:56:18
Hudson

Ale jo :-)

28.2.2019 | 21:42:49
pidalin

Dávam pár procent navíc jenom za to že každej seriál potřebuje ňákýho otravnýho trapáka, ale nemusela by bejt v každym díle S tim jak furt histerčí by jí snad do flotily ani nemohli vzít, celá ta parta na Disovery je jak ze školky.

1.2.2019 | 20:44:54
Radmila67

ta má kam růst

5.3.2018 | 18:53:59
1

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie