Star Trek: Discovery Novinky

Novinky

 • České titulky k epizodě Choose to Live

  Přinášíme vám české titulky ke třetímu dílu čtvrté řady s názvem Choose to Live. Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit, také se stavte v diskuzi, kde můžete poklábosit o daném díle. Těšíme se opět za týden u nové epizody. Přejeme příjemnou zábavu.

  9 0
  3.12.2021 | 22:29tom99Diskuze (0)
 • Čtvrtá řada nabízí zápletku, která svým způsobem připomíná pandemii spojenou s Covid-19

  Jak už je zvykem, každý rok tu máme novou hrozbu a nového záporáka. Tvůrci ale tentokrát volí nepřítele, který není úplně až tak vidět. Jedná se tak o jednoznačnou paralelu a podobnost s pandemií Covid-19, kdy nám tvůrci nabízí zápletku, na kterou jsme zvyklí z našich životů.

  5 1
  1.12.2021 | 9:48tom99Diskuze (12)
 • České titulky k epizodě Anomaly

  Přinášíme vám české titulky k druhému dílu čtvrté řady s názvem Anomaly. Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit, také se stavte v diskuzi, kde můžete poklábosit o daném díle. Těšíme se opět za týden u nové epizody. Přejeme příjemnou zábavu.

  8 0
  26.11.2021 | 17:03tom99Diskuze (0)
 • České titulky k epizodě Kobayashi Maru

  Přinášíme vám české titulky k prvnímu dílu čtvrté řady s názvem Kobayashi Maru. Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit, také se stavte v diskuzi, kde můžete poklábosit o daném díle. Těšíme se opět za týden u nové epizody. Přejeme příjemnou zábavu.

  13 0
  20.11.2021 | 14:19tom99Diskuze (1)
 • Discovery se na nás řítí nejen s novou řadou, ale i s novým designem

  Premiéra čtvrté řady seriálu Star Trek: Discovery je tady. Stejně jako každý rok jsme si s novou sezónou připravili nový design. Tentokrát promo materiálů nebylo moc, tudíž naše možnosti byly značně omezené. Přesto jsme to zvládli a vy nám dejte vědět, zda se vám nový kabát webu líbí.

  10 0
  17.11.2021 | 21:43tom99Diskuze (0)
 • Tím, že Burnhamová bude kapitánem, se změní celý nádech seriálu

  Již 18. listopadu se dočkáme nové řady Discovery, která bude pochopitelně jiná než její předchůdci. Do minulosti se již vracet nebudeme, posádka je v budoucnosti a s tím i všechny nové trable. Michael ve své nové roli kapitána bude muset projít zatěžkávající zkouškou.

  9 5
  9.11.2021 | 17:47tom99Diskuze (13)
 • Po úspěchu Star Trek: Prodigy studio zvažuje i animovaný film

  Svět Star Treku se neustále rozrůstá a rozrůstá. A Paramount+ chce expandovat i do vod, které naprosto nezná. Oslovit mladší publikum – tak zní cíl na další roky. Po seriálu Prodigy, který stanice interně vyhodnotila jako extrémně úspěšný, jsou další animované projekty na stole.

  6 0
  1.11.2021 | 16:05tom99Diskuze (4)
 • Seriál, který dává šanci Star Treku na vykoupení, je dotočen

  Seriál Star Trek: Strange New Worlds je bezesporu jedním z nejočekávanějších Star Trek seriálů. Jednak se vrátíme ke kořenům původního seriálu a můžeme se těšit na epizodnost jednotlivých dílů, a zadruhé tento projekt má zkrátka něco navíc, co ostatní seriály nemají. Těšíte se?

  12 0
  13.10.2021 | 18:04tom99Diskuze (7)
 • William Shatner nezůstane jen u Star Treku, vyráží do vesmíru

  William Shatner je herec, který velkou část svého života zasvětil Star Treku a kapitánovi Kirkovi na cestách vesmírem. Nyní si to vyzkouší, jaké to je ve skutečnosti. Milovník vesmíru Shatner již zanedlouho opustí Zemi a podívá se do vesmíru. Závidíte mu?

  11 0
  5.10.2021 | 19:00tom99Diskuze (4)
 • Natáčení čtvrté řady skončilo: Bylo bolestné a šíleně dlouhé

  Dát do produkce novou sezónu, když zrovna začne celosvětová pandemie, bylo malinko ošemetné. Práce na čtvrté řadě se neskutečně protáhly. Kvůli odložené premiéře třetí řady to možná není tolik znát, ale čtvrtá sezóna si prošla naprostým peklem. Snad se to už nebude opakovat.

  10 0
  25.8.2021 | 8:05tom99Diskuze (3)

Stav titulků

Epizoda S04E03: Choose to Live

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie