Star Trek: Discovery
70/100 - 143×

Sledovat

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

S05E02: Under the Twin Moons

S05E02: Under the Twin Moons

Admirál flotily Vance pověřuje Bookera, aby pomohl kapitánce Burnhamové a posádce Discovery vypátrat L'ak a Molla. Booker kontaktuje L'aka a Moll ve snaze je vystopovat. Následně si ale uvědomí, že Booker Moll zná velice dobře, čímž se celá tato mise stává pro něj osobní.

sk
4.4.2024
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Celkom dobrý diel.

webmaster
17.4.2024 | 19:56:13
tom99

Nechci být hnidopich, tak řeknu toto – zlepšení tam rozhodně je a to po všech stránkách. Děj sice není žádné terno, ale rozhodně mě v ničem neuráží. Postavy jsou mnohem více stravitelné a posouvají se někam dál. Dokonce i jednotlivé scenérie jsou oproti předchozím dvou řadám barvitější plnější a zajímavější. Za to rozhodně dávám palec nahoru.

webmaster, grafik
14.4.2024 | 23:14:34
rigix

Smutný…

14.4.2024 | 20:56:43
mathush

Nevšiml jsem si, žeby se tam brečelo. Jako kdyby Janewayová z Voyageru nikdy nebrečela, či co. Dokonce i Picard si pobrečel se Sarekem, Spock v Naked Time plakal taky, Trip z Enterprise si taky poplakal na rameni T´Pol. Dokonce i Dat ve filmu Generations si poplakal, ale u Discovery nadáváte, že se tam brečí i když se tak neděje. Náhodou, bylo to napínavé, sledovat, jak se snaží přežít u těch vykopávek.

13.4.2024 | 10:02:26
Godrick

Druhý díl a stále se brečí…řekl bych že jsem ještě nezažil Star Trek kde bych měl tolikrát nutkání usnout nebo přeskočit epizodu na konec a nic by se vlastně nestalo--

9.4.2024 | 23:16:01
massx

Potkáme alespoň Breeny (když už se tam o nich zmiňují) stejně jako ve Star Trek Online, kde je úplně ta stejná příběhová zápletka? Jediný zajímavý je tam Rayner, který by to ve stylu Mandaloriana mohl vyřešit všechno sám a možná by to bylo lepší, než poslouchat vedlejší dějovou linku o milostných patáliích Majkly a Saru mezitím, co se nahánějí s vražednými drony po lesích.

9.4.2024 | 18:16:58
martin2

No tak je přece značka ideál že se dva kapitání hvězdné lodi honí na motorkách po planetě ne ? Dvě posádky jsou očividně k hovnu že to dělají vše sami ..

8.4.2024 | 14:30:53
Phar.cz

Baví mě, jak odpůrci seriálu už pátou sezónu trpí a přesto ho stále sledují. Já bych to nevydržel. Když mě něco nebaví, odcházím.

7.4.2024 | 19:25:29
Filuta

Velmi hloupe. Je to nejhorsi ST, co kdy byl. Jedine, co je pozitivni, je to, ze uz dalsi serie nebude.

7.4.2024 | 2:19:14
Lex Luthor

Cože bílý asi heterorosexuální muž, co má nějakou páteř přichází na Discovery? Jinak začíná klasická honba za pokladem s mnoha skládačkami a uvidíme, co se stane s novým prvním důstojníkem

6.4.2024 | 20:28:16
1

Reklama

Zajímavosti

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?

Nejlepší postavy

Novinky

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama