Star Trek: Discovery
70/100 - 143×

Sledovat

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

S05E10: Life, Itself

S05E10: Life, Itself

V poslední epizodě se Michael Burnham skrze portál dostává k předchůdcům, kteří stvořili život a je pouze na ni, aby tuto složitou technologii pochopila. V závěrečných minutách musí spolupracovat s Moll, která se snaží oživit svého přítele. Discovery se vydává na svou poslední misi.

sk
30.5.2024
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jirka555

Konečně konec černé gender nebinární zhovadilosti a gay sraček pro dnešní mládež

17.6.2024 | 17:58:31
Filuta

Nevkusné a hloupoučké.

13.6.2024 | 17:59:55
tom99

Jsem samozřejmě rád, že jsme u konce a toto utrpení skončilo, ale přesto i já tady budu končit pozitivně. Poslední díl se povedl a beru to jako důstojné rozloučení s celou sezónou, seriálem a posádkou. Ta mi sice úplně nepřirostla k srdci a po druhé řadě se seriál vydal za mě nepochopitelně podivnou cestou, ale tahle závěrečná rozlučka se povedla a nyní ukápla i oprávněná slza. Jednou se tedy smiluji a dávám pouze za tento díl plný počet.

webmaster, grafik
9.6.2024 | 21:50:01
xube

Bože môj… to bol des. Som rád, že to skončilo. Ohavný doják na záver to len zhoršil. Nech už príde SNW.

Plusové body len za dobrý námet, ktorý zabili uplakané rozhovory. RIP STD… a už sa prosím nevracaj!

9.6.2024 | 18:47:08
mathush

Skvělé a luxusní zakončení, které navazuje na mini epizodu Calisto. Jen nechápu, proč museli tu loď schovat, aby čekala na nevím co neznámo jak dlouho…Zdá se, že USS Discovery na to čekání zpátky downgradovali.

5.6.2024 | 21:02:13
Janakulka

Po tretej a štvrtej sérii, keď som si mal chuť vyškriabať oči, sa táto posledná piata dala aspoň odpozerať a na pomery STD to bol v podstate nadštandart..­....seriál sa skončil a ja za ním plakať rozhodne nebudem, jednoznačne najslabší hraný Star Trek, idem si dať maratón DS9 nech sa ukľudním…od toho by si mali tvorcovia zobrať príklad ako sa budujú postavy.

5.6.2024 | 8:53:21
Horus8

:-

3.6.2024 | 14:23:03
massx

Zazvonil zvonec a šeptání a brečení je konec. Z mého pohledu udělali scénáristi velkou chybu s Michael, nesympatická hlavní postava může přizabít sebelepší příběh. Celkově tam bylo hodně dobrých momentů a napádů, ale srážených neustálým plkáním o kamarádství a lásce. Jako kdyby ste vypustili partu superhrdinů (prakticky všichni umí všechno, co zrovna potřebují) a dali jim emociální vyspělost malých dětí, které pořád musíte chlácholit, jinak se rozbrečí. Pár těch silných postav (Lorca, Georgiou, Pike, Sarek), kterým to i věříte, scénáristi odklidí, posádka můstku je nepodstatná, nevadí, když se někdo vymění, všechno Míša Sue stejně vyřeší sama, občas s pomocí nerdské kamarádky nebo svého svalnátého kluka, co má rád zvířátka. Dal bych tak 70%, dobrý nadprůměr mezi seriály, slabý Star Trek.

3.6.2024 | 9:37:28
martin2

A je dokňouráno

3.6.2024 | 9:34:39
roninW

hezké, …

2.6.2024 | 22:09:45
1

Reklama

Zajímavosti

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?

Nejlepší postavy

Novinky

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama