Star Trek: Discovery
70/100 - 143×

Sledovat

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Keyla Detmer

Keyla Detmer

Keyla slouží na lodi Shenzhou, kde utrpí velká zranění v oblasti obličeje.

Sezóny 3
2017 - 2020

Keyla Detmer pochází ze Země a během 23. století sloužila na lodi USS Shenzhou pod kapitánkou Philippou Georgiou. Keyla sloužila jako junior poručík. Když se Michael Burnhamová vzbouří proti své vlastní kapitánce, pro Detmer to bude mít katastrofické následky. Klingoni zaútočí na Shenzhou a z lodi prakticky nic nezbude.

Kapitánka Georgiou padne rukou Klingonů, většina posádky je po smrti. Keyla utrpí velká zranění a podstoupí hned několik operací, aby bylo zachráněno její oko. Keyla Detmar je následně povýšena na plnohodnotného poručíka a společně se Saru si je bere pod svá křídla kapitán Gabriel Lorca, který má na starosti velení lodi USS Discovery.

Gabriel Lorca následně naverbuje ještě jednoho bývalého člena Shenzhou – Michael Burnhamovou, což na lodi vzbudí velké pozdvižení. Saru je zpočátku k Michael odmítavý, Keyla se k Burnhamové chová ještě hůře, protože ji viní za zranění, která Detmer utrpěla. S Detmer se také setkáme v paralelním vesmíru, kde zastavává obdobný post jako v tom našem.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
massx

Z tý slepičárny na Discovery nejmiň otravná postava, navíc z těch vedlejších má dokonce nějaký náznak osobitosti, mimo té debility na hlavě má i menší ptsd, jakoby chvílemi váhala…

11.1.2021 | 6:51:03
ori

Veľmi pekná žena, ale chcelo by to epizódu zameranú hlavne na ňu, moc priestoru teda nemala, avšak mala ho viac ako ostatní komparzisti z mostíku.

webmaster
10.1.2021 | 22:06:30
theplanetoftheapes

Nemohu jinak, celkem kočka ;) :P Taková dozrávající milf ;)

31.5.2019 | 8:35:03
pavel.hangman

Dobrá. Chtělo by to do budoucna nějakou epizodu zaměřenou čistě na ni.

18.4.2019 | 18:19:32
captain

Kdyby Disco byla Enterprise 23. stol., u kormidla by nesměl chybět někdo jménem Sulu. Každopádně sympatická věrohodná postava. Patří na můstek. Je fajn.

31.3.2019 | 20:12:04

Reklama

Zajímavosti

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?

Nejlepší postavy

Novinky

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama