Star Trek: Discovery Keyla Detmer

Keyla Detmer

Keyla Detmer

Keyla slouží na lodi Shenzhou, kde utrpí velká zranění v oblasti obličeje.

Sezóny 3
2017 - 2020

Keyla Detmer pochází ze Země a během 23. století sloužila na lodi USS Shenzhou pod kapitánkou Philippou Georgiou. Keyla sloužila jako junior poručík. Když se Michael Burnhamová vzbouří proti své vlastní kapitánce, pro Detmer to bude mít katastrofické následky. Klingoni zaútočí na Shenzhou a z lodi prakticky nic nezbude.

Kapitánka Georgiou padne rukou Klingonů, většina posádky je po smrti. Keyla utrpí velká zranění a podstoupí hned několik operací, aby bylo zachráněno její oko. Keyla Detmar je následně povýšena na plnohodnotného poručíka a společně se Saru si je bere pod svá křídla kapitán Gabriel Lorca, který má na starosti velení lodi USS Discovery.


Gabriel Lorca následně naverbuje ještě jednoho bývalého člena Shenzhou – Michael Burnhamovou, což na lodi vzbudí velké pozdvižení. Saru je zpočátku k Michael odmítavý, Keyla se k Burnhamové chová ještě hůře, protože ji viní za zranění, která Detmer utrpěla. S Detmer se také setkáme v paralelním vesmíru, kde zastavává obdobný post jako v tom našem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
massx

Z tý slepičárny na Discovery nejmiň otravná postava, navíc z těch vedlejších má dokonce nějaký náznak osobitosti, mimo té debility na hlavě má i menší ptsd, jakoby chvílemi váhala…

11.1.2021 | 6:51:03
ori

Veľmi pekná žena, ale chcelo by to epizódu zameranú hlavne na ňu, moc priestoru teda nemala, avšak mala ho viac ako ostatní komparzisti z mostíku.

webmaster
10.1.2021 | 22:06:30
theplanetoftheapes

Nemohu jinak, celkem kočka ;) :P Taková dozrávající milf ;)

31.5.2019 | 8:35:03
pavel.hangman

Dobrá. Chtělo by to do budoucna nějakou epizodu zaměřenou čistě na ni.

18.4.2019 | 18:19:32
captain

Kdyby Disco byla Enterprise 23. stol., u kormidla by nesměl chybět někdo jménem Sulu. Každopádně sympatická věrohodná postava. Patří na můstek. Je fajn.

31.3.2019 | 20:12:04

Stav titulků

Epizoda S04E07: ...But to Connect

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie