Star Trek: Discovery
70/100 - 143×

Sledovat

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Nový Star Trek film se má začít natáčet už letos, premiéra už v roce 2025

Nový Star Trek film se má začít natáčet už letos, premiéra už v roce 2025

Je nutné na velkém plátně odstartovat novou éru Star Treku s úplně novými postavami a novým příběhem. Alespoň takovou vizi má výkonný ředitel Paramount Pictures, který krátce promluvil o filmu Tobyho Haynese a Setha Graheme-Smithe. Těšíte se na to, že si na chvíli odpočineme od kapitána Kirka?

9 0
15.4.2024

Výkonný ředitel Paramount Pictures Brian Robbins oznámil, že nový film ze světa Star Treku se začne natáčet už letos na podzim. Premiéra očekávaného snímku by měla nastat už v roce 2025. Vzhledem k předpokládanému náročnému natáčení a post-produkci jde poměrně o brzký termín, nicméně celá divize má od roku 2009 bohaté zkušenosti s natáčením různorodých Star Trek projektů, tudíž již ví jak na to.

(Nový Star Trek film se má začít natáčet už letos, premiéra už v roce 2025. Foto: Paramount Pictures)

Půjde o film, který nás zavede dekády před Star Trek J. J. Abramse. Režírovat stále má Toby Haynes (Andor) a scénář aktuálně ladí Seth Grahame-Smith, který již dříve pracoval na Star Trek: Beyond, tudíž se světem má již bohaté zkušenosti. Bohužel jsme se nedozvěděli nic nového o zápletce a nebyl představen ani jeden z hlavních herců, což by se na CinemaConu nabízelo.

Paramount Pictures mají ale v následujících letech plány na několik dalších filmů, zřejmě hned po tomto tím dalším bude závěrečná pouť party J. J. Abramse v hlavní roli s Chrisem Pinem. V zákulisí se mluví o tom, že nové filmy musí mít realistický rozpočet, který se nesmí utrhnout ze řetězu. Jelikož poslední filmy vždy utržily pod 500 milionů dolarů, nové projekty by neměly stát více jak 200 milionů dolarů, pokud studio chce inkasovat zisk už v kinech.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

fnaf12

I harvested quite a bit after viewing your post. I used to enjoy playing poppy playtime games as a form of amusement, but I will now follow you and read your articles to increase my knowledge.

2.5.2024 | 11:14:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Zajímavosti

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?

Nejlepší postavy

Novinky

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama