Star Trek: Discovery
70/100 - 143×

Sledovat

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Chystá se úplně nový Star Trek film, na starosti ho bude mít režisér Andora

Chystá se úplně nový Star Trek film, na starosti ho bude mít režisér Andora

Od roku 2016 čekáme na nový film s tematikou Star Treku, který by vtrhl do kin. A studio Paramount má tentokrát velké plány. Oficiálně bylo oznámeno, že se chystá nový film, který nám představí nové hrdiny a vezme nás dekády zpět před oblíbený film J. J. Abramse z roku 2009.

8 0
11.1.2024

Studio Paramount oznámilo, že se chystá nový Star Trek, který nás vezme dekády před film J. J. Abramse z roku 2009. Půjde tedy o úplně nový a svěží snímek, o kterém jsme doposud ani nevěděli. Studio se zkrátka vyšvihlo s nečekanou novinkou. J. J. Abrams u toho nebude opět chybět a společnost Bad Robot se bude opět podílet na produkci. Ostatně tak to bylo i u předchozích třech filmů.

(Chystá se úplně nový Star Trek film, na starosti ho bude mít režisér Andora. Foto: Paramount)

Dobrá zpráva je, že film Star Trek 4 se tímto neruší. Oblíbená série s Chrisem Pinem a Zacharym Quintem je stále naživu, stále se chystá, ale samozřejmě k ní nemáme žádné nové informace. Aktuálně se tak chystají dva celovečerní filmy do kin a nesmíme zapomínat na snímek Section 31 a ještě rozlučkový film s Jean-Luc Picardem.

O nový Star Trek film, kterému je hlavně věnována tato novinka, se postará režisér Toby Haynes, který na sebe v posledních letech upozornil především seriálem Andor. Zajímavé je, že Haynes režíroval i jednu epizodu epizodu seriálu Black Mirror, která v těžkém parodovala Star Trek (jednalo se o díl USS Callister). O dalších podrobnostech vás budeme brzy informovat.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /4

Raiden123

Hmm,to uz oznamuju asi siedmy ? krat? tak sa uvidi,ci s toho vuobec nieco bude …

11.1.2024 | 21:13:03
DHARMA4,8

Říkal někdo lensflare?

11.1.2024 | 23:46:13
Lex Luthor

No nevím kromě Strange New Worlds je pro mě Star Trek asi mrtvý a moc jim nevěřím zvlášť, když u Discovery jsem usínal u každého dílu.

12.1.2024 | 6:29:32
POPPY12

This is incredible! Your post is quite valuable and beneficial to us. We sincerely value your effort in providing us with your feedback. Have a splendid time and derive pleasure from redactle gratis.

2.5.2024 | 11:22:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Zajímavosti

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?

Nejlepší postavy

Novinky

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama