Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Stewart má na stole scénář ke Star Trek filmu, ve kterém má hrát

Stewart má na stole scénář ke Star Trek filmu, ve kterém má hrát

Představte si, že dáte zelenou seriálu, který má sloužit jako jedna velká rozlučka s důležitou postavou. A ani seriál o třech řadách nakonec nestačí a je zapotřebí udělat ještě jeden film, abychom se s postavou Picarda patřičně rozloučili. Tento projekt se myslí smrtelně vážně.

12 0
10.1.2024

Patrick Stewart si ještě před začátkem seriálu Star Trek: Picard vydobyl u tvůrčího týmu jasnou podmínku, že seriál bude trvat maximálně tři řady. Posléze jsme se měli dočkat rozlučkového konce, kterého jsme se koneckonců i dočkali. A ohlasy na třetí řadu byly víceméně pozitivní. Přesto se ještě před začátkem poslední sezóny mluvilo o případném dalším filmu.

Patrick Stewart to myslel smrtelně vážně. Star Trek filmy mají v jeho srdci své speciální místo a herec si zkrátka dokáže představit, že se s postavou Jean-Luc Picarda rozloučí posledním filmem. Stewart byl hostem v podcastu Happy Say Confused, kde mimo jiné mluvil i o MCU projektech, ale samozřejmě nemohl nezmínit i Star Trek.

(Stewart má na stole scénář ke Star Trek filmu, ve kterém má hrát. Foto: Paramount+)

Herec se přiznal, že v dohledné době jednoho týdne mu má na stole přistát scénář k novému Star Trek filmu, právě k projektu, o kterém se zmiňujeme v prvních dvou odstavcích. Tvůrci tedy přání herce vyslyšeli a v pozadí se tedy skutečně něco děje. Už se nejedná jen o nesplnitelné přání pár herců, ale o skutečný projekt, který tu za pár let může vzniknout.

V současné době se připravuje projekt Section 31. Na úplném počátku se mělo jednat o další seriál, ale nakonec se z toho vyklubal film. Paramount+ se tak už zřejmě nebojí produkovat i nákladnější Star Trek filmy. A právě záhadný rozlučkový projekt s Patrickem Stewartem může patřit do této kategorie.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

Blue_Istari

Hmmm, keby tak bol.....

S radosťou si ho pozriem.....

10.1.2024 | 16:03:27
Raiden123

Novy Film by samozrejme potesil,ale mam trosku obavu o zdravie herca. A o com bude asi ten film,zeby vysvetlili preco Q znova objavil? Ak mu vuobec nieco bolo …

10.1.2024 | 21:03:35
11.1.2024 | 0:52:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama