Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

S02E08: Mercy

S02E08: Mercy

Picard a Guinan čelí nepříjemnému výslechu na FBI, kdy musí obhajovat, kdo a co jsou. Sedmá z Devíti a Raffi mezitím hledají novou borgskou královnu, ale tvrdě narazí. Kore se dozvídá pravdu a konfrontuje svého otce. Rios je zamilovaný.

sk
21.4.2022
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Najprv nuda ale ku koncu sa to nakoplo.

webmaster
7.2.2024 | 20:07:10
choudys

Chybí tomuto příběhu zápal pro věc, tah na branku a solidní atmosféra.
Jiný seriály s tím vším, i když byli rozhahány, mi nevadili.
Tohle mě irituje.

13.4.2023 | 21:16:11
Kothy

Uz me to nebavi…

1.5.2022 | 15:25:56
tom99

Nevím, ale po těch několika otravných dílech mi zkrátka přijde pozdě na to přijít s nějakou dobrou zápletkou. Jednoduše mě to nebaví a i když je to mnohonásobně lepší než Discovery, stále je to nijaké…

webmaster, grafik
30.4.2022 | 8:10:07
Phar.cz

Konečně se zase začalo něco málo dít. Málo jihoamerické telenovely a Jurati se stává Borgem. Proto není vidět zoufalé herectví její představitelky a postava je snesitelnější.

29.4.2022 | 20:23:16
captain

Nojo. Vulkáni navštívili Zemi mnohokrát před prvním kontaktem, že jo. Lidé zas na druhou stranu, bývají často vězni své vlastní minulosti. Než… jo to docela sedí. Nejde o rozmnožování, o plození, ale o stvoření, tvoření. Tady se obávám že Jurati / Borg Quinne má před ostatními docela náskok, zvláště pak, když jí pomáhá Dr. Soong… Štěstí pro Picarda, že neposlali Scullyovou nýbrž Muldera, který, ostatně jako vždy, „chce věřit.“ Rozhovor Guinnan s Q, nářez.

27.4.2022 | 14:39:11
xube

Koniec ako vždy clifhanger a úplne zbytočne. Téma okolo Dr. Soonga má čo to do seba. Pripomína tému biblického rozchodu stvoriteľa a jeho výtvoru. Prvý kontakt a jeho následky potešili a vrátili Picarda na koľaje Star Treku, len škoda neohrabaného spracovania. Q a jeho pominuteľnosť ako aj prepojenie na nedokonalosť a súčasne dokonalosť ľudského života dáva priestor k zamysleniu. Myslím si, že dieľ bol konečne o niečom, ale bohužiaľ dobrým témam sa tvorcovia venovali krátko a povrchne. Škoda. Návrat Soji ma neskutočne irituje. Jej prítomnosť mimo nepodarený „experiment“ je zbytočná. Herečka zlá, rovnako tak postava. Soong je tiež zvláštne zahratý. Picard svoju postavu tiež nie vždy hrá najlepšie a to platí asi o každom. Miestami mám pocit, že pozerám telenovelu…

25.4.2022 | 23:31:28
obycajnytn

Ako keby to stracalo dych.

24.4.2022 | 20:55:50
mathush

Tak si říkám, nebyli to ti vulkánci, o kterých vyprávěla T'Pol kapitánu Archerovi, když se snazili osvětlit mlhovinu z temné hmoty? Když si ten kluk objednal z replikátoru ty dorty, tak si říkám, hochu, ty ani nevíš, co ve skutečnosti jíš :-D A královna Jurati má mé sympatie.

24.4.2022 | 9:34:24

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama