Star Trek: Picard
88/100 - 66×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

S02E08: Mercy

S02E08: Mercy

Picard a Guinan čelí nepříjemnému výslechu na FBI, kdy musí obhajovat, kdo a co jsou. Sedmá z Devíti a Raffi mezitím hledají novou borgskou královnu, ale tvrdě narazí. Kore se dozvídá pravdu a konfrontuje svého otce. Rios je zamilovaný.

cz sk
21.4.2022
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Uz me to nebavi…

1.5.2022 | 15:25:56
tom99

Nevím, ale po těch několika otravných dílech mi zkrátka přijde pozdě na to přijít s nějakou dobrou zápletkou. Jednoduše mě to nebaví a i když je to mnohonásobně lepší než Discovery, stále je to nijaké…

webmaster, grafik
30.4.2022 | 8:10:07
Phar.cz

Konečně se zase začalo něco málo dít. Málo jihoamerické telenovely a Jurati se stává Borgem. Proto není vidět zoufalé herectví její představitelky a postava je snesitelnější.

29.4.2022 | 20:23:16
captain

Nojo. Vulkáni navštívili Zemi mnohokrát před prvním kontaktem, že jo. Lidé zas na druhou stranu, bývají často vězni své vlastní minulosti. Než… jo to docela sedí. Nejde o rozmnožování, o plození, ale o stvoření, tvoření. Tady se obávám že Jurati / Borg Quinne má před ostatními docela náskok, zvláště pak, když jí pomáhá Dr. Soong… Štěstí pro Picarda, že neposlali Scullyovou nýbrž Muldera, který, ostatně jako vždy, „chce věřit.“ Rozhovor Guinnan s Q, nářez.

27.4.2022 | 14:39:11
xube

Koniec ako vždy clifhanger a úplne zbytočne. Téma okolo Dr. Soonga má čo to do seba. Pripomína tému biblického rozchodu stvoriteľa a jeho výtvoru. Prvý kontakt a jeho následky potešili a vrátili Picarda na koľaje Star Treku, len škoda neohrabaného spracovania. Q a jeho pominuteľnosť ako aj prepojenie na nedokonalosť a súčasne dokonalosť ľudského života dáva priestor k zamysleniu. Myslím si, že dieľ bol konečne o niečom, ale bohužiaľ dobrým témam sa tvorcovia venovali krátko a povrchne. Škoda. Návrat Soji ma neskutočne irituje. Jej prítomnosť mimo nepodarený „experiment“ je zbytočná. Herečka zlá, rovnako tak postava. Soong je tiež zvláštne zahratý. Picard svoju postavu tiež nie vždy hrá najlepšie a to platí asi o každom. Miestami mám pocit, že pozerám telenovelu…

25.4.2022 | 23:31:28
obycajnytn

Ako keby to stracalo dych.

24.4.2022 | 20:55:50
mathush

Tak si říkám, nebyli to ti vulkánci, o kterých vyprávěla T'Pol kapitánu Archerovi, když se snazili osvětlit mlhovinu z temné hmoty? Když si ten kluk objednal z replikátoru ty dorty, tak si říkám, hochu, ty ani nevíš, co ve skutečnosti jíš :-D A královna Jurati má mé sympatie.

24.4.2022 | 9:34:24

Stav titulků

Epizoda S02E10: Farewell

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Picard se představuje ve finálním traileru, sází na nostalgii a staré známé

Picard se představuje ve finálním traileru, sází na nostalgii a staré známé

Premiéra druhé řady seriálu Star Trek: Picard byla stanovena na 3. března 2022. Stanice Paramount+ šlape na plyn a propagace další nevšední výpravy Jean-Luca Picarda začíná. Picard se vydává na Zem do roku 2024, aby zabránil určitým událostem, které ho straší v jeho současnosti.

Zajímavosti

Natáčení seriálu bylo zastaveno kvůli masivnímu počtu pozitivních testů

Natáčení seriálu bylo zastaveno kvůli masivnímu počtu pozitivních testů

Štáb a herci se po vánočních svátcích opět sešly, aby všichni mohli pokračovat v natáčení třetí řady a dotáčkách řady druhé. Bohužel hned zkraje roku musí produkce řešit vážné problémy. Masivní počet pozitivních testů automaticky zastavil celé natáčení. Kdy se kamery opět rozběhnou?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama