Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Jean-Luc Picard

Jean-Luc Picard

Bývalý admirál Hvězdné flotily, který se rozhodne sám vrátit do akce, když potká zdánlivý odkaz jeho stále nezapomenutého přítele.

Sezóny 2
2020 - 2022

Jean-Luc Picard byl slavným důstojníkem Hvězdné flotily, archeologem, spisovatelem a diplomatem, který u ní sloužil během 24. století. Vrcholem jeho kariéry bylo získání funkcí velícího důstojníka, kapitána a později dokonce i admirála hvězdných lodí Federace USS Stargazer, USS Enterprise-D a USS Enterprise-E. V těchto rolích byl Picard nejen svědkem významných zlomů celé galaktické historie, ale hrál v nich také klíčovou roli.

Picard také vedl záchrannou misi na Romulus, kde měl zachránit místní obyvatele před smrtící supernovou. Když ale prolétal kolem Marsu, napadli ho syntetičtí vzbouřenci. Federace následně zakázala výrobu všech těchto syntetických strojů, ale zároveň zastavila záchrannou akci Romulanů. Picard, který chtěl zachránit životy nevinných, tento akt nechápal, což ho nakonec donutilo opustit Hvězdnou flotilu. Nezastávala již to, v co věřil.

O několik let později Picard žije v poklidu ve Francii s uprchlíky z planety Romulus Laris a Zhabanem. Picard zasvětil zbytek života psaním knížek o minulosti, až se jednoho dne u jeho domovních dveří objeví Dahj, dcera jeho bývalého přítele Data. Dahj je ale následně zabita a Picard se rozhodne, že zjistí, kdo ji zabil a proč. Vydává se tak opět do akce na nebezpečnou misi vesmírem, kde bude muset oprášit své dovednosti.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xube

Toto nie je Picard, aspoň nie v tomto seriály…

1.5.2022 | 8:44:03
Avon

:-)

22.1.2022 | 10:01:20
Amigo65

Starý dobrý Patrick Stewart a opět skvělý nový Star Trek.

16.7.2021 | 13:12:04
ori

Menej ako plný počet mu ani nemôžem dať, stále je to veľká osobnosť a Stewart ho hrá vážne úžasne. Najlepší bol keď sa hral na toho piráta :D

webmaster
5.12.2020 | 13:37:22
master_yoda

master

1.7.2020 | 9:42:59
Alesek11

JLP hodně dobré ,pořád umííí

1.4.2020 | 13:41:03
Mourinho

Ušité na mieru.takže klasické dobre

31.3.2020 | 5:36:43
percival2

Legenda

30.3.2020 | 20:02:28
AVE_Jirka

Vždy byl to nejlepší co HF představovala – slušnost, čest, pevný charakter. Je to prostě legenda :-).

30.3.2020 | 17:11:29
Milano33

Legenda

29.3.2020 | 12:45:29
1

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama