Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Narek

Narek

Romulan, který jeví velice zvláštní zájem o doktoru Soji Ashu. Jeho úmysly ovšem nejsou vůbec dobré, jak si Soji na první pohled myslí.

Sezóny 1
2020 - 2020

Narek je mladý Romulan, který projevuje veliký zájem o syntetiky vytvořené Brucem Maddoxem a doktorkou Agnes Jurati. Narek se pokusí zajmout Dahj Ashu. Poté, co se ale aktivují její schopnosti, Narek selhává, a Dahj je zabita. Narek se tedy rozhodne jít po jejím dvojčeti, Soji, se kterou to ovšem už za žádných okolností nesmí pokazit.

Rozhodne se tedy na to jít zcela jinak. Se Soji naváže romantický vztah, který bude hlubší, než si sám dokázal Narek připustit. Svým způsobem se zamiloval do robota, což mu velice ráda připomíná jeho sestra Narissa Rizzo, která s ním pracuje v utajení a má zjistit, co je vlastně Soji zač a kde je její domovská planeta. Jak ubíhá čas, Narek by měl získat více informací, ale nedaří se mu to.

Následně na Soji několikrát zatlačí a vnutí ji myšlenku, že se děje něco zvláštního v jejím životě. Následně si Soji uvědomuje, že vůbec neví, kdo je, jak je stará, kdo jsou její rodiče a tak dále. Celý její život byl lež. Narek na Soji využije romulanskou techniku Tan zhekran, která dokáže odhalit nejhlubší tajemství její mysli. Díky tomu Narek zjistí, odkud Soji pochází. Následně se tam vydává.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xube

Emo is back?! Fakt nie… ale nakoniec to nebola až tak zlá postava.

1.5.2022 | 8:49:58
ori

Jedna z mojich obľúbených postáv, ale na plný počet to nie je. Škoda že mal taký otvorený koniec, resp. že tú scénu vystrihli.

webmaster
5.12.2020 | 13:49:57
master_yoda

nepříjemný, nesympatický

1.7.2020 | 9:43:56
Xyll

Neuvěřitelně nepříjemný jedinec. Ale to měl být, takže dobře zahraná postava, body pro herce. Ale jinak odpad. Ani se nedokázal rozhodnout, za koho bude bojovat. Slaboch.

9.6.2020 | 19:56:08
Elian44

Celkom sa dal

1.4.2020 | 15:15:38
percival2

Přehnaně moderní, asi měli maskéry z ST Discovery ;-)

30.3.2020 | 20:05:25
Kothy

Slusny zaporak.

27.3.2020 | 15:18:06
massx

Ušatý prznitel umělých pannen :)

24.3.2020 | 1:53:22
ada1987

pekný chlapík!

23.3.2020 | 16:03:00
tom99

Není špatný, ale možná jako záporák ne až tak výrazný…

webmaster, grafik
9.3.2020 | 22:54:16

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama