Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

S02E03: Assimilated

S02E03: Assimilated

Picardovi a jeho posádce nezbývá nic jiného, než využít borgskou královnu a vrátit se v čase. Posádka se tak dostává do 21. století, kde se pokouší najít vodítko, které jim pomůže zabránit temné budoucnosti. Bohužel se ale všichni musí rozloučit s jejich věrným přítelem.

sk
17.3.2022
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Dosť dobrý diel, mňa bavil.

webmaster
30.1.2024 | 18:45:14
choudys

Tak to byl slabší díl, jediná dobrota bylo asimilace královny, a vytáhnutí informací. Jinak nicmoc.

12.4.2023 | 0:10:16
tom99

První dva díly byly rozhodně lepší, protože se šlo postavám do hloubky. Tady dostáváme už poměrně profláklejší zápletku s cestováním v čase, která přináší typické neduhy příběhu a opakované dějové linky z jiných seriálů. Nevadí mi to, přesto bych si přál, aby seriál byl malinko odvážnější.

webmaster, grafik
24.3.2022 | 7:23:09
Kothy

Skvele rozjete!

21.3.2022 | 17:28:33
mathush

Řekli, neztratit odznaky, vyhýbat se policii a nemocnic a co Rios udělá? Kontaminuje, jak jen může. Královna se taky nechovala bůhvíjak borgsky. Spíš se chovala až přílis lidsky, jako někdo, kdo má navrh. Z Agnes by byl skvělý borg. Škoda, že ta asimilace nevyšla.

21.3.2022 | 9:20:00
erpe78

Nestežujte si, je to supr! :-) Mimochodem, vám nepřišlo osvěžující, že když chtěla Sedmá s Rafi řešit její pocity…že to Rafi tak utnula, že se o tom nechce bavit? Mě to úplně rozesmálo štěstím! :-D

20.3.2022 | 12:58:59
SantVlof

Slabší epizoda. To divadlo kolem borské královny a smrti Elnora je vyloženě trapné, škoda, mohli ho nechat naživu, ten watcher bude asi Brent Spiner. Rios překvapil. Moc cestovaní časem v ST nemusím ale stále je to lepší než se dívat na komické Discovery. Ta doktorka bude mít ještě nějaký význam?*, jak měla ta doktorka ve filmu. Jinak té partě chybí zdravotník. (Cap (Adm). Picard, Com. Rios, hlavní inženýr Raffi, hlavní vědecký důstojník Jurati, Ne-člověk Elnor, Sedmá jako side-kick Pircarda), nebo se do ní Rios zamiluje.

19.3.2022 | 14:25:20
massx

Koukám, když je potřeba, tak do minulosti může cestovat skoro každý, kdo má loď? Královna se připojí do počítače, ve vteřině změní torpédo na mega-zelený torpédo a zneškodní dvě pronásledující lodě? Pokud tohle umí, jak mohli být borgové vyhlazeni? Mmch tipuju, že jim v příštim dílu uteče. No asi sem jen rejpal, díl je zase skvělý. Já ale nemám moc v oblibě cestovaní časem do naší doby, ani simulátorový díly (tenhle svět je něco mezitím), to snad funguje jen v Terminátorovi nebo v Matrixu, který sou na tom ale založený. Na Star Treku mám rád podivné nové světy a civilizace, dostat se tam, kam se ještě nikdo nevydal, ne jít tam, kde už to každý zná a každý byl.

19.3.2022 | 7:33:36
Chipik

Jsem jediný koho napadlo, že onen „watcher“ může být mladší verze Q?

18.3.2022 | 13:18:00
captain

Wow! Oh Man. Sakra, teda páni! Zírám a koprním v tom nejlepším slova smyslu. Kopírovat Kirka menším výletem do L.A. v minulosti, tak to už je něco. No, Rios nemá zrovna svůj den. Zato Agnes! Ono jedna věc je, když Královna vleze do tvé hlavy, ale vlézt si do Její, to už chce víc, než jen odvahu. A ano, je to tak, stejně jako ve finále TNG, Picard dělá blbého a nepřizná, že i když se možná Q dobře baví, především mu, a všem pomáhá… také je mohl nechat na Stargazeru vybuchnout, že jo?! Už aby tu byl další díl!!!

18.3.2022 | 11:42:59
1

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama