Star Trek: Picard
86/100 - 69×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

S02E03: Assimilated

S02E03: Assimilated

Picardovi a jeho posádce nezbývá nic jiného, než využít borgskou královnu a vrátit se v čase. Posádka se tak dostává do 21. století, kde se pokouší najít vodítko, které jim pomůže zabránit temné budoucnosti. Bohužel se ale všichni musí rozloučit s jejich věrným přítelem.

cz sk
17.3.2022
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

První dva díly byly rozhodně lepší, protože se šlo postavám do hloubky. Tady dostáváme už poměrně profláklejší zápletku s cestováním v čase, která přináší typické neduhy příběhu a opakované dějové linky z jiných seriálů. Nevadí mi to, přesto bych si přál, aby seriál byl malinko odvážnější.

webmaster, grafik
24.3.2022 | 7:23:09
Kothy

Skvele rozjete!

21.3.2022 | 17:28:33
mathush

Řekli, neztratit odznaky, vyhýbat se policii a nemocnic a co Rios udělá? Kontaminuje, jak jen může. Královna se taky nechovala bůhvíjak borgsky. Spíš se chovala až přílis lidsky, jako někdo, kdo má navrh. Z Agnes by byl skvělý borg. Škoda, že ta asimilace nevyšla.

21.3.2022 | 9:20:00
erpe78

Nestežujte si, je to supr! :-) Mimochodem, vám nepřišlo osvěžující, že když chtěla Sedmá s Rafi řešit její pocity…že to Rafi tak utnula, že se o tom nechce bavit? Mě to úplně rozesmálo štěstím! :-D

20.3.2022 | 12:58:59
SantVlof

Slabší epizoda. To divadlo kolem borské královny a smrti Elnora je vyloženě trapné, škoda, mohli ho nechat naživu, ten watcher bude asi Brent Spiner. Rios překvapil. Moc cestovaní časem v ST nemusím ale stále je to lepší než se dívat na komické Discovery. Ta doktorka bude mít ještě nějaký význam?*, jak měla ta doktorka ve filmu. Jinak té partě chybí zdravotník. (Cap (Adm). Picard, Com. Rios, hlavní inženýr Raffi, hlavní vědecký důstojník Jurati, Ne-člověk Elnor, Sedmá jako side-kick Pircarda), nebo se do ní Rios zamiluje.

19.3.2022 | 14:25:20
massx

Koukám, když je potřeba, tak do minulosti může cestovat skoro každý, kdo má loď? Královna se připojí do počítače, ve vteřině změní torpédo na mega-zelený torpédo a zneškodní dvě pronásledující lodě? Pokud tohle umí, jak mohli být borgové vyhlazeni? Mmch tipuju, že jim v příštim dílu uteče. No asi sem jen rejpal, díl je zase skvělý. Já ale nemám moc v oblibě cestovaní časem do naší doby, ani simulátorový díly (tenhle svět je něco mezitím), to snad funguje jen v Terminátorovi nebo v Matrixu, který sou na tom ale založený. Na Star Treku mám rád podivné nové světy a civilizace, dostat se tam, kam se ještě nikdo nevydal, ne jít tam, kde už to každý zná a každý byl.

19.3.2022 | 7:33:36
Chipik

Jsem jediný koho napadlo, že onen „watcher“ může být mladší verze Q?

18.3.2022 | 13:18:00
captain

Wow! Oh Man. Sakra, teda páni! Zírám a koprním v tom nejlepším slova smyslu. Kopírovat Kirka menším výletem do L.A. v minulosti, tak to už je něco. No, Rios nemá zrovna svůj den. Zato Agnes! Ono jedna věc je, když Královna vleze do tvé hlavy, ale vlézt si do Její, to už chce víc, než jen odvahu. A ano, je to tak, stejně jako ve finále TNG, Picard dělá blbého a nepřizná, že i když se možná Q dobře baví, především mu, a všem pomáhá… také je mohl nechat na Stargazeru vybuchnout, že jo?! Už aby tu byl další díl!!!

18.3.2022 | 11:42:59
xube

Herecké výkony bieda, smrť ako obyčajne nevyvolá žiadne emócie… no nič, vrátilo sa to k absurdnosti, naivite a bezduchosti modernej tvorby – gratulujem k špineniu legendy… občas mám pocit či si zo mňa realita nerobí srandu, keď som sa dožil takýchto sračiek…

17.3.2022 | 23:43:21
Lex Luthor

Discovery Who tady je cítit alespoň nějaký dopad, když postava umře tady posádku známe a můžeme se o ně bát super díl vítejte v 21 století, ale pozor Watcher je postava od Marvelu asi jen shoda jmen těším se na další díly sbohem nudná série Discovery a vítej Picarde.

17.3.2022 | 23:03:45
1

Stav titulků

Epizoda S02E10: Farewell

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Picard se představuje ve finálním traileru, sází na nostalgii a staré známé

Picard se představuje ve finálním traileru, sází na nostalgii a staré známé

Premiéra druhé řady seriálu Star Trek: Picard byla stanovena na 3. března 2022. Stanice Paramount+ šlape na plyn a propagace další nevšední výpravy Jean-Luca Picarda začíná. Picard se vydává na Zem do roku 2024, aby zabránil určitým událostem, které ho straší v jeho současnosti.

Zajímavosti

Natáčení seriálu bylo zastaveno kvůli masivnímu počtu pozitivních testů

Natáčení seriálu bylo zastaveno kvůli masivnímu počtu pozitivních testů

Štáb a herci se po vánočních svátcích opět sešly, aby všichni mohli pokračovat v natáčení třetí řady a dotáčkách řady druhé. Bohužel hned zkraje roku musí produkce řešit vážné problémy. Masivní počet pozitivních testů automaticky zastavil celé natáčení. Kdy se kamery opět rozběhnou?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama