Evan Evagora

Evan Evagora

Celé jméno: Evan Evagora
Místo narození: Melbourne, Australie
Známé projekty: Star Trek: Picard, Fantasy Island, Secret City

Datum narození: 10.9.1996 (27 let)

Evan Evagora je australský herec, který měl velice blízko ke sportu. Jeho matka pocházela z Nového Zélandu, otec zase z Kypru, následně všichni skončili v Austrálii, kde také Evan vyrůstal a chodil do školy. Již od malička byl Evagora velice nadaný ve všech sportech, nejvíce se mu ale zamlouval box a také australský fotbal, kde ukázal své kvality.

Evan Evagora byl typickým dítětem, kdy z něj rodiče chtěli vymáčknout co nejvíce. Neměl prakticky žádný volný čas a ze školy rovnou mířil od jednoho kroužku ke druhému. Velký píle se mu vyplatila, a proto byl tak dobrý v tolika sportech. Ještě než Evan začal chodit na filmovou školu, udělal si rok volna a procestoval značnou část Evropy. Na filmové škole ukázal své nadání a posléze dostával své první role.

Nutno podotknout, že jeho seriálová a filmová kariéra začala až v roce 2019. Vše započalo v seriálu Secret City, kde si Evan střihl pouze malou roli. Poté ale konečně přišla ta vysněná velká. Život mu změnil seriál Star Trek: Picard, kde je Evagora jednou z hlavních postav a hraje postavu Elnora. Rok 2020 mu navíc přidělal i film Fantasy Island, kde Evagora taktéž neměl malou roli.

Foto: CBS All Access


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Star Trek: Picard Elnor 2020 2022 2

Filtr seriálů