Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Agnes Jurati

Agnes Jurati

Doktorka z Daystrom Institute, která většinu svého života zasvětila výzkumem pokročilých syntetiků.

Sezóny 2
2020 - 2022

Doktorka Agnes Jurati začala pracovat pro Daystrom Institute poté, co jí Bruce Maddox k tomu přesvědčil, dříve dělala pro Hvězdnou flotilu. Maddox pracoval na výzkumu syntetiků a Jurati mu s tím pomáhala. Jenže po incidentu na Marsu byla výroba všech syntetiků zakázaná, takže Jurati a Maddox pracovali v utajení. Společně chtěli vytvořit nového syntetika, který by byl stejně pokročilý jako Data.

Incident na Marsu ovšem vše zhoršil. Bruce Maddox záhadně zmizel a výzkum Jurati byl pozastaven. Přesto vznikli velice dva schopní syntetici, vytvořený v páru. Právě jedno z nich potkal Jean-Luc Picard, který po čase poznal, že jde o Datovu dceru. Bohužel Dahj Asha byla následně zabita, Picard si tak slíbil, že najde vraha a nalezne druhé, ztracené dvojče, které se skrývá někde ve vesmíru

Posléze Picard vyhledá doktorku Jurati, od které se dozví daleko více o výzkumu syntetiků. Dokonce získá vodítka, kde by se mohlo nacházet ztracené dvojče. Když Picard získá loď a kapitána, aby se mohl vydat na svou další misi, doktorka Agnes Jurati se chce na výpravu vydat s Jean-Lucem. Slibuje mu, že bude pro celou posádku přínosná a sehraje svou roli.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Priemerná postava.

webmaster
5.12.2020 | 13:51:58
pavel.hangman

NE!

24.10.2020 | 22:17:09
master_yoda

tragická

1.7.2020 | 9:44:38
GeDaHaxX

Nic moc postava. Nejak me nezaujala.

31.3.2020 | 15:51:28
percival2

Divná, nesympatická, nevím, co si o ní myslet

30.3.2020 | 20:06:48
m0rdred

Vědci vypadají kolikrát divně, nejsou sympaťáci. Připadá mi ale slabší, kozy nehodnotím, neviděl jsem.

30.3.2020 | 18:01:50
AVE_Jirka

Ta je hodně marná…

30.3.2020 | 17:15:07
Kothy

Ne moc sympaticka…

27.3.2020 | 15:18:53
NewPerson

Allison Pill ta kdyby neukazovala kozy všude kam vleze, tak tu roli nedostala.

6.3.2020 | 22:15:51

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama