Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Sedmá z devíti

Sedmá z devíti

Ex-Borg, který pomůže Picardovi v jeho bláznivé misi. Společně s Elnorem uvízne na Artefaktu s hromadou romulanských nepřátel.

Sezóny 2
2020 - 2022

Původně nevinná holčička narozená pod jménem Annika Hansen. V šesti letech ovšem byla asimilována Borgy, kteří následně zcela kompletně změnili její život. V roce 2374 ovšem byla zachráněna lodí USS Voyager. Po čase, kdy pomáhala posádce, se přidala k Fenris Rangers. Nyní je Sedmá z devíti ex-Borgem, ale samozřejmě činy, které na ní byly napáchány, se podepsaly na Sedmé do konce života.

Sedmá z devíti se po dlouhé době ukáže Picardovi, kterému částečně pomůže najít Bruce Maddoxe, muže, který je zodpovědný za stvoření nových syntetiků včetně Soji Ashi, které je přezdíváno Ničitel. Sedmá z devíti se v průběhu první řady sem tam ukáže. Když Elnor uvízne na Artefaktu, je to právě ona, která mu pomáhá.

Společnými silami se jim podaří z Artefaktu dostat až na domovskou planetu syntetiků. Artefakt je ovšem velice poškozen. Ještě před tím, než tam dorazí, přijde ale o život další ex-Borg Hugh, bývalý přítel Jean-Luca Picarda. Ve finálním souboji se Sedmá z devíti utká se s Narissou Rizzo, nad kterou vyhraje. následně se Sedmá z devíti přidá k Picardově posádce a vydá se ním a kapitánem Cristóbalem Riosem za novými dobrodružstvími

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Xyll

Nejlepší postava seriálu. Doufám, že v druhé sezóně dostane více prostoru.

14.3.2022 | 23:23:05
Avon

Seven of nine :-)

22.1.2022 | 10:02:00
massx

Odpor je marný!

9.1.2021 | 23:03:25
ori

Subjektívne hodnotenie jedného jedinca je možno irelevantné, ale rozhodne plný počet.

webmaster
5.12.2020 | 13:39:23
Kothy

Proste bozi!

30.6.2020 | 14:14:49
MagikaVonCary82

Sedmá je prostě Sedmá, a ráda bych ji viděla častěji „připojenou“ k Borgské krychli jako „královnu“… Konečně, jak sama vmetla do tváře ve druhém dílu Dark frontiers Voyageru Borgské královně její vlastní slova: „Naše myšlenky jsou přece jedno!“. V každém případě by si Jeri Ryan zasloužila více prostoru a silnější postavení role.

24.4.2020 | 21:08:54
mikessska

Nej postava…BTW Herečka nestárne? :-)

23.4.2020 | 12:52:56
Zaratul

.....tercialny doplnok unimatice 01 je proste topka. vzdy mam rad sceny kde sa objavi.

2.4.2020 | 0:42:26
Elian44

Brala by som keby povýšila na stále obsadenie

1.4.2020 | 15:12:44
Alesek11

Ta nikdy nezklame

1.4.2020 | 13:39:43
1

Stav titulků

Epizoda S03E10: TBA

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama