Star Trek: Picard
86/100 - 71×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Sedmá z devíti

Sedmá z devíti

Ex-Borg, který pomůže Picardovi v jeho bláznivé misi. Společně s Elnorem uvízne na Artefaktu s hromadou romulanských nepřátel.

Sezóny 2
2020 - 2022

Původně nevinná holčička narozená pod jménem Annika Hansen. V šesti letech ovšem byla asimilována Borgy, kteří následně zcela kompletně změnili její život. V roce 2374 ovšem byla zachráněna lodí USS Voyager. Po čase, kdy pomáhala posádce, se přidala k Fenris Rangers. Nyní je Sedmá z devíti ex-Borgem, ale samozřejmě činy, které na ní byly napáchány, se podepsaly na Sedmé do konce života.

Sedmá z devíti se po dlouhé době ukáže Picardovi, kterému částečně pomůže najít Bruce Maddoxe, muže, který je zodpovědný za stvoření nových syntetiků včetně Soji Ashi, které je přezdíváno Ničitel. Sedmá z devíti se v průběhu první řady sem tam ukáže. Když Elnor uvízne na Artefaktu, je to právě ona, která mu pomáhá.


Společnými silami se jim podaří z Artefaktu dostat až na domovskou planetu syntetiků. Artefakt je ovšem velice poškozen. Ještě před tím, než tam dorazí, přijde ale o život další ex-Borg Hugh, bývalý přítel Jean-Luca Picarda. Ve finálním souboji se Sedmá z devíti utká se s Narissou Rizzo, nad kterou vyhraje. následně se Sedmá z devíti přidá k Picardově posádce a vydá se ním a kapitánem Cristóbalem Riosem za novými dobrodružstvími

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Xyll

Nejlepší postava seriálu. Doufám, že v druhé sezóně dostane více prostoru.

14.3.2022 | 23:23:05
Avon

Seven of nine :-)

22.1.2022 | 10:02:00
massx

Odpor je marný!

9.1.2021 | 23:03:25
ori

Subjektívne hodnotenie jedného jedinca je možno irelevantné, ale rozhodne plný počet.

webmaster
5.12.2020 | 13:39:23
Kothy

Proste bozi!

30.6.2020 | 14:14:49
MagikaVonCary82

Sedmá je prostě Sedmá, a ráda bych ji viděla častěji „připojenou“ k Borgské krychli jako „královnu“… Konečně, jak sama vmetla do tváře ve druhém dílu Dark frontiers Voyageru Borgské královně její vlastní slova: „Naše myšlenky jsou přece jedno!“. V každém případě by si Jeri Ryan zasloužila více prostoru a silnější postavení role.

24.4.2020 | 21:08:54
mikessska

Nej postava…BTW Herečka nestárne? :-)

23.4.2020 | 12:52:56
Zaratul

.....tercialny doplnok unimatice 01 je proste topka. vzdy mam rad sceny kde sa objavi.

2.4.2020 | 0:42:26
Elian44

Brala by som keby povýšila na stále obsadenie

1.4.2020 | 15:12:44
Alesek11

Ta nikdy nezklame

1.4.2020 | 13:39:43
1

Stav titulků

Epizoda S02E10: Farewell

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Budeme se s postavami Nové Generace vídat i po skončení Picarda?

Budeme se s postavami Nové Generace vídat i po skončení Picarda?

Nikdy neříkej nikdy. I když třetí řada seriálu Star Trek: Picard má uzavřít příběh Jean-Luca Picarda a jeho bývalé posádky z Nové Generace, tak samozřejmě by to nebyla dnešní zvrácená doba, aby se po oznámení finální řady neplánovalo ještě nějaké pokračování. Kdo by stál o další film?

Zajímavosti

Připravte se na to, že může zemřít i nějaká stará postava z Nové generace

Připravte se na to, že může zemřít i nějaká stará postava z Nové generace

Třetí řada seriálu Star Trek: Picard si půjde vlastní cestou. Zatímco většina postav z předchozích dvou řad končí, tak na druhé straně se vyrojila stará parta z Nové generace. Jenže pozor, ne všichni jsou rozhodně v bezpečí. Někdo poslední dobrodružství s Picardem nemusí přežít.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama