Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Narissa Rizzo

Narissa Rizzo

Sestra Nareka, která udělá vše pro to, aby zjistila domov doktorky Soji Ashy. Je naprosto oddaná svému cíli.

Sezóny 1
2020 - 2020

Romulanka, která se rozhodla, že zničí všechny syntetiky na světě. Po vizi komandérky Oh usoudila, že syntetici jsou opravdu velkou hrozbou. Narissa tedy tajně pracovala pro Zhat Vash. Ona a ostatní Romulani mohli za útok na Mars a masakr, který tam nastal. Cílem ovšem bylo, aby Federace ukončila program syntetiků. Ale Bruce Maddox si nenechal říci.

Společně s doktorkou Agnes Jurati totiž vytvořili další dva syntetiky – Dahj a Soji. Narissa Rizzo společně se svým bratrem Nareka se vydala hledat právě tyto dvě dvojčata. Jejich cílem bylo najít domovskou planetu obou sester, kde stále může probíhat výroba velice pokročilých syntetiků. Když Narissa s Narekem zabijí Dahj, vydají se po Soji, tentokrát ale zvolí mnohem mírnější přístup.

Narek naváže se Soji romantický vztah, postupně bude odkrývat její mysl, aby se dozvěděl, odkud Soji pochází. Když se to dozví, ihned na planetu vyráží, zatímco Narissa zůstává na Artefaktu, kde se bude muset postarat o otravného Elnora, který zabil hned několik jejích vojáků. Elnor si ovšem i za pomocí Sedmé z devíti dokáže se všemi poradit. Narissa na borgské krychli nedopadne příliš dobře.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xube

Pekná ženská, ale ako postava… meh

1.5.2022 | 8:47:09
ori

Protivná ženská, ale zaujímavá postava, škoda že mala tak málo priestoru.

webmaster
5.12.2020 | 13:43:40
master_yoda

nesympatická svině

1.7.2020 | 9:43:31
Xyll

Nejlepší záporák seriálu.

9.6.2020 | 19:51:59
ada1987

podla mna dostala malo priestoru a okrem suboja so Sedmou sa prakticky cely cas len „vykecava“. bolo by velmi zaujimave zistit, ze pad prezila-napr.nudzový transport a nadalej bude Picardovi zneprijemnovat „zivot“.

21.4.2020 | 20:09:57
Elian44

Ako záporáčka ušla

1.4.2020 | 15:16:12
Michelle84

nesympatická v Gotham, nesympatická v Picard

30.3.2020 | 22:28:36
percival2

Jen záporák, divná smrt.

30.3.2020 | 20:08:17
AVE_Jirka

Rozhodně svou roli sehrála velmi dobře :-).

30.3.2020 | 17:16:37
Kothy

Pekna zaporacka :)

30.3.2020 | 15:59:08
1

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama