Star Trek: Picard
86/100 - 72×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Narissa Rizzo

Narissa Rizzo

Sestra Nareka, která udělá vše pro to, aby zjistila domov doktorky Soji Ashy. Je naprosto oddaná svému cíli.

Sezóny 1
2020 - 2020

Romulanka, která se rozhodla, že zničí všechny syntetiky na světě. Po vizi komandérky Oh usoudila, že syntetici jsou opravdu velkou hrozbou. Narissa tedy tajně pracovala pro Zhat Vash. Ona a ostatní Romulani mohli za útok na Mars a masakr, který tam nastal. Cílem ovšem bylo, aby Federace ukončila program syntetiků. Ale Bruce Maddox si nenechal říci.

Společně s doktorkou Agnes Jurati totiž vytvořili další dva syntetiky – Dahj a Soji. Narissa Rizzo společně se svým bratrem Nareka se vydala hledat právě tyto dvě dvojčata. Jejich cílem bylo najít domovskou planetu obou sester, kde stále může probíhat výroba velice pokročilých syntetiků. Když Narissa s Narekem zabijí Dahj, vydají se po Soji, tentokrát ale zvolí mnohem mírnější přístup.


Narek naváže se Soji romantický vztah, postupně bude odkrývat její mysl, aby se dozvěděl, odkud Soji pochází. Když se to dozví, ihned na planetu vyráží, zatímco Narissa zůstává na Artefaktu, kde se bude muset postarat o otravného Elnora, který zabil hned několik jejích vojáků. Elnor si ovšem i za pomocí Sedmé z devíti dokáže se všemi poradit. Narissa na borgské krychli nedopadne příliš dobře.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xube

Pekná ženská, ale ako postava… meh

1.5.2022 | 8:47:09
ori

Protivná ženská, ale zaujímavá postava, škoda že mala tak málo priestoru.

webmaster
5.12.2020 | 13:43:40
master_yoda

nesympatická svině

1.7.2020 | 9:43:31
Xyll

Nejlepší záporák seriálu.

9.6.2020 | 19:51:59
ada1987

podla mna dostala malo priestoru a okrem suboja so Sedmou sa prakticky cely cas len „vykecava“. bolo by velmi zaujimave zistit, ze pad prezila-napr.nudzový transport a nadalej bude Picardovi zneprijemnovat „zivot“.

21.4.2020 | 20:09:57
Elian44

Ako záporáčka ušla

1.4.2020 | 15:16:12
Michelle84

nesympatická v Gotham, nesympatická v Picard

30.3.2020 | 22:28:36
percival2

Jen záporák, divná smrt.

30.3.2020 | 20:08:17
AVE_Jirka

Rozhodně svou roli sehrála velmi dobře :-).

30.3.2020 | 17:16:37
Kothy

Pekna zaporacka :)

30.3.2020 | 15:59:08
1

Stav titulků

Epizoda S02E10: Farewell

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Budeme se s postavami Nové Generace vídat i po skončení Picarda?

Budeme se s postavami Nové Generace vídat i po skončení Picarda?

Nikdy neříkej nikdy. I když třetí řada seriálu Star Trek: Picard má uzavřít příběh Jean-Luca Picarda a jeho bývalé posádky z Nové Generace, tak samozřejmě by to nebyla dnešní zvrácená doba, aby se po oznámení finální řady neplánovalo ještě nějaké pokračování. Kdo by stál o další film?

Zajímavosti

Připravte se na to, že může zemřít i nějaká stará postava z Nové generace

Připravte se na to, že může zemřít i nějaká stará postava z Nové generace

Třetí řada seriálu Star Trek: Picard si půjde vlastní cestou. Zatímco většina postav z předchozích dvou řad končí, tak na druhé straně se vyrojila stará parta z Nové generace. Jenže pozor, ne všichni jsou rozhodně v bezpečí. Někdo poslední dobrodružství s Picardem nemusí přežít.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama