Star Trek: Picard Oh

Oh

Oh

Kdysi měla vizi o tom, že syntetici zničí všechen lidský život. Proto slíbila svou věrnost Zhat Vash, který ji dopomůžou v jejím cíli.

Sezóny 1
2020 - 2020

Komodor Oh pracuje pro Hvězdnou flotilu, ale její úmysly nejsou úplně tak čiré, jak by si flotila přála. Oh je míšenec mezi Vulkáncem a Romulanem, kdysi měla vizi, ve které viděla, že syntetici zničí život v galaxii a budou útočit proti všemu živému. Oh se zapřísáhla, že všechny syntetiky zničí. Během své trnité cesty získala několik spojenců, mezi ně patřil například Narek a Narissa Rizzo.

Oh stále za útokem na Mars, kdy naprogramovala syntetiky, aby zaútočili na lidi. Když Federace viděla, co syntetici dokážou, ihned zakázala jejich výrobu. Jenže ne všichni byli z tohoto zákazu nadšení a hodlali ho dodržovat. Bruce Maddox společně s doktorkou Agnes Jurati vyrobili další syntetiky, mezi jejich nejpovedenější patřila Dahj a Soji.


Oh chce pochopitelně najít i zbývající syntetiky v galaxii, než přinesou zhoubu všem. Oh pomocí svých romulanských špehů dokáže zabít Dahj, Narek mezitím od Soji zjistí její domovskou planetu, kde se s největší pravděpodobností ukrývají další syntetici, cože se nakonec potvrdí. Oh bere svou velkou flotilu a vyráží na planetu Coppelius, kde doufá, že skoncuje se syntetiky jednou provždy.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Protivná pizda, ale chápem prečo robila to čo robila.

redaktor
5.12.2020 | 13:51:08
percival2

Hodně zvláštní postava, takový hlavní záporák.

30.3.2020 | 20:07:49
Kothy

Nevzdala se moc snadno?

27.3.2020 | 15:19:12
massx

No v podstatě hlavní antagonista (možná ani to ne), záporákem určitě není, když víme proč to dělá. A upřímně, kdybych byl na jejím místě, asi bych udělal to samé, záchranu vesmíru nechat jen na Picardovo přesvědčovacím talentu byl extrémní risk. Když víme, že Sisko radši otrávil planetu na 50 let, než by ji nechal Maquistům, tak likvidace pár velmi nebezpečných androidů proti tomu nic není. Škoda že ta postava nemá vývoj ani nemůže být moc sympatická, prostě tam tak je.

27.3.2020 | 5:05:40
tom99

Celkem protivná „bába“ až do poslední chvíle, na druhou stranu lze najít nějaké pochopení v tom, co dělá a proč to dělá…

webmaster, grafik
21.3.2020 | 14:49:24

Stav titulků

Epizoda S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Od finále uběhla už nějaká doba a většina fanoušků si určitě udělala čas, aby se podívala na finálovou jízdu admirála Picarda. Nyní máme tedy za sebou všech deset epizod a můžeme konečně bilancovat. Jak se povedl další výlet do světa Star Treku? Přináší něco nového?

Reklama

Zajímavosti

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Někteří herci jsou spjatí s postavami až do konce života. Někdy je tedy velice těžké se od jedné role posunout k další, kterou diváci přijmou tak pozitivně jako tu předchozí. Brent Spiner si již to nejlepší ve Star Treku odžil, a tak se rozhodl, že svou postavu nechá u ledu.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců