Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Oh

Oh

Kdysi měla vizi o tom, že syntetici zničí všechen lidský život. Proto slíbila svou věrnost Zhat Vash, který ji dopomůžou v jejím cíli.

Sezóny 1
2020 - 2020

Komodor Oh pracuje pro Hvězdnou flotilu, ale její úmysly nejsou úplně tak čiré, jak by si flotila přála. Oh je míšenec mezi Vulkáncem a Romulanem, kdysi měla vizi, ve které viděla, že syntetici zničí život v galaxii a budou útočit proti všemu živému. Oh se zapřísáhla, že všechny syntetiky zničí. Během své trnité cesty získala několik spojenců, mezi ně patřil například Narek a Narissa Rizzo.

Oh stále za útokem na Mars, kdy naprogramovala syntetiky, aby zaútočili na lidi. Když Federace viděla, co syntetici dokážou, ihned zakázala jejich výrobu. Jenže ne všichni byli z tohoto zákazu nadšení a hodlali ho dodržovat. Bruce Maddox společně s doktorkou Agnes Jurati vyrobili další syntetiky, mezi jejich nejpovedenější patřila Dahj a Soji.

Oh chce pochopitelně najít i zbývající syntetiky v galaxii, než přinesou zhoubu všem. Oh pomocí svých romulanských špehů dokáže zabít Dahj, Narek mezitím od Soji zjistí její domovskou planetu, kde se s největší pravděpodobností ukrývají další syntetici, cože se nakonec potvrdí. Oh bere svou velkou flotilu a vyráží na planetu Coppelius, kde doufá, že skoncuje se syntetiky jednou provždy.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Protivná pizda, ale chápem prečo robila to čo robila.

webmaster
5.12.2020 | 13:51:08
percival2

Hodně zvláštní postava, takový hlavní záporák.

30.3.2020 | 20:07:49
Kothy

Nevzdala se moc snadno?

27.3.2020 | 15:19:12
massx

No v podstatě hlavní antagonista (možná ani to ne), záporákem určitě není, když víme proč to dělá. A upřímně, kdybych byl na jejím místě, asi bych udělal to samé, záchranu vesmíru nechat jen na Picardovo přesvědčovacím talentu byl extrémní risk. Když víme, že Sisko radši otrávil planetu na 50 let, než by ji nechal Maquistům, tak likvidace pár velmi nebezpečných androidů proti tomu nic není. Škoda že ta postava nemá vývoj ani nemůže být moc sympatická, prostě tam tak je.

27.3.2020 | 5:05:40
tom99

Celkem protivná „bába“ až do poslední chvíle, na druhou stranu lze najít nějaké pochopení v tom, co dělá a proč to dělá…

webmaster, grafik
21.3.2020 | 14:49:24

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama