Star Trek: Picard Videa

Videa

 • Nový trailer na Picarda nás bere na cestu časem

  Nová ukázka poměrně jasně ukazuje, čím se bude zabývat druhá řada. Je nutné předejít temné minulosti, a tak se tým vydává cestou napříč časem, aby zabránil temným dnům. Jak na vás působí nová upoutávka? Dáte seriálu po poměrně dobré první řadě stále šanci?

  12 0
  9.9.2021 | 8:43tom99Diskuze (8)
 • První trailer na druhou sezónu Picarda vypadá více než slibně

  Stanice Paramount+ vydala vůbec první ukázku z druhé řady seriálu Picard. Druhá řada bude mít poměrně vážnější tón a osudovost na nás buší z každé scény. Kromě hrdinů z první sezóny se můžeme těšit i na staré známé z původních seriálů. A zřejmě se dočkáme i cestování časem.

  18 3
  23.6.2021 | 7:30tom99Diskuze (10)
 • Trailer na poslední epizodu nás láká na boj Romulanů se syntetiky

  A finále celé první série je za dveřmi. Zatímco Soji a ostatní syntetici se připravují na bitvu, Oh je odhodlána je všechny zničit. Narek spojí síly s Elnorem a vysvětlí mu svůj úhel pohledu. Picard se stále nevzdává a pokouší se v Soji probudit alespoň trochu sympatie vůči lidem.

  15 0
  22.3.2020 | 16:30tom99Diskuze (20)
 • První pořádný trailer na seriál Star Trek: Picard

  Po kratičkém teaseru, který toho moc neodhalil, tu máme pořádný trailer na seriál Star Trek: Picard. Sir Patrick Stewart, který se na projektu podílel i kreativně, se vrací ve své největší možné formě, aby potěšil fanoušky. Co zatím říkáte na první ukázky? A bude to lepší než Discovery?

  16 0
  23.7.2019 | 18:30tom99Diskuze (18)
 • Seriál Star Trek: Picard přichází s prvním teaserem a připomíná činy hlavního hrdiny

  Série Star Trek: Picard se aktuálně natáčí, ale tvůrci mají již nějaký materiál, který se nám nebojí prezentovat. Máme tady první teaser, který sice nevypadá moc startrekovsky, nicméně dokáže nalákat všechny fanoušky seriálu The Next Generation. Jak se vám první ukázka líbí?

  1 0
  24.5.2019 | 10:56tom99Diskuze (2)

Stav titulků

Epizoda S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Od finále uběhla už nějaká doba a většina fanoušků si určitě udělala čas, aby se podívala na finálovou jízdu admirála Picarda. Nyní máme tedy za sebou všech deset epizod a můžeme konečně bilancovat. Jak se povedl další výlet do světa Star Treku? Přináší něco nového?

Reklama

Zajímavosti

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Někteří herci jsou spjatí s postavami až do konce života. Někdy je tedy velice těžké se od jedné role posunout k další, kterou diváci přijmou tak pozitivně jako tu předchozí. Brent Spiner si již to nejlepší ve Star Treku odžil, a tak se rozhodl, že svou postavu nechá u ledu.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců