Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

První pořádný trailer na seriál Star Trek: Picard

První pořádný trailer na seriál Star Trek: Picard

Po kratičkém teaseru, který toho moc neodhalil, tu máme pořádný trailer na seriál Star Trek: Picard. Sir Patrick Stewart, který se na projektu podílel i kreativně, se vrací ve své největší možné formě, aby potěšil fanoušky. Co zatím říkáte na první ukázky? A bude to lepší než Discovery?

16 0
23.7.2019

Diskuze /18

AVE_Jirka

Viděl jsem hned po vydání a za sebe mohu říct, že super :-). Jen ti Romulané vypadají, tak nějak „na elfa“. :-D

#2 dvl
23.7.2019 | 19:09:09
dvl

#1 AVE_Jirka: Presne, moja reč. Aj kostýmy Romulanov a Vulkáncov vypadajú ako by ich vytiahli s fantasy filmu. Ale neuvedomil som si ako ma poteší „Engage“

23.7.2019 | 20:22:58
-Skinner-

Engage, 7of9 a Data. Vyzerá to vynikajúco.

23.7.2019 | 20:47:31
Killing Joke

Jo, „engage“ je klasika, Stewart má krásně stárnoucí hlas, a bylo by fajn, kdyby byl více aktivní jako Michael Caine. Rozebraný Data taky skvělý, trochu mi to evokovalo Westworld. Ale to všechno se stalo zcela podružným, když se ozvalo ‚the hell are you doin‘ here Picard?" a usmála se 7of9. Jako bych omládl o 20 let.

23.7.2019 | 21:09:34
Lex Luthor

Super nemůžu se dočkat. Picardovo klasické Engage

23.7.2019 | 21:53:20
captain

Picard, Sedmá, možná i B4 jako Dat, plus tajemná femme fattale, Vulkáni, Romulané a zřejmě i Borgové. Mazec! Discovery se může jít zahrabat.

23.7.2019 | 21:54:22
Arrin

no… ono i vykleštění rozpáleným pohrabáčem by bylo lepší jak Discovery, takže ta laťka je nastavená fakt hrozně moc nízko, ale jelikož tam hraje Patrick, tak nemám nejmenších pochyb o A+++ kvalitě

24.7.2019 | 0:11:15
Elian44

Už sa nemôžem dočkať :)

24.7.2019 | 17:03:07
Wolfinator1

Picard, Data a božská Sedmá z Devíti co víc si přát. Tohle jsou zajímavé postavy a ne jako ta většina ubulených dámiček z Discovery.

24.7.2019 | 23:25:52
RedRose

Proč se tu píše o nějakém Discovery? :-D Tohle bude to na co skuteční fanoušci čekali! Možná (zdůrazňuji to možná) tvůrcům konečně došlo, jak by to mělo vypadat! Na seriál se neskutečně těším a věřím, že to bude skvělé!! Původní herečky (na hercích to není tolik vidět) nám dost zestárly, ale kohokoliv z původních seriálů s nadšením vítám! Co jsem se teď díval tak je z čeho brát, většina hlavních postav jsou ještě herecky aktivní! :-)

např.: Michael Dorn, LeVar Burton, Jonathan Frakes, John de Lancie, Robert Duncan McNeill, Robert Picardo a spousta dalších… Wil Wheaton se v médiích (ne)přímo nabízel, tak snad si toho někdo z kompetentních všimnul… :-D

#12 AVE_Jirka
25.7.2019 | 1:19:19
Leuki

První co mě napadlo je že to bude jen zase nějaký další star trek seriál, ale když jsem viděl trailer tak jsem si našel 7 důvodů z 9-ti proč mu nedat šanci :D

25.7.2019 | 5:18:34
AVE_Jirka

#10 RedRose: Protože někteří mají neustálou potřebu hanit něco, co se uchytilo, ale jim se to nelíbí ;-). Jen doufám, že až zjistí, že STP není TNG, tak snad nebudou držkovat jako u DIS. To by pak totiž znamenalo, že by tím špatným byl i P. Stewart ;-). Nicméně už jsem zachytil na jiných diskuzích nářky a obavy, že to bude „akční“ na místo uhlazené TNG (jaké překvapení, když i Stewart jasně řekl, že to pokračování TNG není :-D ).

25.7.2019 | 10:07:32
antty

No dějově to vypadá na hodně volné pokračování VOY v prvotní časové linii ve které Abrams nechal zničit Romulus s pár postavami z TNG. Škoda, že asi nenajdou cestu jak tam zakomponovat víc známých postav, hlavně bych bral z DS9, to je asi můj nejoblíbenější ST, potom právě ten VOY, hlavně kvůli odlehčenosti, vtipu a Borgům a TNG mám na konci, protože tehdy ještě akčnost nefrčela a hodně dílů bylo takových, že o nich musel potom člověk ještě dlouho přemýšlet, jakože hodně filosofických témat tam bylo, o smrti, o morálce atd. Rozhodně to mělo své kouzlo, ale bylo to pro mě až příliš „uhlazené“ – jo ale Q byl senzační.

webmaster
25.7.2019 | 11:41:52
antty

wow, nemohla by ta dívka být napůl Q? to by bylo boží. Už aby vyšel aspoň další trailer…

#15 -Skinner-
webmaster
25.7.2019 | 11:42:57
-Skinner-

#14 antty: Voyager by mohol byť skvelý ak by viac využili to, že sú v Delta kvadrante. Ale na kontinuity veľmi nemysleli. Ja som počul, že to dievča môže byť Datova dcéra.

#16 antty
25.7.2019 | 18:00:44
antty

#15 -Skinner-: jakože napůl android? Taky dobrý. Ale nakonec by to mohla být i napůl Romulanka, proto budou Romulani v seriálu důležití. Už se těším.

webmaster
25.7.2019 | 19:35:40
Aki.Lee

Jako Brent Spiner, Jeri Ryan a Patrick Stewart? Ano, určitě to bude lepší než Disco, které absolutně nereflektuje asi tak 85% zavedených věcí v ST lore. Museli by teda vysvětlit Data z Nemesis, ale už teď to vypadá solidně.

25.7.2019 | 21:25:36
Raiden123

Hmm,tá žena je Elisa Khan ? [niesom si istý presným menom].Menej známa postava zo Star Trek lore,no asi to nebude tak jednoduché,keďže trailer naznačuje spojitosť s borgami,tak to bude asi nejaké prekvápko.

No,žeby tento seriál bol náhradou,za pokračovanie St Voyager,tak prečo nie,ak sa tam objaví viac postáv zo starších seriálov.

Hmm,ty Vulkánské/Romu­lanské kostymi,eh ? No ale čo už … Ale rozhodne 7of9 – Jeri Ryan v traileri prekvapila,ta­kisto Data.

Poznámka k Datovi – V ST – Nemesis Data prepisal operačný systém svojho klonu vytvoreného Romulanmi,tak sa s neho prakticky stal Data 2,0. Otázečka – Ten Seriál ST Kapitán Worf,asi nebude ? Asi to bol Hoax alebo projekt zrušili,to už neviem.

25.7.2019 | 22:20:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S03E10: TBA

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama