Star Trek: Picard Fotky

Fotky

 • Fotografie k epizodě Et in Arcadia Ego, Part 2

  Možná někteří z váš ještě neviděli finále první řady s názvem Et in Arcadia Ego, Part 2, tak se pojďte alespoň navnadit propagačními fotografiemi. Ve finále se Picard rozhodne ještě jednou apelovat na Soji a syntetiky, které se pokusí přesvědčit, aby se postavili na tu správnou stranu.

  7 0
  29.3.2020 | 10:58tom99Diskuze (1)
 • Fotografie k epizodě Et in Arcadia Ego, Part 1

  Picard se svou posádkou doráží na planetu Coppelius, domov Soji. Zde se setkají hned s několika syntetiky, kteří žijí mírumilovný život. Když se ovšem dozví, že se na ně chystají Romulané, usoudí, že je možná jejich osudem bránit se, vyvinout se a nebýt zničení. Bitva lidí a strojů pomalu začíná.

  7 0
  21.3.2020 | 10:33tom99Diskuze (0)
 • Fotografie k epizodě Broken Pieces: Hlavní příběh odtajněn

  Příběh se začíná odkrývat. Picard vezme Soji na loď, což vyvolá velice zvláštní pocity u kapitána Riose. Raffi se hned začíná zajímat, co se s kapitánem děje a proč je mu Soji tak povědomá. Sedmá z devíti mezitím musí udělat zoufalé opatření na Artefaktu, aby Borgové přežili.

  6 0
  15.3.2020 | 11:38tom99Diskuze (1)
 • Fotografie k epizodě Absolute Candor

  Picard konečně získal loď a svou novou posádku. Společně s kapitánem Riosem, Raffi Musiker a Agnes Jurati se vydává najít Soji Ashu, která stále neví, co je vlastně zač, zatímco Narek s ní neustále manipuluje. V epizodě Absolute Candor se nám také poprvé představí Elnor v podání Evana Evagory.

  13 0
  12.2.2020 | 11:08tom99Diskuze (6)
 • Fotografie k připravovanému seriálu Star Trek: Picard

  Na přiložených fotografiích kromě sira Patricka Stewarta můžeme také spatřit Isu Briones jako Dahj, dále Evana Evagoru jako Elnora, Santiaga Cabreru jako Riose a Michelle Hurd jako Raffi. Na dalších fotkách si můžete všimnout třeba doktorky Juratiové v podání Alison Pill. Začínáte se těšit?

  9 0
  26.7.2019 | 17:52tom99Diskuze (13)

Stav titulků

Epizoda S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Od finále uběhla už nějaká doba a většina fanoušků si určitě udělala čas, aby se podívala na finálovou jízdu admirála Picarda. Nyní máme tedy za sebou všech deset epizod a můžeme konečně bilancovat. Jak se povedl další výlet do světa Star Treku? Přináší něco nového?

Reklama

Zajímavosti

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Někteří herci jsou spjatí s postavami až do konce života. Někdy je tedy velice těžké se od jedné role posunout k další, kterou diváci přijmou tak pozitivně jako tu předchozí. Brent Spiner si již to nejlepší ve Star Treku odžil, a tak se rozhodl, že svou postavu nechá u ledu.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců