Star Trek: Picard Soji Asha

Soji Asha

Soji Asha

Důvod, proč se Picard po dlouhých letech vydá do akce. Nadaná doktorka, která neví, kdo vlastně je.

Sezóny 1
2020 - 2020

Soji Asha je syntetik, který byl vyroben z jiného syntetika – Data, dávného přítele Jean-Luca Picarda. Soji byla navržena samotným Datem, ale stvořena doktorem Brucem Maddoxem a doktorkou Agnes Jurati. Jedná se o pokročilou verzi syntetika, který má skoro všechny vlastnosti jako člověk. Jelikož byla ale výroba syntetiků po útoku na Mars zakázána, o Soji prakticky nikdo nesmí vědět.

Soji ale není jediným žijícím syntetikem, ještě existuje Dahj, její dvojče, které vyhledá Picarda zoufale potřebující jeho pomoc. Dahj je ovšem zabita, a tak se Picard vydává na nebezpečnou výpravu, na které chce zjistit, kdo Dahj zabil a kde se nachází její dvojče. Soji mezitím pracuje jako doktora Asha na borgském Artefaktu, kde o ni jeví zájem Narek, velice svůdný a manipulativní Romulan.


Soji se do Nareka zamiluje, i on k ní má vřelé city. Ve skutečnosti má ovšem svou vlastní agendu, kde che Soji pouze využít a zjistit lokaci její domovské planety. Pro Nareka je to ovšem čím dál těžší, protože i on Soji, zdaleka ne tak bezcitný stroj, miluje. Nakonec ale Narek upřednostní svou misi, Soji využije a dokonce se ji pokusí zabít. Soji se jen tak ale nedá a následně se přidává k Picardovi v jeho nebezpečné výpravě.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Je proste nádherná a jej príbeh je zaujímavý.

webmaster
5.12.2020 | 13:42:02
percival2

Hodně rolí, většina jich umře :-D

30.3.2020 | 20:04:30
Kothy

Je hodna nebo zla?

27.3.2020 | 15:17:51
massx

Roztomilá úmělina, kterou by jistě rád vyzkoušel každý ušatý lump s účesem podle hrnce. Manželky těch lumpů ale nemají pro toto pochopení a za každou cenu se jí snaží rozebrat na součástky.

24.3.2020 | 1:57:08
tom99

Já jí žeru. Zajímá mě a sakra se na ní dobře kouká :-)

webmaster, grafik
9.3.2020 | 22:32:36

Stav titulků

Epizoda S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Od finále uběhla už nějaká doba a většina fanoušků si určitě udělala čas, aby se podívala na finálovou jízdu admirála Picarda. Nyní máme tedy za sebou všech deset epizod a můžeme konečně bilancovat. Jak se povedl další výlet do světa Star Treku? Přináší něco nového?

Reklama

Zajímavosti

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Někteří herci jsou spjatí s postavami až do konce života. Někdy je tedy velice těžké se od jedné role posunout k další, kterou diváci přijmou tak pozitivně jako tu předchozí. Brent Spiner si již to nejlepší ve Star Treku odžil, a tak se rozhodl, že svou postavu nechá u ledu.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců