Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Soji Asha

Soji Asha

Důvod, proč se Picard po dlouhých letech vydá do akce. Nadaná doktorka, která neví, kdo vlastně je.

Sezóny 1
2020 - 2020

Soji Asha je syntetik, který byl vyroben z jiného syntetika – Data, dávného přítele Jean-Luca Picarda. Soji byla navržena samotným Datem, ale stvořena doktorem Brucem Maddoxem a doktorkou Agnes Jurati. Jedná se o pokročilou verzi syntetika, který má skoro všechny vlastnosti jako člověk. Jelikož byla ale výroba syntetiků po útoku na Mars zakázána, o Soji prakticky nikdo nesmí vědět.

Soji ale není jediným žijícím syntetikem, ještě existuje Dahj, její dvojče, které vyhledá Picarda zoufale potřebující jeho pomoc. Dahj je ovšem zabita, a tak se Picard vydává na nebezpečnou výpravu, na které chce zjistit, kdo Dahj zabil a kde se nachází její dvojče. Soji mezitím pracuje jako doktora Asha na borgském Artefaktu, kde o ni jeví zájem Narek, velice svůdný a manipulativní Romulan.

Soji se do Nareka zamiluje, i on k ní má vřelé city. Ve skutečnosti má ovšem svou vlastní agendu, kde che Soji pouze využít a zjistit lokaci její domovské planety. Pro Nareka je to ovšem čím dál těžší, protože i on Soji, zdaleka ne tak bezcitný stroj, miluje. Nakonec ale Narek upřednostní svou misi, Soji využije a dokonce se ji pokusí zabít. Soji se jen tak ale nedá a následně se přidává k Picardovi v jeho nebezpečné výpravě.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xube

Tak neskutočne nesympatická postava, že koniec… nedivím sa, že musela toľko krát zomrieť :D

1.5.2022 | 8:46:18
gepard2

hezká

4.3.2022 | 21:06:34
ori

Je proste nádherná a jej príbeh je zaujímavý.

webmaster
5.12.2020 | 13:42:02
percival2

Hodně rolí, většina jich umře :-D

30.3.2020 | 20:04:30
Kothy

Je hodna nebo zla?

27.3.2020 | 15:17:51
massx

Roztomilá úmělina, kterou by jistě rád vyzkoušel každý ušatý lump s účesem podle hrnce. Manželky těch lumpů ale nemají pro toto pochopení a za každou cenu se jí snaží rozebrat na součástky.

24.3.2020 | 1:57:08
tom99

Já jí žeru. Zajímá mě a sakra se na ní dobře kouká :-)

webmaster, grafik
9.3.2020 | 22:32:36

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama