Star Trek: Picard
87/100 - 67×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

S02E09: Hide and Seek

S02E09: Hide and Seek

Doktor Soong se přidal na stranu borgské královny, a tak chce Picarda zastavit za každou cenu. Ten si vzpomene na hru na schovávanou, kterou hrál jako malý. Právě tato hra by mohla jemu a jeho přátelům zachránit život. Doktorka Jurati prochází zajímavým vývojem, jenž navždy změní její život.

cz sk
28.4.2022
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
massx

Bohužel dost nelogičností a bojové scény vypadaly spíš jako setkání postarších airsofťáků s laserovými ukazovátky místo zbraní, kteří si v přestávkách ve vrhání světýlek (je to celé potmě) a nesmyslných bitek (občas se objeví borg pokoušející se o jump scare) pateticky vylevají srdíčka, vzpomínají na dětství nebo rasismus na škole (která bere klingony i ferengy, ale ex-borgy už ne), mmch borgizovaná speciální jednotka je ve skutečnosti banda jelit, co nic netrefí. Scénarista zase není schopný se aspoň trošku držet lóru, takže ty warpující kamarádské borgy budou muset asi vyřešit Vulkánci ;) Protože tohle není budoucnost.

5.5.2022 | 5:57:27
tom99

Kvalita prudce, ale prudce klesá dolů. Zívám u toho, hraju si s telefonem, dělám prakticky cokoliv, jen nemohu udržet pozornost u tohoto seriálu. Ani nevím, jak jsme se sem po poměrně prvních dvou povedených dílech opět dostali sem. Kurtzman Star Trek fakt neumí…

webmaster, grafik
4.5.2022 | 18:27:02
captain

Tak to bychom měli. Picard pozná tajemství labyrintu, Sedmá je opět Sedmá, vskutku, a Královna Agnes spěje k lepším zítřkům. Tak to je něco… A jak to vlastně bude s Renné?! Příště už finále.

4.5.2022 | 14:26:51
messenger

Děs a hrůza, scénáristický odpad, nemělo to vůbec konzistenci, nápad a ani to netáhlo dopředu, jak blbej sen.

4.5.2022 | 0:20:02
Rik

Osobně jsem kritizoval už první řadu za víceméně kalkul s postavami, které si divák oblíbil a už jen ze sentimentu se bude dívat. Sentiment zmizel a je tu holá skutečnost. Z Discovery zase udělali love story. Tak snad Strange New Worlds

1.5.2022 | 22:38:33
Rolb

Nebylo to špatný.

1.5.2022 | 19:41:25
Phar.cz

Doufám že tahle řada je poslední. V první půlce dílu celkem slušně rozjetou akci scénáristé zalili hektolitry javorového sirupu. Fanoušci nadávali na Discovery, ale proti téhle taškařici je to veledílo hodné filmových cen. Až se dozvím, jak se postavy vrátily do své doby, tenhle seriál pro mě skončí. Navždy.

1.5.2022 | 18:37:43
mathush

Docela by mě zajímalo, jak se vrátí zpět do své doby. A co se týká změny borgu v 21. stoleti, domnívám se, že to kompletně změní hystorii celé galaxie. Ve 23. stoleti neasimilují El-Auriany, ve 24. stoleti neasimilují Picarda, Aniku, epizoda Voyageru Skorpion a všechny po ní se nikdy nestanou (kromě roku pekla a těch, co s borgy nemají nic společného a i tak by ty epizody probíhaly úplně jinak)… Myslím, že chtěli napravit časovou linii, ale úplně jí odklonili.

1.5.2022 | 17:38:29
Horus8

Miluji Star Trek: Picard

1.5.2022 | 11:43:15
xube

Súhlasím s názormi, ktoré tu zazneli. Je to grc. Woke sračky, ktoré sú nakoniec pokrytecké, pretože urobili z ľudí v budúcnosti zadubených blbcov. Takže je vlastne jedno, že teraz sa tam všetci objímajú a vyznávajú si lásku. A nie, to nehovoríme o alternatívnom vesmíre. Už v prvej sérii si dovolili urobiť z federácie neschopných birokratov a impotentnú organizáciu, ktorá akoby z oka vypadla OSN. Ale pritom sa neštítia z Borgov, inak ultimátne zlo, spraviť hippie skupinu pre všetkých vesmírnych autistov a outsiderov. Bravó! Malo to svetlé okamihy, ale čo je moc, to je moc. Už sa neviem dočkať Lower Deck. Toto je utrpenie…

1.5.2022 | 8:41:22
1

Stav titulků

Epizoda S02E10: Farewell

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Picard se představuje ve finálním traileru, sází na nostalgii a staré známé

Picard se představuje ve finálním traileru, sází na nostalgii a staré známé

Premiéra druhé řady seriálu Star Trek: Picard byla stanovena na 3. března 2022. Stanice Paramount+ šlape na plyn a propagace další nevšední výpravy Jean-Luca Picarda začíná. Picard se vydává na Zem do roku 2024, aby zabránil určitým událostem, které ho straší v jeho současnosti.

Zajímavosti

Natáčení seriálu bylo zastaveno kvůli masivnímu počtu pozitivních testů

Natáčení seriálu bylo zastaveno kvůli masivnímu počtu pozitivních testů

Štáb a herci se po vánočních svátcích opět sešly, aby všichni mohli pokračovat v natáčení třetí řady a dotáčkách řady druhé. Bohužel hned zkraje roku musí produkce řešit vážné problémy. Masivní počet pozitivních testů automaticky zastavil celé natáčení. Kdy se kamery opět rozběhnou?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama