Star Trek: Picard
86/100 - 71×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

S02E07: Monsters

S02E07: Monsters

Picard je v ohrožení života. Sám si musí projít svým problémovým dětstvím a dozvědět se o skutečných stavech jeho matky. Dokud nebude schopný přijmout tento fakt a posunout se dál, nebude mu lépe. Borgská královna mezitím přebírá kontrolu nad doktorkou, což může způsobit problémy.

cz sk
14.4.2022
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kafka Tamura

Gaius Baltar je otec Juan Luc Picarda? Ok. Trochu ale u toho usínám, tak možná to tak ve výsledku není. Nevím a je mi to jedno. Nechápu, co za dementy z toho úvodního nastupu udělá takovou nudnou a milionkrát ohranou srajdu, která se z max. 90min táhne na celou sérii jak hnusný zelený sopel. To je fakt síla.

10.6.2022 | 4:41:42
Orchoose

Fucking joke. S thodle se stava STD.

29.4.2022 | 19:22:16
Kothy

hruza…

24.4.2022 | 15:22:42
tom99

tyhle snové epizody bývají většinou zbytečné. A jinak tomu nebylo ani tady. Pokud nebudeme počítat posledních pět minut, nikam se to moc neposunulo. Začíná z toho být docela nuda a naprosto zbytečná série.

webmaster, grafik
24.4.2022 | 9:16:56
Phar.cz

Picard uvězněn ve své hlavě, Rios se zamiloval. Buď zůstane v naší době (navzdory narušení časové linie) a bude bojovat za práva latinoameričanů, nebo si vezme doktorku do budoucnosti. Jurati se naštěstí jen mihla (takhle špatně hrající osobu museli vybírat konkurzem) a verze že právě ona je podivnou borgskou královnou se mi jeví stále reálnější. Jako nejdůležitější vidím v tomhle díle informaci že Guinan neumí chlastat. Jinak se nestalo nic.

21.4.2022 | 20:28:12
deejaywolf

Ještě horší než předchozí díl. Zase jsem musel přeskakovat pasáže. Víceméně jsem tušil už dopředu, že jeho matka byla na hlavu a tip mi vyšel. Potěšil akorát Gaius Baltar.

20.4.2022 | 16:25:31
vobluda777

najslabsia cast serie zatial…

18.4.2022 | 19:01:00
captain

Jean Luc se musí utkat se svými vnitřními démony. To bývá složité, zmatené, nepřehledné… no ale že mu s tím, krom jiné, bude pomáhat i Dr. Gauis Baltar (BSG), to jsem teda nečekal. Je vidět, že James Callis je také skutečný herec, i když jsem měl docela strach, že řekne: „Start to the Ellefants…“ Nojo, největší nepřítel může být současně nejlepší učitel. Jen nevím, esi Rios netropí hlouposti, už dost na tom, že se po LA pohybuje Juratiová / Borgská královna?! Ps. FBI, ale prosím vás, tak to je vážně úlet! Čekali jsme Scullyovou a oni poslali postaršího Muldera…

18.4.2022 | 14:37:58
b2z

James Callis je jako vždy dokonalý … škoda, že nedostane větší prostor

17.4.2022 | 21:15:41
m0rdred

Po dvou předchozích dílech, kde měl čistý děj jen 30 minut, konečně delší díl. Škoda jen, že většina času byla vyplněna Picardovým sněním, které, doufám, bude klíčové k vyjasnění neuzavřeného soudu z TNG. Série i díl mi připomíná hodně Voyager: Future's End. Moc se mi líbilo jak vzal Rios Dr. Ramirez a jejího syna na výlet :) Jsem zvědavý tahle dějová linka dopadne a tajně doufám, že lépe, než s Rain Robinson :)

16.4.2022 | 12:40:05
1

Stav titulků

Epizoda S02E10: Farewell

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Budeme se s postavami Nové Generace vídat i po skončení Picarda?

Budeme se s postavami Nové Generace vídat i po skončení Picarda?

Nikdy neříkej nikdy. I když třetí řada seriálu Star Trek: Picard má uzavřít příběh Jean-Luca Picarda a jeho bývalé posádky z Nové Generace, tak samozřejmě by to nebyla dnešní zvrácená doba, aby se po oznámení finální řady neplánovalo ještě nějaké pokračování. Kdo by stál o další film?

Zajímavosti

Připravte se na to, že může zemřít i nějaká stará postava z Nové generace

Připravte se na to, že může zemřít i nějaká stará postava z Nové generace

Třetí řada seriálu Star Trek: Picard si půjde vlastní cestou. Zatímco většina postav z předchozích dvou řad končí, tak na druhé straně se vyrojila stará parta z Nové generace. Jenže pozor, ne všichni jsou rozhodně v bezpečí. Někdo poslední dobrodružství s Picardem nemusí přežít.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama