Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

S02E07: Monsters

S02E07: Monsters

Picard je v ohrožení života. Sám si musí projít svým problémovým dětstvím a dozvědět se o skutečných stavech jeho matky. Dokud nebude schopný přijmout tento fakt a posunout se dál, nebude mu lépe. Borgská královna mezitím přebírá kontrolu nad doktorkou, což může způsobit problémy.

sk
14.4.2022
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Dosť slabé, takéto snové epizódy ma moc nebavia, ale koniec bol napínavý. Som zvedavý čo sa to deje s Q a o čo mu ide.

webmaster
5.2.2024 | 20:16:20
choudys

Padá to ke dnu. S tímto a předchozími dvěma díly to roztahují jak chrchl na chodníku. Vatáž kam se podíváš. Protrpěl jsem to.
40% proto, že to nejspíš spadne níž, ať mám co odkliknout.

13.4.2023 | 13:47:49
Kafka Tamura

Gaius Baltar je otec Juan Luc Picarda? Ok. Trochu ale u toho usínám, tak možná to tak ve výsledku není. Nevím a je mi to jedno. Nechápu, co za dementy z toho úvodního nastupu udělá takovou nudnou a milionkrát ohranou srajdu, která se z max. 90min táhne na celou sérii jak hnusný zelený sopel. To je fakt síla.

10.6.2022 | 4:41:42
Orchoose

Fucking joke. S thodle se stava STD.

29.4.2022 | 19:22:16
Kothy

hruza…

24.4.2022 | 15:22:42
tom99

tyhle snové epizody bývají většinou zbytečné. A jinak tomu nebylo ani tady. Pokud nebudeme počítat posledních pět minut, nikam se to moc neposunulo. Začíná z toho být docela nuda a naprosto zbytečná série.

webmaster, grafik
24.4.2022 | 9:16:56
Phar.cz

Picard uvězněn ve své hlavě, Rios se zamiloval. Buď zůstane v naší době (navzdory narušení časové linie) a bude bojovat za práva latinoameričanů, nebo si vezme doktorku do budoucnosti. Jurati se naštěstí jen mihla (takhle špatně hrající osobu museli vybírat konkurzem) a verze že právě ona je podivnou borgskou královnou se mi jeví stále reálnější. Jako nejdůležitější vidím v tomhle díle informaci že Guinan neumí chlastat. Jinak se nestalo nic.

21.4.2022 | 20:28:12
deejaywolf

Ještě horší než předchozí díl. Zase jsem musel přeskakovat pasáže. Víceméně jsem tušil už dopředu, že jeho matka byla na hlavu a tip mi vyšel. Potěšil akorát Gaius Baltar.

20.4.2022 | 16:25:31
vobluda777

najslabsia cast serie zatial…

18.4.2022 | 19:01:00
captain

Jean Luc se musí utkat se svými vnitřními démony. To bývá složité, zmatené, nepřehledné… no ale že mu s tím, krom jiné, bude pomáhat i Dr. Gauis Baltar (BSG), to jsem teda nečekal. Je vidět, že James Callis je také skutečný herec, i když jsem měl docela strach, že řekne: „Start to the Ellefants…“ Nojo, největší nepřítel může být současně nejlepší učitel. Jen nevím, esi Rios netropí hlouposti, už dost na tom, že se po LA pohybuje Juratiová / Borgská královna?! Ps. FBI, ale prosím vás, tak to je vážně úlet! Čekali jsme Scullyovou a oni poslali postaršího Muldera…

18.4.2022 | 14:37:58
1

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama