Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Patrick Stewart vysvětluje, proč by stál ještě o jeden film s Picardem

Patrick Stewart vysvětluje, proč by stál ještě o jeden film s Picardem

Čilý Patrick Stewart i po třech sezónách Picarda má chuť na návrat do role. Tři sezóny nestačily, a tak by si Stewart přál poslední rozlučkový film, kde bychom se definitivně rozloučili s postavou Jean-Luca. Je ale ještě na této postavě co prozkoumávat? Herec má jasno.

6 0
19.10.2023

Nedávno jsme vám přinesli článek, kde herec Patrick Stewart vysvětloval své tři interní podmínky, za kterých je ochoten hrát v seriálu Picard. Celá show je již za námi a minimálně jedna podmínka byla splněna na jedničku – seriál trval pouze tři sezóny, což byl přesně hercův požadavek. Chuť po roli Picarda ale herce neopouští ani nyní.

(Patrick Stewart vysvětluje, proč by stál ještě o jeden film s Picardem. Foto: Paramount)

Ten se nyní v rozhovoru pro Wired vyjádřil, že by zkousl ještě jeden film. Sil má dost a poslední výpravu by jistě zvládl. Rozlučkový film by tedy herci nevadil, i když už třetí sezóna Picarda tak trochu působila jako jedna velká rozlučka starých postav z Nové Generace. Proč ale ještě jeden film? Co by chtěl Stewart přesně prozkoumávat? Na to má herec jednoznačnou odpověď:

Ještě bych jednou prozkoumal osobu Jean-Luca Picarda. Jeho obavy, hněv, frustraci a zpochybňování všelijakých věcí. V seriálu Picard jsou dva momenty, kdy jsme postavu viděli v situacích jako nikdy předtím. Jedna je ta, když Picard absolutně neví, co má dělat. Je bezradný. A takto jsme ho v Nové Generaci nikdy neviděli. Dále je v seriálu moment, kdy má Picard strach. A podle mě už jen tyto dva ukazatele z něj dělají zajímavou postavu pro případně jeden další film.

Téma dalšího filmu ale Stewart nezmínil poprvé, již před několika týdny to samé nakousl i pro IndieWire. Zatím ale herec nemá žádné zprávy či náznaky, že by studio o něco takového stálo. Stewart by byl velice rád. Samozřejmě by nestál pouze o svůj návrat, ale ocenil by i účinkování dalších důležitých postav z Nové Generace. Zkrátka poslední velká jízda starých pardálů na stříbrném plátně. Tak uvidíme, zda to vyjde.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /6

dalibor.durcak

Ne, už ne, třetí sezóna Picarda byla rozlučková jízda se vším všudy!

#2 m0rdred
19.10.2023 | 19:05:07
m0rdred

#1 dalibor.durcak: Souhlas. Ale na druhou stranu poslední film, hmm, jako fanda nemůžu napsat, že by mě to nelákalo :) Jenže film o jeho strachu, beznaději a obavách asi sledovat nechci :( Nechtěl už být spojený s Federací, tak o čem by to bylo? Příběh kolem Château Picard jsme viděli… Pokud má ale opravdu zájem, tak se to natočí. Tak snad se máme na co těšit a bude scénář stát za to!

19.10.2023 | 20:59:04
m0rdred

Teď jsem si přečetl starší článek od tom99, kde to pokračování je vlastně už zmíněné. Tedy asi se máme na co těšit :) https://www.edna.cz/…ve-zacinaji/

#5 tom99
19.10.2023 | 21:04:26
Raiden123

No ja neviem, lakava ponuka mat este neajky film s picardom,ale nemyslim si,ze to je dobre pre toho herca. Picardoveho syna uz muoze hrat ktokolvek aby vysvetlili,preco Q sa dostal spet k zivotu… mozno nebol v nebezpeci,alebo svojimi skutkami ziskal plne svoju moc spet.

Mozno tiez niekedy vysvetlia takmer zabudnutu Miss Q a Q juniora.Ale velke nadeje v to nemam.

19.10.2023 | 23:27:18
tom99

#3 m0rdred: No vidíš to, na to už jsem skoro zapomněl. Ale vždy spíš šlo o přání herců než tvůrců :-) Ale ty šance na film vidím tak 50:50. Stewartovi se „ne“ říká velice těžko :-)

#6 mathush
webmaster
20.10.2023 | 7:43:31
mathush

#5 tom99: Kapitan Shaw s tím neměl problém mu několikrát rict ne :-D

20.10.2023 | 10:26:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama