Star Trek: Discovery Ronald A. Bryce

Ronald A. Bryce

Ronald A. Bryce

Komunikační důstojník, který slouží na lodi USS Discovery.

Sezóny 3
2017 - 2020

Ronald A. Bryce je komunikačním důstojníkem na lodi USS Discovery. Vůbec poprvé jsme ho mohli vidět, když doprovázel jako pilot Michael Burnhamovou a Paula Stametse na loď USS Glenn. Následně se Bryce začal objevovat v seriálu častěji, když si vysloužil své stále místo na můstku po boku kapitána Gabriela Lorcy.

Toto místo se mu povedlo udržet i za přítomnosti Christophera Pikea a následně i náhradního kapitána Sarua. Ronald A. Bryce souhlasí, když se zbytek posádky Discovery vydá do budoucnosti, že tam odcestuje taky, i když si je vědom, že to je pro něj a jeho život ve 23. století konec. Následně se tedy vydá do budoucnosti, ale poznatky svého rozhodnutí brzo pocítí.


Po příjezdu do 32. století totiž zjistí, že všichni jeho známí jsou pryč a dávno mrtví. A není možnosti návratu. I proto nový kapitán chce zjistit, jak je na tom psychicky nejen Ronald, ale i zbytek posádky. Ronald A. Bryce tráví nejvíce času se svým kamarádem Genem Rhysem. Obecně se vídá i s dalšími členy posádky z můstku, jmenovitě především s Keylou Detmer, Linusem či s Joann Owosekun.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Ďalší komparzista z mostíku „kto to sakra je?“ Tento ma zaujíma asi najviac, ale pochybujem že sa o ňom dozvieme niečo viac.

webmaster
10.1.2021 | 22:12:57
massx

Mě taky zajímá, po ztrátě všech maskuliních typů (Lorcy, Pika, Tylera/Voqa, Spocka) není v posádce nikdo, s kým bych se mohl aspoň trochu ztotožnit, i když podle traileru se objeví ještě Booker (píšu to po s3e4).

9.11.2020 | 23:23:30
tom99

Obdivuji tento placený komparz, který se objevuje v každém díle. Kupodivu tato postava by mě celkem zajímala, snad se o ní někdy dozvíme více…

webmaster, grafik
8.11.2020 | 21:08:47

Stav titulků

Epizoda S04E03: Choose to Live

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie