Star Trek: Discovery
70/100 - 142×

Sledovat

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Gen Rhys

Gen Rhys

Taktický důstojník, který již dlouho pracuje na Discovery.

Sezóny 3
2017 - 2020

Gen Rhys je taktický důstojník, který byl přijat na USS Discovery. Je jedním z mála, který si stále drží pozici, i když se na lodi vystřídalo hned několik kapitánů. Zpočátku sloužil pod falešným kapitánem Gabrielem Lorcou z alternativního vesmíru, následně ho vystřídal všemi oblíbený Christopher Pike, posléze Saru.

Když se rozhodovalo, zda posádka Discovery bude následovat Michael Burnham do budoucnosti, aby ochránila data ze Sféry, Gen Rhys měl jasno. Následně byl tedy Spockem Gen Rhys u Federace a Hvězdné flotily prohlášen za mrtvého. Místo toho ale Gen Rhys dále žije ve 32. století, kde bojuje o obnovu Federace.

Gen Rhys si ovšem uvědomí, že příchod do budoucnosti ho ochudil i o spoustu přátel, které měl kdysi na Zemi. Naštěstí kapitán Saru uspořádá menší posezení, kterým chtěl docílit, aby se posádka cítila jako doma. Rhys si uvědomí, že přátele si musí udělat převážně na lodi. Mezi jeho nejbližší spolupracovníky rozhodně patří jeho kolega R.A. Bryce, se kterým tráví nejvíce času nejen na můstku, ale také v soukromí. Ostatně oba jsou taktickými důstojníky na lodi.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
massx

I o taková Tasha Yar, která se objevila jen v jedný serii, dostala víc prostoru než tenhle komparzista.

11.1.2021 | 6:41:07
ori

Kto to sakra je? Teda viem že niekto z mostíku ale to je asi tak všetko.

webmaster
10.1.2021 | 22:10:19
tom99

Jedna z těch sympatičtějších vedlejších postav, která je v seriálu již od začátku. Dostává ale minimum prostoru.

webmaster, grafik
7.11.2020 | 19:10:29

Reklama

Zajímavosti

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?

Nejlepší postavy

Novinky

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama