Star Trek: Discovery Gen Rhys

Gen Rhys

Gen Rhys

Taktický důstojník, který již dlouho pracuje na Discovery.

Sezóny 3
2017 - 2020

Gen Rhys je taktický důstojník, který byl přijat na USS Discovery. Je jedním z mála, který si stále drží pozici, i když se na lodi vystřídalo hned několik kapitánů. Zpočátku sloužil pod falešným kapitánem Gabrielem Lorcou z alternativního vesmíru, následně ho vystřídal všemi oblíbený Christopher Pike, posléze Saru.

Když se rozhodovalo, zda posádka Discovery bude následovat Michael Burnham do budoucnosti, aby ochránila data ze Sféry, Gen Rhys měl jasno. Následně byl tedy Spockem Gen Rhys u Federace a Hvězdné flotily prohlášen za mrtvého. Místo toho ale Gen Rhys dále žije ve 32. století, kde bojuje o obnovu Federace.


Gen Rhys si ovšem uvědomí, že příchod do budoucnosti ho ochudil i o spoustu přátel, které měl kdysi na Zemi. Naštěstí kapitán Saru uspořádá menší posezení, kterým chtěl docílit, aby se posádka cítila jako doma. Rhys si uvědomí, že přátele si musí udělat převážně na lodi. Mezi jeho nejbližší spolupracovníky rozhodně patří jeho kolega R.A. Bryce, se kterým tráví nejvíce času nejen na můstku, ale také v soukromí. Ostatně oba jsou taktickými důstojníky na lodi.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
massx

I o taková Tasha Yar, která se objevila jen v jedný serii, dostala víc prostoru než tenhle komparzista.

11.1.2021 | 6:41:07
ori

Kto to sakra je? Teda viem že niekto z mostíku ale to je asi tak všetko.

webmaster
10.1.2021 | 22:10:19
tom99

Jedna z těch sympatičtějších vedlejších postav, která je v seriálu již od začátku. Dostává ale minimum prostoru.

webmaster, grafik
7.11.2020 | 19:10:29

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie