Ronnie Rowe Jr.

Ronnie Rowe Jr.

Celé jméno: Ronnie Rowe Jr.
Místo narození: Toronto, Ontario, Canada
Známé projekty: Star Trek: Discovery, Riftworld Chronicles, In Contempt

Datum narození: 16.12.1980 (42 let)

Ronnie Rowe se narodil v Kanadě, jeho rodiče byli imigranti z Jamajky. Rowe má dále kořeny sahající až na Kubu a Panamu. Už na základní škole se věnoval herectví, když postupně vystupoval ve školních hrách jako je Oliver Twist a Čaroděj ze země Oz. Na střední škole spíše přičuchl k basketbalu a k modelingu.

Stal se úspěšný v obou oblastech. Během střední školy si ovšem vyzkoušel i menší divadelní role. Hned posléze zjistil, že nadále nechce pokračovat v basketbalu či modelingu, ale chce se stát hercem, což nadále ovlivnilo jeho směr cestu životem. První seriózní práce přišla v roce 2003 u televizního seriálu Stratos 4, kde Rowe propůjčil hlas hned několika různým postavám.

Následně o něm nějakých deset let nebylo slyšet, pořádně se začal ve vedlejších rolích objevovat až tak kolem roku 2010. Za zmínku rozhodně stojí televizní seriál The Firm či Teenagers, v obou seriálech Rowe ztvárnil vedlejší role, které se sem tam pravidelně opakovaly. Největší jeho úspěch je spjat se seriálem Star Trek: Discovery, kde sice taktéž Rowe nehraje hlavní postavu, ale za to se jeho Bryce objevuje již od první řady a je stálou vedlejší postavou.

Foto: CBS All Access


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Star Trek: Discovery Ronald A. Bryce 2017 2020 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů