Star Trek: Discovery
70/100 - 141×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

S04E08: All In

S04E08: All In

Michael je vyslána Federací, aby hájila jejich zájmy a zastavila Bookera, který chce jít proti těm, kteří jsou zodpovědní za Anomálii. Michael tajně doufá, že dokáže svého bývalého přítele přemluvit. Pakliže by Booker sešel z cesty, Federace by se rozhodlo ho zničit.

cz sk
10.2.2022
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Zábavné, to jo, ale jinak jsme se nijak zásadně nikam neposunuli…

9.3.2022 | 14:27:45
espreso

hnus nechutne

25.2.2022 | 23:19:02
Jamis

Za mě dobrý díl.

23.2.2022 | 19:11:09
BorgLocutus

Co to jako bylo?Kapitán Majkla ani nezadrží svého nabíječe a ještě s ním hraje pokr? To jako vážně?Potom ten trapný souboj vychrtlé černošky proti třikrát většímu namakanci, který nakonec vyhraje? To je jako vtip!Přiteplený dokturek je v prdeli z toho že Majklin nabíječ chce udělat něco špatného, bulimie! Tohle je fakt špatná telenovela a odpad!

22.2.2022 | 8:40:29
tom99

Určitě je to lepší než předchozí díly. Už u toho člověk tolik nezívá, nekouká na hodinky apod. Ale stále je co zlepšovat, stále je co napravovat. Je to zatím slabý odvar a co si budeme říkat. Neviditelný nepřítel Anomálie není kdovíjak silnou zápletkou na deset epizod.

webmaster, grafik
19.2.2022 | 14:51:42
Arny

ahoj, předesílám že jsem velký fanda ale to co nám v poslední době předkládají je prostě velká nuda, spousta scén o ničem dlouhé rozhovory které pro děj nic nepřináší jenom prodlužují aby vyplnily čas.Mé hodnocení je ještě milosrdné znám fanoušky kteří tu trpělivost nemají a přestali tento seriál sledovat.Já i přesto všechno říká vydržat.

19.2.2022 | 12:14:38
massx

Tenhle scénář by možná byl zábavný ve videohře, ale do seriálu je to dost málo. Dáme si souboj girl-power holky s obrem v ringu (bohužel tentokrát to není The Rock, znalci VOY si jistě vzpomenou), budeme hledat podvodníka v casinu a zahrajeme si karty s křížencem čerta a Freddieho Krugera o macguffin ve tvaru dilda pro slony (na co asi režisérka myslela). Za něco stálo jen posledních pět minut, zcela nepřekvapivě záhadu zase vyřešila Majkla. Btw pašerák Booker nemá na své superskládací loďce s vestavěným obývákem detektor štěnic?

19.2.2022 | 4:34:07
Janakulka

Po dlhej dobe solídny diel, najlepší bol ten vysavač u doktora, konečne aj trochu humoru.

17.2.2022 | 0:08:07
igwar

Za mňa celkom fajn epizóda, možno aj o niečo lepšia ako predhádzajúce v tejto sérii. Re:Xube: Prvé série discovery boli super. Postavy ako Lorca, Pike a najmä Phillipa aktuálne v seriáli dosť chýbajú. A nemyslím si, že Expanse bol „nechutne“ uťatý. Keby ho Amazon nezachránil, to uťatie by bolo pomerne brutálnejšie. Hlavná dejová linka bola seriózne ukončená na rozdiel od takého Colony alebo Dark Matter.

15.2.2022 | 10:52:03
mathush

Super díl. Podle mě ten měňavec ani Dominion nezná. Zakladatelé by se neobtěžovali podváděním v hazardu. Ti se většinou združují ve Velkém článku nebo jsou na výzvědných misích. Toto bude spíš podvrženec. Jeden ze stovky jedinců, kteří byli vysláni jako miminka do různých koutů galaxie, aby tam prožili část svých životů, zjistili něco o tamních pevných a pak se vrátili k Velkému článku s informacemi o případných hrozbách.

15.2.2022 | 6:45:13
1

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama