Star Trek: Discovery
70/100 - 142×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Nhan

Nhan

Sloužila pod Pikem na Enterprise, posléze se přidala k Discovery.

Sezóny 2
2019 - 2020

Nhan je Barzan, který sloužil na lodi USS Enterprise pod vedením kapitána Christophera Pikea. Když se ale Pike stal dočasným kapitánem USS Discovery, vzal si s sebou malou posádku, která ho na loď doprovázela. Jedním z těchto osob byla právě Nhan, která se stala silnou součástí Discovery, kde sloužila jako komandér.

Nhan na sebe nejvíce upoutala pozornost, když začala podezírat Airiam, která do sebe nevědomky nasála data ze Sféry, a začala být nepřátelská. Nhan málem přišla o život, ale následně byla Airiam zničena. Nhan přirůstala posádka Discovery stále více a více k srdci, takže když přišlo na lámání chleba, byla pro Nhan volba jasná.

Když tedy bylo zřejmé, že Discovery obsahující v sobě data ze Sféry musí zmizet z přítomnosti do budoucnosti, Nhan se omluvila Pikeovi a požádala, zda může zůstat na Discovery. Bylo jí vyhověno. Společně s dočasným kapitánem Saruem se Khan vydala do budoucnosti, kde čelí nemalým výzvám nového a neprozkoumaného světa, kde již neexistuje Federace.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Orchoose

Hot af. @massx taky bych rekl :D

24.1.2021 | 21:15:48
massx

Tak tuhle bych si tam narozdíl od všech ostatních sufražetek na palubě nechal. Nj bohužel nebyla bame, tlustá ani hloupá, tak se jí scénáristka zbavila..

11.1.2021 | 6:34:53
ori

Konečne sa jej zbavili, ďalšia nezaujímavá postava do počtu.

webmaster
10.1.2021 | 22:17:40
pavel.hangman

Hezká. Jen v přestávce mezi 2. a 3. sérií jsem nějak zapomněl, že tam vůbec je. Takže tak.

31.10.2020 | 21:37:41
tom99

Normální vedlejší postava…

webmaster, grafik
24.10.2020 | 17:31:28

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama