Star Trek: Discovery
70/100 - 143×

Sledovat

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Nhan

Nhan

Sloužila pod Pikem na Enterprise, posléze se přidala k Discovery.

Sezóny 2
2019 - 2020

Nhan je Barzan, který sloužil na lodi USS Enterprise pod vedením kapitána Christophera Pikea. Když se ale Pike stal dočasným kapitánem USS Discovery, vzal si s sebou malou posádku, která ho na loď doprovázela. Jedním z těchto osob byla právě Nhan, která se stala silnou součástí Discovery, kde sloužila jako komandér.

Nhan na sebe nejvíce upoutala pozornost, když začala podezírat Airiam, která do sebe nevědomky nasála data ze Sféry, a začala být nepřátelská. Nhan málem přišla o život, ale následně byla Airiam zničena. Nhan přirůstala posádka Discovery stále více a více k srdci, takže když přišlo na lámání chleba, byla pro Nhan volba jasná.

Když tedy bylo zřejmé, že Discovery obsahující v sobě data ze Sféry musí zmizet z přítomnosti do budoucnosti, Nhan se omluvila Pikeovi a požádala, zda může zůstat na Discovery. Bylo jí vyhověno. Společně s dočasným kapitánem Saruem se Khan vydala do budoucnosti, kde čelí nemalým výzvám nového a neprozkoumaného světa, kde již neexistuje Federace.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Orchoose

Hot af. @massx taky bych rekl :D

24.1.2021 | 21:15:48
massx

Tak tuhle bych si tam narozdíl od všech ostatních sufražetek na palubě nechal. Nj bohužel nebyla bame, tlustá ani hloupá, tak se jí scénáristka zbavila..

11.1.2021 | 6:34:53
ori

Konečne sa jej zbavili, ďalšia nezaujímavá postava do počtu.

webmaster
10.1.2021 | 22:17:40
pavel.hangman

Hezká. Jen v přestávce mezi 2. a 3. sérií jsem nějak zapomněl, že tam vůbec je. Takže tak.

31.10.2020 | 21:37:41
tom99

Normální vedlejší postava…

webmaster, grafik
24.10.2020 | 17:31:28

Reklama

Zajímavosti

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?

Nejlepší postavy

Novinky

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama