Star Trek: Discovery Nhan

Nhan

Nhan

Sloužila pod Pikem na Enterprise, posléze se přidala k Discovery.

Sezóny 2
2019 - 2020

Nhan je Barzan, který sloužil na lodi USS Enterprise pod vedením kapitána Christophera Pikea. Když se ale Pike stal dočasným kapitánem USS Discovery, vzal si s sebou malou posádku, která ho na loď doprovázela. Jedním z těchto osob byla právě Nhan, která se stala silnou součástí Discovery, kde sloužila jako komandér.

Nhan na sebe nejvíce upoutala pozornost, když začala podezírat Airiam, která do sebe nevědomky nasála data ze Sféry, a začala být nepřátelská. Nhan málem přišla o život, ale následně byla Airiam zničena. Nhan přirůstala posádka Discovery stále více a více k srdci, takže když přišlo na lámání chleba, byla pro Nhan volba jasná.


Když tedy bylo zřejmé, že Discovery obsahující v sobě data ze Sféry musí zmizet z přítomnosti do budoucnosti, Nhan se omluvila Pikeovi a požádala, zda může zůstat na Discovery. Bylo jí vyhověno. Společně s dočasným kapitánem Saruem se Khan vydala do budoucnosti, kde čelí nemalým výzvám nového a neprozkoumaného světa, kde již neexistuje Federace.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Orchoose

Hot af. @massx taky bych rekl :D

24.1.2021 | 21:15:48
massx

Tak tuhle bych si tam narozdíl od všech ostatních sufražetek na palubě nechal. Nj bohužel nebyla bame, tlustá ani hloupá, tak se jí scénáristka zbavila..

11.1.2021 | 6:34:53
ori

Konečne sa jej zbavili, ďalšia nezaujímavá postava do počtu.

webmaster
10.1.2021 | 22:17:40
pavel.hangman

Hezká. Jen v přestávce mezi 2. a 3. sérií jsem nějak zapomněl, že tam vůbec je. Takže tak.

31.10.2020 | 21:37:41
tom99

Normální vedlejší postava…

webmaster, grafik
24.10.2020 | 17:31:28

Stav titulků

Epizoda S04E03: Choose to Live

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie