Star Trek: Discovery
70/100 - 142×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Airiam

Airiam

Důstojník Discovery, který má na starosti komunikaci na můstku lodi.

Sezóny 2
2017 - 2019

Airiam je jednou z vedlejších postav seriálu Discovery jako je například Keyla Detmer, která se v seriálu objevuje pravidelně od první řady. Ariam je důstojníkem na lodi USS Discovery od roku 2256, většinu času má na starosti komunikaci mezi můstkem lodi a spórovým pohonem, takže často komunikuje s Paulem Stametsem či Sylviou Tilly, kteří se ve strojovně nejvíce zdržují.

Airiam je taktéž jedním z nejvýše postaveným důstojníkem na můstku, její postavení zvláště vyniklo, když na lodi nebyl právě kapitán Gabriel Lorca, který Discovery dostal do alternativního vesmíru, kde chtěl proti císařovně Philippě Georgiou zosnovat vlastní pomstu. Když navíc Discovery opustí i SaruMichael Burnham, řízení lodi je prakticky pouze na Airiam.

Když skončí válka s Klingony, Saru již není kapitánem a je nahrazen kapitánem USS Enterprise Christopherem Pikem, Airiam na lodi zůstává a stále spravuje komunikaci mezi můstkem a spórovým pohonem. Společně s celou posádkou se pokouší rozluštit sedm náhodných signálů v galaxii a zjevení Rudého anděla, taktéž je jejich úkolem najít Spocka, který se ztratil neznámo kam a je hledaným uprchlíkem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

To bol ako kto? Postavy z mostíku sú poňaté tak že viem že tam bola a bola ani neviem čo, a že nejako zomrela ale tiež neviem ako lebo bola naprosto nezaujímavo poňatá!

webmaster
10.1.2021 | 22:15:36
pavel.hangman

Dostala příliš málo prostoru.

23.10.2020 | 21:53:34
theplanetoftheapes

Kalkulačka s OS od Androidu, ale já ji chápu. Mám ty samé problémy, musím přetahovat data tam a sem abych uvolnil interní paměť, tak proč jí v rozkroku nedodělali slot na SD kartu?

31.5.2019 | 7:16:48
qwiff

Zbytečná postava.

30.5.2019 | 23:26:49
Kothy

Zvlastni postava…

30.5.2019 | 16:41:12
Lisak75

škoda nevyužitého potenciálu

1.5.2019 | 9:26:56
captain

Postava která si svou důležitost vybere,, ale neužije. Hmm… škoda. Potenciál tam byl. Otázka zase spíš té hight tech. sotva v polovině 23. stol., když má být Disco před TOSkou.

31.3.2019 | 20:13:57
massx

Až nato, že ona nemá být android, ale alien/cyborg. No jo, stejná herečka hraje prostitutku v The Expanse. Tam je naštěstí bez masky :)

1.3.2019 | 21:04:49
Hudson

Date je Date :D Trochu vic prostoru… A hraje ji celkem kocka. Skoda, ze ma masku :(

28.2.2019 | 21:44:52

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama