Star Trek: Discovery Airiam

Airiam

Airiam

Důstojník Discovery, který má na starosti komunikaci na můstku lodi.

Sezóny 2
2017 - 2019

Airiam je jednou z vedlejších postav seriálu Discovery jako je například Keyla Detmer, která se v seriálu objevuje pravidelně od první řady. Ariam je důstojníkem na lodi USS Discovery od roku 2256, většinu času má na starosti komunikaci mezi můstkem lodi a spórovým pohonem, takže často komunikuje s Paulem Stametsem či Sylviou Tilly, kteří se ve strojovně nejvíce zdržují.

Airiam je taktéž jedním z nejvýše postaveným důstojníkem na můstku, její postavení zvláště vyniklo, když na lodi nebyl právě kapitán Gabriel Lorca, který Discovery dostal do alternativního vesmíru, kde chtěl proti císařovně Philippě Georgiou zosnovat vlastní pomstu. Když navíc Discovery opustí i SaruMichael Burnham, řízení lodi je prakticky pouze na Airiam.


Když skončí válka s Klingony, Saru již není kapitánem a je nahrazen kapitánem USS Enterprise Christopherem Pikem, Airiam na lodi zůstává a stále spravuje komunikaci mezi můstkem a spórovým pohonem. Společně s celou posádkou se pokouší rozluštit sedm náhodných signálů v galaxii a zjevení Rudého anděla, taktéž je jejich úkolem najít Spocka, který se ztratil neznámo kam a je hledaným uprchlíkem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

To bol ako kto? Postavy z mostíku sú poňaté tak že viem že tam bola a bola ani neviem čo, a že nejako zomrela ale tiež neviem ako lebo bola naprosto nezaujímavo poňatá!

redaktor
10.1.2021 | 22:15:36
pavel.hangman

Dostala příliš málo prostoru.

23.10.2020 | 21:53:34
theplanetoftheapes

Kalkulačka s OS od Androidu, ale já ji chápu. Mám ty samé problémy, musím přetahovat data tam a sem abych uvolnil interní paměť, tak proč jí v rozkroku nedodělali slot na SD kartu?

31.5.2019 | 7:16:48
qwiff

Zbytečná postava.

30.5.2019 | 23:26:49
Kothy

Zvlastni postava…

30.5.2019 | 16:41:12
Lisak75

škoda nevyužitého potenciálu

1.5.2019 | 9:26:56
captain

Postava která si svou důležitost vybere,, ale neužije. Hmm… škoda. Potenciál tam byl. Otázka zase spíš té hight tech. sotva v polovině 23. stol., když má být Disco před TOSkou.

31.3.2019 | 20:13:57
massx

Až nato, že ona nemá být android, ale alien/cyborg. No jo, stejná herečka hraje prostitutku v The Expanse. Tam je naštěstí bez masky :)

1.3.2019 | 21:04:49
Hudson

Date je Date :D Trochu vic prostoru… A hraje ji celkem kocka. Skoda, ze ma masku :(

28.2.2019 | 21:44:52

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie