Star Trek: Discovery
70/100 - 142×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Charles Vance

Charles Vance

Admirál Hvězdné flotily z 32. století, na kterého Discovery narazí.

2020 - 2020

Charles Vance je admirálem Hvězdné flotily, kterého poznáváme, když do velitelství Hvězdné flotily zamíří i USS Discovery ve 32. století. Charles Vance kupodivu ví o lodi a také to, že je z minulosti. Vance chce zpočátku pochopit spórový pohon, ale k celé posádce není příliš sdílný. Hned kapitána Sarua upozorní, že pokud chce loď lítat pod záštitou Hvězdné flotily, je nutné dodržovat pravidla.

Celá posádka je tak podrobena detailnímu testu. Saru následně Vanceovi slíbí, že všichni zúčastnění budou dodržovat pravidla. To se ovšem nestane a hned o pár dní později se Michael Burnham vydá na neautorizovanou misi, čímž si vyslouží degradaci od svého kapitána. Vance je k celé posádce Discovery odměřený a nechce je vysílat na nebezpečné mise.

Sám ale rád posádku a hlavně Michael Burnham využije, když Vulkánci s Romulani budou držet důležitá data týkající se Zážehu. Charles Vance vysílá Michael, aby získala tyto data kvůli svému unikátnímu sourozeneckému vztahu se Spockem, který Vulkánci rozhodně ocení. Charles Vance je zatím jedinou spojkou mezi Discovery a celou Hvězdnou flotilou. O jeho záměrech toho zatím moc nevíme.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Spolu s Bookem nejzajímavější postava nových řad…

25.1.2022 | 11:40:52
Jamis

Admirál je moje oblíbená postava. Aktuálně asi nejoblíbenější.

2.12.2021 | 21:27:37
massx

Ve třetí sérii jediný slušný člověk mezi tou bandou ubulenců a pošuků :D Ode mě dostal body i za muže s brýlemi, který tu bohužel chybí a je nejlepší postavou ze třetí série (společně s mirror Georgiou, která tu taky není, je tu jen její prime varianta, se kterou si jí většina uživatelů spletla))

11.1.2021 | 6:57:29
ori

Dobrá postava, konečne nejaký biely muž! Pôvodne mi na ňom niečo nesedelo a myslel som si že niečo skrýva, ale nakoniec som sa zmýlil a ukázalo že je to dobrý človek.

webmaster
10.1.2021 | 22:11:45
Kothy

Neco mi na nem nesedi…

30.11.2020 | 0:17:53
pavel.hangman

Ten týpek je nějakej divnej.

29.11.2020 | 21:44:23

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama