Star Trek: Discovery
70/100 - 142×

Sledovat

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Joann Owosekun

Joann Owosekun

Operační poručík taktéž sloužící na lodi USS Discovery.

Sezóny 3
2017 - 2020

Joann Owosekun, především známá pod přezdívkou Owo, je operační poručík sloužící na USS Discovery. Owosekun se objevuje v seriálu již od první řady, kdy je přítomna na můstku, ale do dění málokdy zasáhne. Po válce s Klingony je Owosekun odměněna čestnou medailí za to, že Discovery pomohla vyhrát Federaci velice dlouho trvající válku.

Owosekun je jedna z nejlepších kamarádek Sylvie Tilly, Keyly Detmer a také Airiam. Když právě Airiam je nakažena a ovládána daty ze Sféry, Owosekun její následnou smrt velice prožívá. Posléze si Owo začne rozumět s Nhan, která je dočasně přidělena na Discovery z Enterprisu.

Když se posádka rozhoduje, zda zůstat v přítomnosti či kvůli ochraně dat ze Sféry odcestovat bez možnosti návratu do 32. století, Owo se rozhodne stejně jako většina setrvat se svou posádkou. Po příjezdu do budoucnosti ovšem zjistí, že není tak lehké pokračovat v životě, když všichni blízcí jsou již dávno po smrti. Owosekun se přesto otřepe a je stále cennou součástí celé posádky.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
massx

Jedna z tý bandy šprtek, která zmlátí každýho chlapa, hodila by se spíš do Buffy nebo podobnýho seriálu.

11.1.2021 | 6:23:28
ori

To je niekto z mostíku že?

webmaster
10.1.2021 | 22:17:59
tom99

Tahle postava je zlo!

webmaster, grafik
17.11.2020 | 19:58:10

Reklama

Zajímavosti

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?

Nejlepší postavy

Novinky

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama