Star Trek: Discovery
70/100 - 140×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Joann Owosekun

Joann Owosekun

Operační poručík taktéž sloužící na lodi USS Discovery.

Sezóny 3
2017 - 2020

Joann Owosekun, především známá pod přezdívkou Owo, je operační poručík sloužící na USS Discovery. Owosekun se objevuje v seriálu již od první řady, kdy je přítomna na můstku, ale do dění málokdy zasáhne. Po válce s Klingony je Owosekun odměněna čestnou medailí za to, že Discovery pomohla vyhrát Federaci velice dlouho trvající válku.

Owosekun je jedna z nejlepších kamarádek Sylvie Tilly, Keyly Detmer a také Airiam. Když právě Airiam je nakažena a ovládána daty ze Sféry, Owosekun její následnou smrt velice prožívá. Posléze si Owo začne rozumět s Nhan, která je dočasně přidělena na Discovery z Enterprisu.


Když se posádka rozhoduje, zda zůstat v přítomnosti či kvůli ochraně dat ze Sféry odcestovat bez možnosti návratu do 32. století, Owo se rozhodne stejně jako většina setrvat se svou posádkou. Po příjezdu do budoucnosti ovšem zjistí, že není tak lehké pokračovat v životě, když všichni blízcí jsou již dávno po smrti. Owosekun se přesto otřepe a je stále cennou součástí celé posádky.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
massx

Jedna z tý bandy šprtek, která zmlátí každýho chlapa, hodila by se spíš do Buffy nebo podobnýho seriálu.

11.1.2021 | 6:23:28
ori

To je niekto z mostíku že?

webmaster
10.1.2021 | 22:17:59
tom99

Tahle postava je zlo!

webmaster, grafik
17.11.2020 | 19:58:10

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama