Star Trek: Discovery Joann Owosekun

Joann Owosekun

Joann Owosekun

Operační poručík taktéž sloužící na lodi USS Discovery.

Sezóny 3
2017 - 2020

Joann Owosekun, především známá pod přezdívkou Owo, je operační poručík sloužící na USS Discovery. Owosekun se objevuje v seriálu již od první řady, kdy je přítomna na můstku, ale do dění málokdy zasáhne. Po válce s Klingony je Owosekun odměněna čestnou medailí za to, že Discovery pomohla vyhrát Federaci velice dlouho trvající válku.

Owosekun je jedna z nejlepších kamarádek Sylvie Tilly, Keyly Detmer a také Airiam. Když právě Airiam je nakažena a ovládána daty ze Sféry, Owosekun její následnou smrt velice prožívá. Posléze si Owo začne rozumět s Nhan, která je dočasně přidělena na Discovery z Enterprisu.


Když se posádka rozhoduje, zda zůstat v přítomnosti či kvůli ochraně dat ze Sféry odcestovat bez možnosti návratu do 32. století, Owo se rozhodne stejně jako většina setrvat se svou posádkou. Po příjezdu do budoucnosti ovšem zjistí, že není tak lehké pokračovat v životě, když všichni blízcí jsou již dávno po smrti. Owosekun se přesto otřepe a je stále cennou součástí celé posádky.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
massx

Jedna z tý bandy šprtek, která zmlátí každýho chlapa, hodila by se spíš do Buffy nebo podobnýho seriálu.

11.1.2021 | 6:23:28
ori

To je niekto z mostíku že?

webmaster
10.1.2021 | 22:17:59
tom99

Tahle postava je zlo!

webmaster, grafik
17.11.2020 | 19:58:10

Stav titulků

Epizoda S04E03: Choose to Live

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie