Star Trek: Discovery
70/100 - 142×

Sledovat

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Adira Tal

Adira Tal

Usiluje o obnovu Federace a má v sobě nebezpečný symbiont.

Sezóny 1
2020 - 2020

Adira sloužila jako inspektor v Ozbrojených silách Spojené Země. Když se loď Discovery přiblíží Zemi a pokusí se dostat na místo, které je ji z minulosti povědomé, Ozbrojené síly Spojené Země vtrhnou na palubu. Adira společně se svými kolegy vyšetřuje loď. Na šestnáctiletou osobu je ovšem velice vynalézavá a zajímá se o zastaralou techniku Discovery. Stejně tak o spórový pohon, který je svým způsobem velice nevídaný i v budoucnosti.

Následně se Adira Paulu Stametsovi svěří, že by ráda zůstala na Discovery a má to jeden konkrétní důvod. Adira je zároveň admirálem Talem, kterého posádka hledá. Adira totiž byla vystavena nebezpečnému symbiontu Trill, kdy se Adira stala jeho hostitelem. Díky tomu je admirál Tal, který je mimochodem už několik let mrtvý, živý uvnitř Adiry.

Adira tak má v sobě zakódované vzpomínky od různých lidí z minulosti, kteří se kdy se symbiontem setkali. Nicméně Adira neumí symbiont úplně ovládat a některé vzpomínky jsou zcela zamlžené. Následně nově zvolený kapitán Saru dovolí Adiře na palubě Discovery zůstat doufajíc, že společně dokážou obnovit Federaci v roce 3189. Adira se následně vydává na nebezpečnou misi s Michael Burnham, která se jí pokusí odemknout nedostupné vzpomínky.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
EdnaMichael

Nejhorší necharismaticka postava jeste s tim kpop korejskym protejskem s protivnym hlasem :D

19.4.2024 | 15:29:07
Orchoose

Jen by me zajimalo jak dlouho hledali nez nasli nekoho kdo vypada jak hermafrodit. Hrozna postava stejne jako to K-pop decko. Preskakuju vsechny sceny kde je, takze vlastne nevim co se deje ve strojovne uz celou serii a ani mi to nechybi :D:D

24.1.2021 | 21:20:33
ori

Celkom fajn, tiež mi pripomína Ezri.

webmaster
10.1.2021 | 22:16:14
Kothy

Zajimava postava :)

14.11.2020 | 10:17:18
massx

Ezri Dax 2.0

9.11.2020 | 23:27:13

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama