Star Trek: Discovery Adira Tal

Adira Tal

Adira Tal

Usiluje o obnovu Federace a má v sobě nebezpečný symbiont.

Sezóny 1
2020 - 2020

Adira sloužila jako inspektor v Ozbrojených silách Spojené Země. Když se loď Discovery přiblíží Zemi a pokusí se dostat na místo, které je ji z minulosti povědomé, Ozbrojené síly Spojené Země vtrhnou na palubu. Adira společně se svými kolegy vyšetřuje loď. Na šestnáctiletou osobu je ovšem velice vynalézavá a zajímá se o zastaralou techniku Discovery. Stejně tak o spórový pohon, který je svým způsobem velice nevídaný i v budoucnosti.

Následně se Adira Paulu Stametsovi svěří, že by ráda zůstala na Discovery a má to jeden konkrétní důvod. Adira je zároveň admirálem Talem, kterého posádka hledá. Adira totiž byla vystavena nebezpečnému symbiontu Trill, kdy se Adira stala jeho hostitelem. Díky tomu je admirál Tal, který je mimochodem už několik let mrtvý, živý uvnitř Adiry.


Adira tak má v sobě zakódované vzpomínky od různých lidí z minulosti, kteří se kdy se symbiontem setkali. Nicméně Adira neumí symbiont úplně ovládat a některé vzpomínky jsou zcela zamlžené. Následně nově zvolený kapitán Saru dovolí Adiře na palubě Discovery zůstat doufajíc, že společně dokážou obnovit Federaci v roce 3189. Adira se následně vydává na nebezpečnou misi s Michael Burnham, která se jí pokusí odemknout nedostupné vzpomínky.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Orchoose

Jen by me zajimalo jak dlouho hledali nez nasli nekoho kdo vypada jak hermafrodit. Hrozna postava stejne jako to K-pop decko. Preskakuju vsechny sceny kde je, takze vlastne nevim co se deje ve strojovne uz celou serii a ani mi to nechybi :D:D

24.1.2021 | 21:20:33
ori

Celkom fajn, tiež mi pripomína Ezri.

webmaster
10.1.2021 | 22:16:14
Kothy

Zajimava postava :)

14.11.2020 | 10:17:18
massx

Ezri Dax 2.0

9.11.2020 | 23:27:13

Stav titulků

Epizoda S04E03: Choose to Live

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie