Star Trek: Discovery Cleveland Booker

Cleveland Booker

Cleveland Booker

Muž z budoucnosti, na kterého narazí Michael během své výpravy.

Sezóny 1
2020 - 2021

Cleveland Booker je zdánlivě normální člověk, který ale dokáže komunikovat se zvířaty. I díky tomu se stal jejich ochranářem a cestuje vesmírem, aby ochraňoval druhy, které vymírají. Když je na jedné takové misi, otevře se červí díra, ze které vyletí Michael Burnham se svým oblekem. Bookera loď je následně poškozena.

Když Michael přistane bezpečně na zemi, Booker ji vyhledá. Pár si zpočátku nepadne do oka, ale následně k sobě najde cestu. Booker pochopí, že je Michael z minulosti, a tak ji vysvětlí chod věcí. Nyní se nachází v budoucnosti ve 31. století, kde již neexistuje Federace. Ta vyhynula po události známé jako Zážeh, kdy všem lodím ve vesmíru explodoval warpový pohon.


Federace sice není pouze o lodích, ale organizace se následně díky této znatelné ztrátě nedokázala již vzpamatovat. Booker chápe, že Michael hledá svou posádku Discovery, na tu ale může Burnham čekat i několik let. Do té doby se Booker rozhodne, že pomůže Michael obnovit Federaci, kterou galaxie tak nutně potřebuje. Postupem času to mezi Bookerem a Michael začne jiskřit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Zajimava postava.

22.10.2020 | 15:10:22

Stav titulků

Epizoda S03E02: Far From Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Nejlepší epizody - 3. řada

Novinky

Čtvrtá řada potvrzena, začne se na ní pracovat již začátkem listopadu

Čtvrtá řada potvrzena, začne se na ní pracovat již začátkem listopadu

Hned s premiérou třetí řady tu máme pozitivní zprávu pro všechny fanoušky. Čtvrtá řada je oficiální potvrzena. To jsme samozřejmě tušili, že k něčemu takovému dojde, nicméně nyní to víme přímo z úst tvůrců. Snad tady s námi bude seriál ještě o něco déle a plánuje se spoustu dalších řad.

Narozeniny herců

Galerie

Galerie