Star Trek: Discovery
70/100 - 143×

Sledovat

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Cleveland Booker

Cleveland Booker

Muž z budoucnosti, na kterého narazí Michael během své výpravy.

Sezóny 1
2020 - 2021

Cleveland Booker je zdánlivě normální člověk, který ale dokáže komunikovat se zvířaty. I díky tomu se stal jejich ochranářem a cestuje vesmírem, aby ochraňoval druhy, které vymírají. Když je na jedné takové misi, otevře se červí díra, ze které vyletí Michael Burnham se svým oblekem. Bookera loď je následně poškozena.

Když Michael přistane bezpečně na zemi, Booker ji vyhledá. Pár si zpočátku nepadne do oka, ale následně k sobě najde cestu. Booker pochopí, že je Michael z minulosti, a tak ji vysvětlí chod věcí. Nyní se nachází v budoucnosti ve 31. století, kde již neexistuje Federace. Ta vyhynula po události známé jako Zážeh, kdy všem lodím ve vesmíru explodoval warpový pohon.

Federace sice není pouze o lodích, ale organizace se následně díky této znatelné ztrátě nedokázala již vzpamatovat. Booker chápe, že Michael hledá svou posádku Discovery, na tu ale může Burnham čekat i několik let. Do té doby se Booker rozhodne, že pomůže Michael obnovit Federaci, kterou galaxie tak nutně potřebuje. Postupem času to mezi Bookerem a Michael začne jiskřit.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Amigo65

Ve čtvrté sérii se z něj stal ubrečený případ pro psychiatry, ale to se asi děje s celou čtvrtou sérií.

12.2.2022 | 19:00:37
captain

Spolu s adm. Vancem nej postava nových řad, trochu zkrotil Michael, bylo to zapotřebí!

25.1.2022 | 11:41:48
ori

Parádna, zaujímavá a sympatická postava, aspoň niekto to tam oživil.

webmaster
10.1.2021 | 22:09:23
Kothy

Zajimava postava.

22.10.2020 | 15:10:22

Reklama

Zajímavosti

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?

Nejlepší postavy

Novinky

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama