Star Trek: Discovery
70/100 - 143×

Sledovat

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

S05E05: Mirrors

S05E05: Mirrors

Posádka Discovery konečně přišla na to, kam zmizela Moll a L'ak – do nestálé a nebezpečné červí díry. Michael a Booker se vydávají za nimi. Zvlášť pro Bookera se jedná o velice osobní misi, neboť Moll je jeho rodina. Michael se dostává na velice známou loď.

sk
25.4.2024
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lord Denvil

ale jo… dá se na to koukat. Eve Harlow se dost polepšila… i když v The 100 také nebyla úplně marná :-)

27.5.2024 | 5:52:21
tom99

Jako něco se tam děje a dokonce už to není trapný jako kdysi – ale přesto se vůbec nedokážu vtáhnout a vůbec mě to nebaví. Uf, už jen pět epizod a bude konec.

webmaster, grafik
8.5.2024 | 21:25:59
Janakulka

Ja myslím, že po tretej a štvrtej sezóne je toto na pomery Discovery celkom pozeratelná séria, nie je to úplné bingo, ale aspoň už nemám chuť si vyškriabať oči,,,,

29.4.2024 | 21:57:09
ori

Dosť dobrý diel, konečne vieme ako vyzerajú Breenovia.

webmaster
29.4.2024 | 18:43:29
Lex Luthor

ISS Enterprise sice potěšila, ale jinak příběh nic moc sklouzlo to zase do nudy a telenovely o citech

27.4.2024 | 18:31:45
mathush

Konečně jsem viděl Breeny bez helmy :-D Ty retrospektivní scény byly trochu nudné, ale chápu, že bylo třeba vysvětlit, jak k sobě ti dva přišli. Doufám, že to ten raněný Breen přežije a dobře to skončí pro ty dva. Držím jim palce.

27.4.2024 | 13:24:57
captain

Pokus odvést pozornost od, opět nedomyšleného scénáře, o ničem příběhu a plačtivých dialogů, pomocí tentokrát I.S.S Enterprise ze zrcadlového vesmíru, teda zrovna moc nefunguje…

27.4.2024 | 11:30:43
massx

Co to je nějaká telenovela, kdy jedna dvojka asi bývalých milenců (nepochybuju o tom, že se k sobě zase na konci vrátí) stíhá tu druhou dvojku milenců, kterým pro změnu nepřeje bohatý strýček, a do toho se honí za macguffinem v podobě ZHN. Wow momenty (ISS Enterprise, Breeni bez helmy, útěk z dimenzní kapsy) vůbec nefungují a celé je to slabé, dialogy plytké. Jediná za mě snad zajímavá věc tam byla ta breenská stanice. Btw Johanna Lee psala scénář i k některým dílům Altered Carbon (imo těch nejhorších): „Osud celé planety visí na vlásku. Kovacs a Quell (btw milenci, svalnatý černoch a černoška s copánky) spolu s týmem zoufale hledají Konrada Harlana, aby zabránili katastrofickému použití Hněvu andělů.“ Nepřípomíná vám to něco? :D

27.4.2024 | 1:24:31
Marthy5

Po minulém celkem dobrém dílu je tento prostě strašný

26.4.2024 | 22:16:14
Filuta

Velmi hloupe, tedy klasicky dil ST:D.

26.4.2024 | 18:06:27
1

Reklama

Zajímavosti

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?

Nejlepší postavy

Novinky

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama