Van Helsing Missy Peregrym si zahraje ve druhé řadě

Missy Peregrym si zahraje ve druhé řadě

Missy Peregrym si zahraje ve druhé řadě

Natáčení druhé řady seriálu Van Helsing je v plném proudu, a tak přinášíme pár nových informací z placu. K hereckému obsazení se nyní přidává Missy Peregrym, kterou si můžeme pamatovat jako Candice z první série Heroes. Jste rádi, že uvidíme Missy v seriálu?


5 0
6.5.2017

Seriál Van Helsing je aktuálně v produkci, natáčí se opět ve Vancouveru. Znovu nás čeká třináct dílů a dá se očekávat, že nyní novinek bude jen přibývat. Aktuálně se k známé partě přidá i kanadská herečka Missy Peregrym, která je asi nejvíce známá ze seriálu Rookie Blue, kde hraje Andy McNallovou.

(Parta se již brzy rozšíří o nové postavy. Foto: Syfy)


Missy Peregrym si zahraje Scarlett Harker, ženu s tajemnou minulostí, která bude bojovat proti upírům. Tvůrce seriálu Neil LaBute je nadšený z nový posily: Máme takové štěstí, že můžeme v naší partě Missy přivítat. Missy dodá seriálu novou ženskou energii a sílu a těším se, až jí uvidím po boku Kelly Overton. Nesmírně se těším, až ukáže svůj talent.

Seriál Van Helsing se vrátí na podzim tohoto roku. Zatím nebylo oznámeno datum premiéry, ale můžeme očekávat, že upíří příběh bude pokračovat hned někdy v září. O nové sezóně se toho moc neví. V létě bychom se údajně mohli dočkat prvního traileru na druhou sezónu, proto určitě nezapomínejte sledovat náš web.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E13: It Begins

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překladatel: @k0Sh3s

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Postřehy: Zvládla Vanessa překonat všechny nástrahy?

Postřehy: Zvládla Vanessa překonat všechny nástrahy?

Máme za sebou finále první řady s názvem It Begins a kromě pár odpovědí na otázky, které nás trápily celou řadu, přibylo pár nových. Konečně jsme se dozvěděli něco málo o minulosti Vanessy a také bylo definitivně odhaleno, co se stalo s její ztracenou dcerou Dylan.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny