Van Helsing Max Borman

Max Borman

Max Borman

Drogově závislý boháč, který se stará jen o to, aby měl dostatek drog a kvalitního alkoholu. I tak přesto vede vězeňský tábor, kterému se vede poměrně dobře. Chvíli bude držet v zajetí Phila a Axela.

Sezóny 1
2019 - 2019

Max Borman byl vždy tak trochu zvláštní člověk. Ještě před samotnou apokalypsou ujížděl na drogách, takže změna světa mu až tak moc nevadila. Navíc pocházel z bohaté rodiny, takže měl blízko ke všem možným zdrojům. Když svět ovládli upíři, Max měl na starosti jeden vězeňský kemp, kde pro něj pracovalo tucet lidí.

K těm se ovšem nechoval vůbec hezky, jeho zaměstnanci z něj měli strach, protože Max byl nevyzpytatelný, dokonce neváhal i občas někoho jen tak zabít. Jeho závislost na kvalitním alkoholu a drogách byla obrovská, což ovlivňovalo jeho nálady. Max Borman se také setkal s Axelem Millerem, kteří si nějaký čas rozuměli. Axel dokonce pro něj začal nezávisle pracovat.


Posléze ale zjistil, jaký vězeňský tábor vede, a že v táboře je uvězněný jeho přítel Phil Fleischman. Axel se nakonec rozhodne udělat dobrou věc a pomůže Philovi a jeho znovu nalezené rodině utéct. Max ale bude ještě dělat problémy, protože se dozvíme, že je to proměněný upír a ne jen tak ledajaký. Jedná se o denního chodce. Nakonec, když to Phil zjistí, tak ho totálně zmasakruje za to, že unesl jeho syna.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Richard si to užíval. Škoda, že nevydržel déle, postava měla potenciál. A seriál by měl hned skvělého herce ve svém ansáblu :-)

webmaster, grafik
16.11.2019 | 18:44:20

Stav titulků

Epizoda S05E01: Past Tense

cz1%

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny