Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Max Borman

Max Borman

Drogově závislý boháč, který se stará jen o to, aby měl dostatek drog a kvalitního alkoholu. I tak přesto vede vězeňský tábor, kterému se vede poměrně dobře. Chvíli bude držet v zajetí Phila a Axela.

Sezóny 1
2019 - 2019

Max Borman byl vždy tak trochu zvláštní člověk. Ještě před samotnou apokalypsou ujížděl na drogách, takže změna světa mu až tak moc nevadila. Navíc pocházel z bohaté rodiny, takže měl blízko ke všem možným zdrojům. Když svět ovládli upíři, Max měl na starosti jeden vězeňský kemp, kde pro něj pracovalo tucet lidí.

K těm se ovšem nechoval vůbec hezky, jeho zaměstnanci z něj měli strach, protože Max byl nevyzpytatelný, dokonce neváhal i občas někoho jen tak zabít. Jeho závislost na kvalitním alkoholu a drogách byla obrovská, což ovlivňovalo jeho nálady. Max Borman se také setkal s Axelem Millerem, kteří si nějaký čas rozuměli. Axel dokonce pro něj začal nezávisle pracovat.

Posléze ale zjistil, jaký vězeňský tábor vede, a že v táboře je uvězněný jeho přítel Phil Fleischman. Axel se nakonec rozhodne udělat dobrou věc a pomůže Philovi a jeho znovu nalezené rodině utéct. Max ale bude ještě dělat problémy, protože se dozvíme, že je to proměněný upír a ne jen tak ledajaký. Jedná se o denního chodce. Nakonec, když to Phil zjistí, tak ho totálně zmasakruje za to, že unesl jeho syna.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Richard si to užíval. Škoda, že nevydržel déle, postava měla potenciál. A seriál by měl hned skvělého herce ve svém ansáblu :-)

webmaster, grafik
16.11.2019 | 18:44:20

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama